Preseed kullananlar

allah allah ya bu doktorlar aynı kitabı okumuyor mu aynı eğiti mi almıyor mu? farklı görüş bildirmeleri beni deli ediyor. banada dr biri coraspini 36 ay boyunca kullanıcan dedi kullanıyorum.. bir diğeride kesinlikle kullanma dedi.. o kadar çok saçmalayabiliyorlar ki..

canım durumunu çok iyi anlıyorum.. biliyorsun banada pko dan dolayı ve miyomdan dolayı hamile kalmazsın diyen dr vardı... o nedenle bence araştırmalarına devam et ve başka bir dr daha görün..

arkadaşlar nasılsınız?hiç giremiyorum ben bu aralar nolur kusura bakmayın evde bilgisayarı bile açıcak vakit bulamadım hiç....selmacım umarım hayırlısıyla bebişine kavuşursun arkadaşım, darısı tüm isteyenlerin başına inşallah....cetrifilli canım sana da çok kolay gelsin, su gibi kolayca taşın inşallah....love canım benim derdim de seninle aynı, morfoljinin önemli olmadığını söylüyorlar, doktorlar sorun yok diyor ama biri de %4 ün altı kesin tüp bebek diyo ben bişey anlmadım.artık bunu da düşünmicem, araştırmaktan, duyduğum herşeyi denemekten, acaba mı demekten yoruldum, olmuyosa da bunda da vardır bi hayır. haziran sonu inşallah tüp bebeğe başılcaz; artık onda da olmazsa kısmet değilmiş, inşallah olur:)))hepimizin amin....
geriye dönük sayfalara bakamadım, umarım yeni hamişlerimiz vardır, yeni güzel haberler vardır kızlar...
hepinizi çok öpüyorum, kendinize iyi bakın....a.s.

günaydın kızlar

catdog canım valla neyapalım beklemekten başka çaremiz yok herşeyin hayırlısı diyorum artık

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı
1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-Lilyum
30-zehsel
31-35.ay
32-buzma_vi
33-sezen10

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ
gmcabuk........................................................09 Nisan
MONA ROSA..................................................21 Nisan
tayf................................................................22 Nisan
aytug..............................................................24 Nisan
cetrefilli...........................................................27 Nisan
deniko............................................................30 Nisan
sinemaltan......................................................02 Mayıs
catdog............................................................05 Mayıs
emrina............................................................09 Mayıs
love27.............................................................09 Mayıs
gncam............................................................
deryaberil.......................................................
gukem............................................................
hilalbebik.......................................................
xxnezo...........................................................
ebrubu
apaydın
armila85

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Son düzenleme:
love27............................................ ................
gncam............................................. ...............
helena............................................ ................
deryaberil........................................ ...............
masal0663......................................... .............
gukem............................................. ...............
bubuş............................................. ................
hilalbebik........................................ ...............
xxnezo............................................ ...............
kadser............................................ ................
ebrubu
begumhan
apaydın
armila85.......................................canlar önümüzdeki beklenmeyen günlerinizi söyler misiniz?

ya bu listedeki arkadaşlar hiç ugramaz oldu

özgecim dün bi nakliye şirketi geldi keşif için, 450 lira dedi, bugün de bi tane gelecek, o da fiyat verir ona göre anlaşırız artık... sanırım dün gelenle analaşacağız, tasınacagımız yer arası 15-20 dakika yok ama işte eşyaların garantisi girince işe fiyat artıyor...sadece kıyafetlerimizi ve kap kacagı ben topluycam koliliycem, gerisi ambalaj tasıma yerlestirme onlara...çok stresli yaaa hayırlısıyla bi atlatsaydık:)

sen nasılsın canım ne alemdesin?

ay canım ben bilmezmiyim o taşınma işini zor valla bu benim evlendigimden beri 4. evim düşün eşya falan kalmadı
buarada sen adet oldun mu?

yok canım daha ne adeti, bi haftam var:) ben gecen ay geciktim ya bayagı bi...bu hengamede aklıma da pek gelmiyo:)

ha hiç düşünmüyorum desem yalan olur da:)

kızlar bu arada dün arcelik buharika buharlı temizleme makinası aldım, yeni evin temizliğinde kullanmak için, su an oturdugumuz evin duvarının bi kısmında denedik, süper bişey valla:) tavsiye ederim...

fiyatı nekadar canım?

canım 190 nakit, 220 vadeli dediler, biz 200 liraya maximum karta 8 taksit yaptırdık:) internette de baktım hepsibur...da 250 ye falan geliyo, hemen her yerde aynı, başka markalar da varmıs da ben pek arastırmadım, iyi yorumlardı genelde arcelikle ilgili, ben de aldım...

günaydın kızlarrrrrrrrr
uzun zamandır giremiyodum
şimdi fırsatını buldum
son kaldığım yerden özetlersem geçen ay düşükten sonra ilk hastalığım old((
sonra klomene başladık
22m bi yuumurta vardı diğerleride iyiydi ama
bana çatlatma iğnesi verdi
maalesef koskoca ankarada bulamadım((
şimdi hastalığımı bekliyorum
10günüm var
kardım adet olcakmışım gibi ağrıyo((
ama ara ara sürekli diil
bu ay preseedim bitti((((
bidaha sipariş etcem hayırlısı bakalım

siz neler yapıyosunuz çıtırlar
preseed güzelleri anlatın bakalım varmı hamiş

arkadaşlar herkese merhaba çok problemler yaşadım 15 gün içinde babamı kaybettim ve kendimin saglık problemleri çogaldı 1o gün izinliydim

arkadaşlar herkese merhaba çok problemler yaşadım 15 gün içinde babamı kaybettim ve kendimin saglık problemleri çogaldı 1o gün izinliydim

canım benim başın sağolsun allah rahmet eylesin
mekanı cennet olsun inşallah

canım hayırlısı olsun, gelecek en kısa zamanda inşallah bebegin..

canımmm allah rahmet eylesin, çok üzüldüm, başınız saolsun, Allah sabrını versin güzelim, keşke elden bişey gelse...

35. ay canım bebegini de düşün, canım benim, yani acını biz tahmin dahi edemeyiz ama sen de bebeğine iyi bakmakla yükümlüsün, o yüzden her zamankinden daha güçlü olmalısın, inşallah sağlık sorunların büyümez güzelim, nedir şu anda problem??

tünaydın güzeller,

catdog hoşgelin canım . iyi dileklerin için çok teşekkür ediyorum.rabbim herkezin gönlünden geçeni nasip etsin.
sizin gibi iyi anne adaylarına akça pakça nurlu çocuklar nasip kısmet etsin..

35 ay canım dün aklımdan geçtin. hatta kızlarada sordum var mı bir haber diye. çok üzüldüm babana. Allah mekanını cennet etsin.. canım herşey bizimeti için zor bulduğun bebeğini düşünerek dirayetli ol olacağınıda biliyorum aslında.. güzel Allhım birini alıp diğerini veriyor. kanun bu.. çok dikkat et kendine. riskli dönemlerin geçmedi. üzüntü ve stres ..

ayşeciğim kolay gelsin evi tutun anladığım kadarı ile.. inşallah yeni ev sana bereket getirir.. yakında olsaydın yardıma gelirdim:))

love canım senide çok öpüyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…