Preseed kullananlar

günaydın güzelllerr,
hayırlı cumalar..
ben dün ikili tetimin sonucunu aldım. çok şükür bir problem yok. düşük önleyici ilaçlara devam edeceğim. ..

yine bir hamilemiz var:))) hayırlı uğurlu olsun. öpüyorum hepinizi

günaydın güzelllerr,
hayırlı cumalar..
ben dün ikili tetimin sonucunu aldım. çok şükür bir problem yok. düşük önleyici ilaçlara devam edeceğim. ..

oyyy cok sevindims elmacım hadi gözünüz aydın, inşallah hep böyle saglıklı gider canım benim yaaaa:)

sadece merak ettim yahu:) (21)

29 canım 29:)

günaydın güzelllerr,
hayırlı cumalar..

günaydın cnm gözünaydın. çok şükür darısı diğer sonuçlarına inş. sonuna kadar böyle problemsiz gider. hiç bir şekilde kendini yorma. bir yere uzanma ağır kaldırma.
dikkat et cnm :nazar:

günaydın güzelllerr,
hayırlı cumalar..

yaşasın o zaman...inşallah sağlıkla,mutlulukla ve afiyetle şeker..çok sevindim vallaalkisalkisalkis

Selmacım testinin iyi çıkmasına çok sevindim, öpüyorum bebişle seni:)

buzmavi hayırlı olsun güzelim, Rabbim tamamına erdirsin, burada bekleyen tüm arkadaşlarıma da nasip etsin inşallaaaah...

Buzma-vi tebrikler....hamileleğin süresince bebeğinede sanada sağlıklı günler dilerim canım..darısı bizim başımıza artık...birde sormak istediğim birşey var,gerçi cetrefilli arkadasımız sagolsun bana msjla yollayıp yardımcı olmaya calıstı ama ben yinede merak ettim preseed'i sen nerden aldın....belkide yerine göre degişiyomudur acaba diye bir soru işaretide var kafamda...eger özelden msjla yollarsan sevinirim...

hoşgeldin canım in. tez zamanda kavuşursun bebişine :ecrin_bebek:sizde problem ne?

Merhaba herkese,

Eşimde oligospermi var, 4 ay önce ameliyat oldu. Epey bi direndi önce (2 yıl kadar) strestendir falan diye. Nihayet ikna oldu ameliyata. Değerler halen düzelmedi. Bir yandan da para biriktirmeye çalışıyorum tüp için. hayırlısı bakalım. O süreyi de preseed ile değerlendirelim, kısmet dedik:)

düşünmez miyim ebrucum, hayalim izmire yerleşmek, önümüzdeki 5 yıllık kalkınma planı içerisinde sivastan kaçış da var, hayırlısı bakalım:)
gelmedi canım yaaa, cok saol, allah agzından almıs olsun inşallah.ama ben bişeyi yanlıs hesaplamısım, catlatma ignesinde 14-15 gün sonra sökülüyodu benim kırmızılar, bugün 13. gün, yani tarihi erken hesaplamışım, o yüzden de gecikme yasıyorum... kısmet inşallah bu belirtiler adetten deildir canım inşallah birgün hepimiz hayırlısıyla bebeklerimize kavusucaz

hoşgeldin canım aramıza, umarım tez zamanda güzel haberlerini alırız:)

herkese günaydınar, hayırlı cumalar canlar, rabbim tüm dualarımızı kabul etsin:Saruboceq:

Hoşbulduuk, umarım tüm arkadaşlar güzel güzel haberlerle şenlendirir burayı. Kimselere ama kimseler bişey anlatamayınca orta yerimden çatlayacak gibi oldum. Dün gece ilk yazdığımdan itibaren paylaşmanın rahatlığı sardı bünyemi valla:)

İyiki varsınız

Çok uzun zaman oldu hastanelerden taburcu oldum derken tekrar hastaelere yattım kanamayla düşük tehlikem oldu ama rabbim tutundurdu meleğimi ve nete giremiyordum Sizler hep aklımdaydınız Ve rabbime Şükürler olsun 15 haftalık hamileyim Hala evde serum veriliyor ve yatıyorum Sadece Allaha sığınıyorum artık girerim ıstifralarım çok fazla ama bizler biliyoruzki bu günler geçecek ıstifralar bize vız gelir

selmacım, bak ne güzel haberlerini aldık...hadi tam gaz devam
canım sigara içiyor musun halaa diye sormaya korkuyorum...bana güzel haberlerin var mı :))

ayşecim, inş ızmir e çekirdek aile halinde, mutlulukla gidersiniz canım benim

buzmavi, inş sağlıklı hamilelik neticesinde sağlıklı bebeğini kucağına alırsın...Allah ın razı geldiği kullardan olur inş

ceylancım, umarım en kısa zamanda atlatacaksın bu sıkıntılı günleri...bu tarz şeyler hakikaten bize vız gelir...dularım seninle

hepinize hayırlı Cumalar kızlar...

Çok uzun zaman oldu hastanelerden taburcu oldum derken tekrar hastaelere yattım kanamayla düşük tehlikem oldu ama rabbim tutundurdu meleğimi ve nete giremiyordum Sizler hep aklımdaydınız Ve rabbime Şükürler olsun 15 haftalık hamileyim Hala evde serum veriliyor ve yatıyorum Sadece Allaha sığınıyorum artık girerim İstifralarım çok fazla ama bizler biliyoruzki bu günler geçecek İstifralar bize vız gelir

Ceylancım nerelerdesin sen?? Canım hamile olduğunu bile şimdi öğrendim, çok geçmiş olsun, neler oldu yazsana merak ettim seni.kaydirigubbakcemile3

kızlar ben bugün erken kacıyorum, herkese iyi hafta sonları

umarım cumartesi pazar size güzel haberlerle gelirim:)

kızlar ben bugün artık iyice emin oldum adet olacağım ..beni iyisimi listeden çıkarın...önümüzdeki aya bakıcaz artık..

Buzma-vi tebrikler....hamileleğin süresince bebeğinede sanada sağlıklı günler dilerim canım..darısı bizim başımıza artık...birde sormak istediğim birşey var,gerçi cetrefilli arkadasımız sagolsun bana msjla yollayıp yardımcı olmaya calıstı ama ben yinede merak ettim preseed'i sen nerden aldın....belkide yerine göre degişiyomudur acaba diye bir soru işaretide var kafamda...eger özelden msjla yollarsan sevinirim...

ben aslında yabancı bir site var biliyosunuz ordan aldım ama elime ulaşmadı.Hatta paramıda geri alamadım belkide geri almayı ben beceremedim.Ama ondan sonra gg den sipariş verdim.78 tl idi.Onu 6 LI biliyosun.3tanesini kullandım sadece.

X