Preseed kullananlar

hayırlısı olsun canım bari şu yasa degişse tek embrio beni çok korkutuyo ama degişmez artık..
kıbrısta bu yasa yokmuş daha orayamı gitsek ne ama ordada sadece tüp bebek parası degilki aynı zamanda konaklama parası yol parası zor valla

ayşecim benim ilk aşılama pek dogru bi işlem olmadı klomen kullandım sadece yumurtlama günü kaçtı yani saat hesabı yapamadı doktorum sonra sperm enjektörünü yere falan düşürdü aksilik işte normalde ters düz etmeyin diye okadar söylemişti yani pek saglıklı bi işlem degildi
sonra ben tekrar aşılama yaptırayım dedim bu kez izindeydik hani güvenilir yerlerde olsun dedik gonal f ve menegon kullandım ama gene yumurtlama kendiliginden oldu doktor vazgeçti aşlıamadan oda öyle kaldı
bende hep bi aksiliktir gidiyo 2 aşılama girişimimde yolunda gitmedi

ayşecim bende kullandıgımız onca ilaçtan korkmaya başladım düşünsene ben 5 kez klomen kullandım 1 ayda gonalf menegon..millet hormonlu gıdalar korkutuyo biz hormonun alasını aldık sende öyle 3 kez kullandın klomen degilmi ama yüksek dozla of of gelse bian önce bebeklerimiz

eylül....2 doz
ocak...3 doz
şubat..4 doz
mart...4 doz kullandım canım ben. valla bünyemize de yazık, benim saclarım hiç dökülmezdi dökülüyo valla, cildim de bozuldu, stresin de payı var ama yine de o kadar yüklemenin anlamı yok, he dogurursak atarız bunları, tazeleniriz de ya doguramazsak...allah korusn...

ayşecim 4 kullanımda tek doz 5. de 2 doz aldım ama bi gör beni 51 kilodan 58 çıktım inanamıyorum ben hep zayıf bir kadındım şimdi kilo alıyorum hep bu ilaçlar yaptı

yaaaa güzelim ben ne diye spor salonuna yazıldım:) eylülle su andaki kilom arasında 7 kilo var, 53 idim su an 60((

gerci her sabah tartılıyorum, 58.80 gösteriyo tartım:) bi de selülit arttı bende...onların gitmesi lazım, yoksa tatil matil hayal valla bana...

merhabalar kızlarrr
nasılsınız hepiniz,ayrı ayrı hepinize kolay gelsin
uğraşlar devam ediyor sanırım allah yardımcınız olsun,en başta size sağlık versin güzeller

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-Lilyum
30-zehsel
31-35.ay
32-buzma_vi
33-sezen10

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
gmcabuk........................................................09 Nisan
MONA ROSA..................................................21 Nisan
tayf................................................................22 Nisan
aytug..............................................................24 Nisan
cetrefilli...........................................................27 Nisan
deniko............................................................30 Nisan
sinemaltan......................................................02 Mayıs
catdog............................................................05 Mayıs
emrina............................................................09 Mayıs
love27............................................................
gncam............................................................
helena............................................................
deryaberil.......................................................
masal0663......................................................
gukem............................................................
bubuş.............................................................
hilalbebik.......................................................
xxnezo...........................................................
kadser............................................................
ebrubu
begumhan
apaydın

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

aman ha kendini zorlama olur ya hamile kalırsın kendini zorlamadan düşer falan allah korusun dikkat et
benim tüylenme artmaya başladı buda klomenin etkisi zamanla düzgün hormonlarımızda bozuluyo

ayşecim hani izinde doktora gittim dedim ya o bana bir ay klomen artı progestron kullan dedi bu ay denesemmi acaba çok kararsızım ama korkuyorum..bu ay iltihapta bitti eşime keçi boynuzu kürü yapıyoruz bilmiyorum tekrar denesemmi ilaç..bu doktorun bu yöntemiyle çok hamile kalan var

iyiyiz denizcim sen nasılsın? bu aralar sen de pek müsait deilsin sanırım, misafirin mi var? bebiş nasıl annesiii?

progestan bildiğim kadarıyla bebegin rahme tutunmasını saglıyormus, canım senin pıhtı pıhtı geldigi zaman doktorum demişti ya düşük olabilir diye, yani sen bilirsin ama bence kullan nolcak ki, battı balık yan gider:)

canım ovulasyon zamanlarımda sadece platese gidiyorum, adetken ve sonrasında kondüsyon cihazlarıyla calısıyorum:)

sağol cetrefillicim iyiyiz çok şükür 7 aylık olduk allahın izniyle yavaş yavaş azaltıyoruz süreyi,sabırsızlıkla bekliyorum artık zamanın geçmesini,hazırlık alışveriş,hastane nerde nası doğum diye geçiriyoruz günleri, bakalımmm

denizcim ne çabuk 7 ay oldu maşallah, inşallah sag salim kucagına alırsın canım

günaydın güzeller, hayırlı cumalarınız olsun, allah dualarımızı kabul etsin, göbüşü dolu olanlara sağlıkla tek nefeste doğurmayı, boş olanların göbüşlerini bir an önce dolmasını nasip etsin inşallah:)

canımcım listecibaşıcılık sana mı kaldı..hamişlerimizi tebrik ediyorum. darısı isteyen herkesin başına.. bu arada bende hamişim artık. kendiliğinden geldi bebişim. henüz çok minik. dualarım sizlerle. ovülosyon test kullanmıştım o ay. uzun saman ara vermiştim herşeye . tekrar ovülosyonla başlayalım bir kaç ay sonra da olmazsa tüpe geçeriz diye düşünmüştüm. 1 nisan da öğrendim hamiş olduğumu. DARISI İSTEYEN HERKESİN BAŞINA umarım tez zamanda listedeki herkes bebişine kavuşur.. öpüyorum hepinizi

Kıslar selam naber? Benim dünkü tiroid tahlillerim güzel çıktı, mutlu oldum :)

anjelic canım başka bir topikte güzel dileklerini gördüm yazmaya fırsatım olmamıştı .tekrar teşekkür ederim. tahlillerinin temiz çıkmasına sevindim. dilerim tez zamanda gelir meleğin
öpüyorum..

arkadaslar peseed ın ambalajı degısmıs gıttı gıdıyor da? acaba aynı urunmu bı bakarmısınız bırde fıyatına bakarmısınız 79 tl dıyor 10 gebelık testı 5 ovulasyon testıde hedıyeymıs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…