Preseed kullananlar

kızlar buarada bazı arkadaşlar hiç ugramaz oldu gukem,aurora,monarosa,catdog,aytug,deniko nerlerde acaba....

love canım kusura bakma takipteyim ama bu aralar işlerim çok yoğun ilk fırsatta girip okuyorum ama yazamadım cevap.. öncelikle hamile olan arkadaşlarımızı çok tebrik ediyorum, darısı başımıza inşallah, cetrifilli bi ara gitti sonra tekrar geldi aramıza:)) senin de temmuza tüp bebeğe geçeceğini biliyorum canım ama kistini takma kafana benim de ilk defa hayatımda 3 ay önce oldu ilaçsız geçti; umarım seninki de geçer...
diğer taraftan adetimi bekliyorum sonucunu yazıcam tabiki ama biz de kısmetse haziran sonu temmuz başı tüp için doktora gidicez şimdilik ona konsantre oluyorum bu ay preseed kullandım ama umudum yok hiç...
çok öpüyorum hepinizi kızlar, Rabbim tüm dualarınızı kabul etsin inşallah....

:çok üzgünüm:yaa love pardon canım cetrifillinin kisti varmış çok özür dilerim, elime yüzüme bulaştırdım vallah :bbo:

Merhabaaa, daha önce bu forumdan öğrenmiştim preseed nerden alabileceğimi. Yurtdışından Eby dan sipariş ettim, biras tereddütlerim vardı ama denedim. Perşembe sipariş etmiştim, bugün elime geçti. Ürünlerde problem yok ve beklediğimden erken geldi. Vesile olan arkadaşa teşekkür ediyorum.

Bende geldim bu topiciği bırakmam asla nete girdikçe girmeye çalışıyorum nasıl keyifler

kızlar iyi akşamlar;
size bişey sorucam bilgisi olan varsa yardımcı olsun nolur
geçen hafta bizim topikte bahsediyodunuz şu morfolojiden.ben de hemen bizim sonuca baktım eşimin morfolojisi %4.kruger a göre.ama bizim semen analizini prof da dahil 4 ayrı doktor gördü ve hepsi eşimde sorun olmadığını söyledi, bana yumurta takibi, aşılama vs. yapıldı. ya şimdi kafam karıştı biz iki yıldır sebepsiz infertilite diye uğraşıyoruz şimdi biz boşa mı beklemişiz kızlar ya... nolur bişiy deyin

canım bu benim de çok karıştırdı bazı yerlerde okudugum kadarıyla %4 morfoloji gebe kalma sürecini uzatıyo hatta bir tüp bebek uzmanı osman ..soyadını hatırlamıyorum morfoloji %5 in altında olan birine direk tüp bebek yaptırmalısın diye yazmış ki sperm sayısı 300 milyon olan biri bu
biliyosun onca zaman bende nedensiz diye bekledim durdum daha önceki testlerimizde morfoloji çok iyiydi izinde 2 test yaptırdık biri %2 biri %4 çıktı ama doktorun dedigine göre bol iltihap morfolojiyi düşürmüş bu iltihapla kesinlikle gebelik oluşmaz demiş şimdi bunun çaresine bakıyoruz
benim anladıgım kadarıyla tıp da hep iki farklı görüş var kimi morfolojiyi önemsemiyo kimi önemsiyo
ama %4 morfoloji kesinlikle düşük normali %14 hatta morfolojisi %3 olan birine aşılama dahi yapmamışlar direk tüp bebek demişler
bence hemen yeni bir test yaptırın iyi bir tüp bebek merkezinde..

selmacım bugün kimse ugramamış benim de misafir vardı giremedim..

mona rosa nerlerdesin sen hiç görünmez oldun

love çok sağol canım bilgilendirdiğin için kafamiyice karıştı; zaten kısmetse haziran sonu tüp bebek olayına başlıcaz, orada gerekirse öncesinde yaparlar mı acaba?araştırdım florance nihtingale düşünüyoruz tabi zam gelmezse fiyatlarına.şimdi eşime söylesem iyice üzülücek yaa.olmadı haziranı beklemeden tekrar yaptıralım dediğin gibi.bak sizin de bizim gibi çıkmış ama bizde iltihap falan çıkmamış hiç;sağlıklı hali bu yani baktım.acaba doktorlar gözden mi kaçırdı?neyse artık kısmet dimi ya?

Arkadaşlar iyi akşamlar . Preseedi çok merak ettim gerçekten. Nisan ayında tüp bebek tedavisine başlayacağım transfer öncesi preseedi kuullanmak istiyorum. Daha önce tüp bebek tedavisinde embriyo transfer edilmeden hemen önce kullanan var mı acaba? Zararı yok yazıyor ama ne bileyim sonucu negatşf olursa keşke denemeseydim demiyeyim diye soruyorum.

kızlar buarada bazı arkadaşlar hiç ugramaz oldu gukem,aurora,monarosa,catdog,aytug,deniko nerlerde acaba....

canım buralardayım,eşimden fırsat buldukça girip bakıyorum topiğe,takipteyim:)
bi yandan da adetime 1 gün kaldı beklemedeyim,hayırlısı artık..

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı
1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-Lilyum
30-zehsel
31-35.ay.....................................................
32-buzma_vi.........................................................

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ

aytug..............................................................01 Nisan
sezen10.........................................................02 Nisan
deniko............................................................03 Nisan
catdog............................................................04 Nisan
sinemaltan......................................................06 Nisan
gmcabuk........................................................09 Nisan
gncam............................................................15 Nisan
love27............................................................
turkuaz...........................................................17 Nisan
cetrefilli..........................................................
helena............................................................
deryaberil.......................................................
masal0663......................................................
gukem............................................................
bubuş.............................................................
MONA ROSA..................................................
hilalbebik.......................................................
xxnezo...........................................................
kadser............................................................
tayf................................................................
ebrubu
begumhan
apaydın

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Son düzenleme:

canım ya aynı sorun bendede var eşimin morfolojide yüzde 4 cıktı ama profösör dahil doktorlar sorun yok dedi aşılama yaptı ama olmadı 2 bucuk senedir bende sebebsiz bilkiyorum ama burdan okuduklarıma göre düşük benimde kafam karıştı

canım ya bende ALLAH İZİN VERİRSE eylül ayında tüp yaptırıcam o hastanede sigorta gecerlimi şimdiden hastane araştırıyorum da

kızlar ben sizin kafanızı karıştırmak istemem eşim ürologa gitti bunun problem olmadıgını söylemiş sayı ve harekette problem varsa %4 morfoloji ozaman sorun oluyomuş bu doktorun dedigi
sonuçta %4 morfoloji alt sınır kabul ediliyo sayı ve hareket sorununuz yoksa gene de problem yok sadece biraz zaman alıyo sanırım
benim çok panik yapmamın sebebi bazı okudugum şeyler oldu nette ve
bunu gidip bi kadın dogumcuya yorumlatamadım ondan bu kadar üsteledim
morfoloji nekadar iyiyse gebe kalma okadar kolay oluyo bunu anladım
ama bizlerin infertil süreleri uzun olunca belki ondan nedensiz diye teşhis konuluyo
hakkımızda hayırlısı artık kızlar dilerim en yakın zaman da olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…