Preseed kullananlar

ayşecim hiç canını sıkma inşallah düzelir bence kist olmadı sonuçta çatlatma igneni vuruldun çatlamıştır mutlaka bekle biraz
canım öncelikle eşin sperm tahlilini yaptırsın bak beni gördün ilk 3 testimiz nekadar güzeldi yani bu testlere güven olmuyo iyi bir tüp bebek merkezinde yaptırın sende şuanda bişey yok belki eşinin degerleri degişti yada önceki testi hatalı olabilir tek teste asla güvenmeyin canım

selmacım inanırmısın bende rüyamda senin kızın olacagını gördüm 2 hafta falan oluyo bu rüyayı göreli sen yazmışsın buraya benim kızım olacak diye daha erken nasıl belli oldu ki diyodum..
sen nasılsın?lekelenme olmuyo inşallah..ailelere söylediniz mi hamile oldugunu

kızlar buarada bazı arkadaşlar hiç ugramaz oldu gukem,aurora,monarosa,catdog,aytug,deniko nerlerde acaba....

ayşecim doktora ara vermek iyi fikir, dinlen biraz bacım, insan sürekli düşünürken olması zor cidden, inşallah bu dinlenme dönemi iyi gelir.

selma nasılsın güzelim, bebiş nasıl?

aaa aşkolsun love beni unutmuşsun ama???
yok canım seni unuturmuyum sen arada geliyon bu hatunlar hiç ugramıyolar
anjeli canım sen de eşinin morfolojisinin %4 oldugundan bahsetmiştin bu gerçekten gebe kalma sürecini uzatıyomu?

love anjelic günaydın...

bugün itibarı ile lekelenmelerim kesildi.:)) dün ailecek ablamlarda kahvaltıdayfık söyleyecektim ki gelinimizin teyzesinin vefat haberi geldi ve söylemekten vazgeçtim(( anlamadılarda ha.. 4 kilo almama rağmen hala zayıfın deyip duruyorlar:))
love canım iki hafta sonra dr gideceğim öğreniriz herhalde.))) ikili testte dr çok bakındı ama görünmedi..
iki hafta içerisinde amcalar, anne, abla, kardeş, kısacası geniş aile olarak bizde toplanacağız o zaman söylerim herhalde..

love canım buna istatiksel olarak cevap verebilirm ama istatistik olarak verdiğim ihtimallerin neresinde olursun bilemeyiz tabi...morfoloji %4 altındayken gebelik ihtimali o ay için %2 civarlarında, %4 ve üzeri %8, %14 ve üzeri %25 diye gidiyor, bundan anladığım morfoloji yüksek oldukça gebelik ihtimalinin de yüksek olduğu ama bu ihtimallerin neresindeyiz bilemiyorum işte :)

ooo selmacım bu ne sabır kızım yaaa, ben olsam şimdiye ortamdam çatlamıştım heee, tebrik ederim seni :)

kızlaarrr herkese iyi haftalar.
ben cumartesi 32. günümde adet oldum. aaa cok sasırdım :)))
neyse preseedi ilk kullandığım aydı. allah neyi sebep edecek bakalım.
bir süre konulara girmemeyi düşünüyorum. dönüşte hepinizin hayırlı haberlerini bekliyorum.
allaha emanet olun.

selmacım bu arada gecenlerde bende demiştim ya bencede kızın olacak sağlıklı olsunda önemli değil.
hepinizi öpüyorum.:1hug:

kızlar merhaba ben cmrtes doktora gttm trod hormonunda braz yükselme var ded tsh dye tahll var onu yaptırdım bugün ama çok korkuyorum5 HAFTA 5 GÜNLÜK BAKALIM HERŞEYN HAYIRLISI AMA MORALM ÇOK BOZUK

:))) e bu sıpayı bulana kadar o kadar çok şeye sabır göstermek durumunda kaldım ki anjelic:)) neyse sanırım ben cinsiyetini öğrenip millete duyuracağım bu gidişle..

bubuş canım benim nasılsın? evet genelde bana kızın olacak deniliyor. bende bekliyorum bakalım ne olacak:))

35 ay canım bozma moralini.. bende de yüksek çıkmıştı. zaten çok yüksek olsaydı bu hormonun hamile bile kalamazdın... ama seni iyi anlıyorum bir taraftanda dr herhangi olumsuz bir cümlesi hemen tedirgin edebiliyor..
canım herşey Allahtan.bo bol dua et. hem içinde ki sıkıntı dağılır hemde bebeğine manevi destek verirsin. bizler habersiz bırakma ...

ya cnm elmde degl senn ne kadar çıkmıştı benm 6.7 çıktı tsh degerm

35. ay güzelim sen tsh yüksekken hamile kalmışsın, aslında bu bir tür mucize çünkü tsh yüksekken hamile kalamıyorsun canım, hemen bir endokrin doktoruna git, sana ilaç kullandırmaya başlayacak, kullanman gerek çünkü tiroid bebekte türlü rahatsızlıklara yol açabiliyor, ilaçlarını düzenli kullanırsan en ufak bir sorun olmuyor, bunları moralini bozmzk için değil durumun ciddiyetini anlaman için yazıyor, en ufak zaman kaybetmen bebeğinin aleyhine canım, lütfen hemen bir endoktin doktoruna görün, dualarım seninle...

cnm bu sabah zaten endokrn bölümüne gttm kan tahll verdm çarşamba sonuçu alcam doktorum korkulcak brşey yok laç tedavsne başlıcaz ded

Canım ilaçlarını kullandığın sürece bir sorun olmuyor zaten, korkulacak bir durum değil ama her ay takip etmek gerekiyor, ben de hamile kaldığım zaman takip edilecek, benim tsh yüksek diil ama antikorlarım yüksek.

teşekkür edrm cnm nşallah sende en kısa zamanda hamle kalırsın

kızlar buarada bazı arkadaşlar hiç ugramaz oldu gukem,aurora,monarosa,catdog,aytug,deniko nerlerde acaba....

Merhaba canım ara sıra giriyorum yazdıklarınızı okuyorum ama ne yapalım bir yandan da kuzu kuzu regl tarihimi bekliyorum:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…