Preseed kullananlar

herkeze günaydınlar,hamile arkadaşlara çok tebrikler rabbim tamamına erdirsin herşeyin hayırlısını versin inşallah.
selmacım iyi haberlerine çok sevindim canım,inşallah o ufak tefek problemleride atlatırsın,dikkat et kendine sakın yorma bebeğin ilk sırada gelsin,bu arada benimki kız değil oğlan canım,ben kızı senden bekliyorum hayırlısıyla bakalım oğluma alacam:roflol:

herkeze günaydınlar,hamile arkadaşlara çok tebrikler rabbim tamamına erdirsin herşeyin hayırlısını versin inşallah.
selmacım iyi haberlerine çok sevindim canım,inşallah o ufak tefek problemleride atlatırsın,dikkat et kendine sakın yorma bebeğin ilk sırada gelsin,bu arada benimki kız değil oğlan canım,ben kızı senden bekliyorum hayırlısıyla bakalım oğluma alacam:roflol:

ne güzel bi gün bende böyle meleğime kavuşabilecekmiyim acaba :1no2: bir ay ın sonunda yine hazin son... mafoldumben yoruldum artık çok yoruldum....

arkadaşlar herkese merhaba
ben sizi takip ediyorum ama aranıza pek katılamıyorum
bende bu ay preseed aldım ovulasyon testini kullanıcam ALLAH İZİN VERİRSE
canlarım kafam karıştı ovulasyon testinde cift cizgiyi görüncemi ilişki olucak yoksa 24 saat bekliycekmiyim cünkü teste cıft cizgi görünce 24 le 48 saat arası diyo kafam karıştı
cevap verirseniz sevinirimkafamçokkarıştıa.s.

arkadaşlar herkese merhaba
ben sizi takip ediyorum ama aranıza pek katılamıyorum
bende bu ay preseed aldım ovulasyon testini kullanıcam ALLAH İZİN VERİRSE
canlarım kafam karıştı ovulasyon testinde cift cizgiyi görüncemi ilişki olucak yoksa 24 saat bekliycekmiyim cünkü teste cıft cizgi görünce 24 le 48 saat arası diyo kafam karıştı
cevap verirseniz sevinirimkafamçokkarıştıa.s.
canım inşallah preseedin işe yarar da bebegin gelir... ben çok takılmadım bu cift cizgi olayına ama sen çift cizgiyi gördügünde mutlaka çalış

arkadaslar presedı nerden aldınız. bende kullanıyorum. insalah guzel sonuclar alrız

arkadaşlar merhaba ben de almak istiyorum bu preseed i nerden alıyorsunuz ? biri bana yardımcı olursa sevinirim...

Preseed de bende burada okumuştum. Daha öncesinde Ovulasyon testi kullanmıştım.
Bende zaten kuruluk olduğundan, kayganlaştırıcı kullanmak zorundaydık. Ama bunlarda yine hamile kalma ihtimalini azaltıyormuş.Spermleri yavaşlatıyormuş diye duydum.
ılk deneme ayından sonra hemen burada okuduğum Preseedi internet üzerindeki alışveriş sitesinden aldım. Ilk denediğimiz ay hamile kaldım.... ama bazı yerlerde okuduğum gibi aynen mantar oldum. Tabi daha yeni olduğundan tedavi etmek istemiyor doktor, takip edip birkaç hafta içinde geçmezse o zaman müdahale edecekmişiz.. Hatırlamıyorum ama 790 tl civarıydı, yan ına birde ovulasyon testleri sipariş etmiştim, çünkü tüple birlikte sadece 6 "şırınga" veriliyor ve bunları doğru günlerde kullanmak gerek:)

Preseed de bende burada okumuştum. Daha öncesinde Ovulasyon testi kullanmıştım.
Bende zaten kuruluk olduğundan, kayganlaştırıcı kullanmak zorundaydık. Ama bunlarda yine hamile kalma ihtimalini azaltıyormuş.Spermleri yavaşlatıyormuş diye duydum.
İlk deneme ayından sonra hemen burada okuduğum Preseedi internet üzerindeki alışveriş sitesinden aldım. Ilk denediğimiz ay hamile kaldım.... ama bazı yerlerde okuduğum gibi aynen mantar oldum. Tabi daha yeni olduğundan tedavi etmek istemiyor doktor, takip edip birkaç hafta içinde geçmezse o zaman müdahale edecekmişiz.. Hatırlamıyorum ama 790 tl civarıydı, yan ına birde ovulasyon testleri sipariş etmiştim, çünkü tüple birlikte sadece 6 "şırınga" veriliyor ve bunları doğru günlerde kullanmak gerek:)
ela cım tebrikler sen şimdi demekki göbişinde bi bebiş var ne güzel,saglıklı hamilelik gecirmen dileklerimle canım.darısı bizim basımıza artık...b,iz seninle aynı sehirdeyiz yerimseniben

kızlar slm.
bende preseed aldım.ve bu ay denicez ama bizim sorunumuz var daha önce 2 tüp denemem oldu.2.tuttu ve düştü.sperm sayımız ve morfolojimiz düşük.gerçi doktorlar normal yolla bile olabilir diyolar.çok büyük değil sorun ama bakalım.ben doktora yumurta takibi yaptırıyorum ve o şekilde kullancaz.resmi sitesinden aldım.orda 130 tl.gitti gidiyorda daha ucuz 80 tl ama ben almaya korktum ordan.

herkese kocaman günaydın
uzun zamandır giremiyorum
misafirlerim falan vardı
bi kaç gündür de dişim çok kötü onunla uğraşıyom:KK43:((((
ne tür bi,tki uygulasam diye
kanal tedavisi dedi ama şuan yaptıraramam
bi hasta oluyum hemen gitcem
bugün 31.günüm
5 gündür falan ölçmüyom ateşimi
yoruldum heralde
ya böyle işte haber veririm yine öptüm sizi çok
umarım en yakın zamanda bebeişlerinize kavuşursunuz canlarım

günaydın kızlar

ben cumartesi doktora gittim, adetim gelmedi ama gelecek diye randevumu almıstım, kan verdim, gebelik testi için, negatif... klomenden kaynaklı bir kist olusmus olabilir dedi ve progestan verdi, dün basladım, bugün sabah geldi kırmızılar ama daha tam sökülmedi...pazara pirince giderken evdeki bulgurdan oldum, benim adetim iç sekmezdi:KK43:(( şimdi bi de klomenden kaynaklı bi kist olustuysa dogum kontrol hapı kullanmaya baslıycam... eger yoksa bi kist tedaviyi bırakıyorum kızlar, önümüzdeki ay ankaradaki doktorumla görüşmeye giderim, ondan sonra temmuzda tüp yaptırana kadar doktor yüzü görmek istemiyorum:KK43:((

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay.....................................................
32-:nazar:buzma_vi.........................................................

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ

helena............................................................04 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gukem............................................................17 Mart
bubuş.............................................................23 Mart
MONA ROSA..................................................24 Mart
hilalbebik.......................................................
xxnezo...........................................................26 Mart
kadser............................................................26 Mart
tayf................................................................30 Mart
ebrubu
begumhan
apaydın
aytug..............................................................01 Nisan
sezen10.........................................................02 Nisan
deniko............................................................03 Nisan
catdog............................................................04 Nisan
sinemaltan......................................................06 Nisan
gmcabuk........................................................09 Nisan
gncam............................................................15 Nisan
love27............................................................
turkuaz...........................................................17 Nisan
cetrefilli..........................................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Son düzenleme:
günaydın hanımlar,
hamilelik haberi veren arkadaşları tebrik ediyorum. Allah tamamına edrirsin..

deniz canım benim kaçak arkadaşım:)) nedense nevyası ın ki ile karıştırdım senin bamyalını:)) canım çok sağol iyi dileklerin için. kızım olursa beşik kertiğine hazırım:)) çok öpüyorum seni. sende dikkat et kendine..

hilalbebik geçmiş olsun canım. diş ağrısı çok kötüdür. eşimden biliyorum:KK43:(( ve inşallah bu ay kırmızıların gelmez. habersiz bırakma bizi..

cetrefilli ayşem, dediğin gibi kist için hap kullanman lazım. kist yok olduğu dönemde de zaten haziran temmuz ayı gelmiş olur. ve senin çalışmalarında başlar. :)) inşallah hayırlısı temmuzdan sonra iyi haberlerini alırız canım benim...

X