Preseed kullananlar

hilalbebik,
canım hayırlısı. sonuçta birkere hamile kalabildin kısa bir zaman sonra Allah tekrarını nasip kısmet eder inşallah:))

havalar güzelleşti diye sakına çorapsız, terliksiz gezinme. şu an senin için en tehlikeli drum soğuk algınlığı canım...

çok öpüyorum..

Kızlar nasılsınız? Çok yoğunum, ancak uğrayıp gidiyorum yaaa

35.ay çok üzüldüm canım, Allahtan babacığına rahmet sana da sabır diliyorum, inşallah sağlık sorunların kısa sürede hallolur, bebişine iyi bakmaya çalış canım, bugünler de geçiyor inan, Rabbim güç versin.

merhaba kızlar ben de preseed kullanmak istiyorum bu ay eşime bu konuyu açtığımda aynen şöyle dedi "ya içinde başkasının spermi varsa da kaç ay hamile kalamayan hanımlar öyle kaldıysa ben nerden bileyim güvenilir olduğunu doktora sor" falan dedi. ne diyeyim şaşırdım bak fda onaylı diyorum inanmıyor doktoruma ben böyle birşeyi nasıl sorarım komik yani ne yapayım bir akıl verin ya

azracım preseedı ben de doktoruma hiç sormadım ama soran bir sürü kız var burda, ayrıca canım benim diş macunu gibi tüpün içinde preseed, başkasının spermi diyelim anacım o kadar zaman yasar mı bi tüpte sperm, eşin accık pimpirikli sanırım:) yok be güzelim olur mu öyle sey allasen, gönül rahatlıgıyla kullanın nolcak. kuruluga birebir, hiç faydası olmasa nemlendirmesi yeter

çok sağol canım ya adam üşüttü resmen doktora soran vardır diosun demi alacağım zaten bende ne yapayım artık yine de doktoruna soran birileri varsa lütfen cevap atsın da bari bak soranlar varmış diyeyim çok sağol canım tekrar

azracım sperm 48 anca yaşar dedigin olay imkansız bişey için bu konuda rahat olsun

35.ay canım çok üzüldüm başın sagolsun çok zor bi durum seni çok iyi anlıyorum bende babamı kaybedeli yıllar oldu,allah onun ömrünü sizlere versin canım,güçlü ol bebegin için..

arkadaşlar herkese merhaba çok problemler yaşadım 15 gün içinde babamı kaybettim ve kendimin saglık problemleri çogaldı 1o gün izinliydim

başın sağolsun arkadaşım.her şey tam değil ,birini veriyor birini alıyor.rahatsız mıydı baban?
kızlar ben bugün adet gördüm.preseed de bitti.önümüzdeki ay tüp bebeğe gececeğiz.listede yer almamın da anlamı yok.çünkü tekrar almayacağım.

günaydın güzeller:)

yarın tatiiiillll:) ben ders calıscam ve aralarda esya topluycam artık...

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-Lilyum
30-zehsel
31-35.ay
32-buzma_vi
33-sezen10

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
tayf................................................................22 Nisan
aytug..............................................................24 Nisan
cetrefilli...........................................................27 Nisan
deniko............................................................30 Nisan
sinemaltan......................................................02 Mayıs
catdog............................................................05 Mayıs
emrina............................................................09 Mayıs
love27.............................................................09 Mayıs
gncam............................................................
deryaberil.......................................................
gukem............................................................
hilalbebik.......................................................
xxnezo...........................................................
ebrubu
apaydın
armila85

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

ay kızlar biliyorum hepimiz kullandık bu kız ne diyor diyeceksiniz ama doktoruma sordum bayağı da iyi bir hastanede yani ben duymadım adını dedi kocama da gün doğdu tabii bak dedim ben kimbilir ne var içinde eczanede de yok dedi Allah rızası için doktoruna sorup da güvenli kullanabilirsin diyen bir Allahın kulu yok mu içimizde ya bir daha da kocama hamile kalınca bile söylemeyeceğim en az üç ay zaten delirtir o zaman beni herhalde uffff

azracım sizin sorununuz ne güzelim? erkek infertilitesinde daha cok işe yarıyor sanırım bu preseed. canımz aten 50 liralık bişey, al sen gizliden kullan beee, zaten ilişkiden 10 dakika önce kullanmak gerekiyor, eşinin bunu kullandıgını bilmesi birliktelik kesin anlamına geliyo ve naz yapamıyosun:roflol:

ayrıca bu kadar evham yapmayın yaa, preseedda deil sadece, hiç bişeyde yapmayın, zaten cocuk oldu olmadı stresi yetiyo, bu tarz seyler hayatımızı kolaylastıran ürünler canım benim...

bak azracım sana özelden msj gönderdim, gecen hafta ulusal bir gazetede preseedla ilgili bi yazı yayımlandı ve senin sayende ben de tümünü yeni okudum...

ve gördüm ki kızlar endometriyosiz hastalarında preseedın pek de bi etkisi yok...yani bende((

canım doktor deneyin iki ay sonra gelin dedi ama denedikçe bazen bir kuruluk oluyor bende bir krem falan kullanalım diyorduk buna karar verdik sonra biri yazmış aylarca kalamadım bunu kullandım hemen oldu diye eşim de başladı aylarca olmamış şimdi niye olmuş falan diye delirtti beni yani ya elin zencisinin spermi varsa içinde yok bilmemne ama alacağım ben bu yazıyı da göstereceğim büyük ihtimal bu doktor tanıtmak için yapıyor ama doktor sonuçta neyse en azından benim içim rahat artık çok sağol canım

:roflol: anacım zenci mi :roflol: valla o zenci sayesinde bi ben hamile kalamadım:roflol: tövbe yaaa, düşüncesi dahi saçma, herkese bişeyler vesile oluyor, kimisi klomen kullanıyo, kimisi preseed... kimisi hiç beklemedigi bi anda baska baska seylerle ugrasıp kafayı bosalttıgı ay hamile kalıyo. allah ol diyecek ki olsun, zamanı preseed kullandıgı aya denk gelmiştir, zenci şeysi falan:roflol:

tamam tamam ya anladım saçma işte ama ne yapayım o öyle deyince doktor da duymadım deyince bi cevap veremedim çetrefillicim benim kocam da böyle işte neyse inşallah olur hayırlısıyla da hepimiz güzel haberler veririz

günaydın kıslar

azracım rahat ol sperm öyle günlerce yaşayan bişey degil ki en fazla yaşayacagı 24-72 saat arası deniliyor

azracım valla alındırmak için söylemedim canım yanlıs anlama, ama rahat olunca tatlım yaa, valla bu kadar takarak hiç biryere varılmıyora.s.
günaydın kıslar

azracım rahat ol sperm öyle günlerce yaşayan bişey degil ki en fazla yaşayacagı 24-72 saat arası deniliyor

özgeeeee hoşgeldin, nasılsın?

ayşecim iyiyim geç uyandım kahvaltı yapcam şimdi,sen nasılsın?sınavlarında başlıyo sanırım zor valla allah yardımcın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…