Preseed kullananlar

ya kızlar ben anlamadım şimdi ,biz şimdi nedensiz infertil degilmiyiz
yani %4 morfolojiyle hamile kalma süreci uzuyor mu?
ayrıca eşimde bol lokasit çıkmış doktor bunun engelleyebilecegini söylemiş
ben neyapam şimdi aşılama mı yoksa bekleyeyim mi?

cnm bol lökosit için dr un antibiyotik vermesi gerekiyordu.
benim eşimdede çıktı 7 günlük antibiyotik kullandı geçti.
dr dfediki yoldan 3 erkeği cevirsen 2 sinde çıkar kesin engel ama farkededildiğinde cok kolay halledilir .
antibiyotik kesin kullanmanız lazım yoksa gecmez.

selamlar arkadaşlar...valla şu hamilelik ve adet belirtilerinin aynı olması ne fene bir durum ....kafamçokkarıştı

Merhaba arkadaşlar, konunun ilk sayfalarını biras okudum da türkiyedeki preseed e pek güven yoktu çelişki vardı, tarihler fln. Bir de başlarda geçen fiyatlar 20 tl fln geçiyor. Ben netten baktım 120-130 tl civarında buldum. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Ben de almak istiyorum, nerden ve ne kadara kazıklanmadan orjinal bi ürün alabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim

gg de 70 lira civarında ama ben eby den aldım..burdaki arkadaşlar saolsun yardımcı oldular 40 lira civarında üstelik son derece güvenilir ve 1 hafta da geldi

anjelic canım sorun yok sebebsiz aşılama yaptık 2 kez olmadı burda duzgun doktor yok oyle adanada yaptırmıstık aşılamayı oyle .

canım saol ilgilendiğin için.kayınvalidem rahatsız hastanede yatıyo.onunla ilgileniyorum.bu ay geçti artık bi dahaki aya deniycem inşallah.

günaydın herkese...umarım herkesin keyfi yerindedir...
selma online görünüyorsun...nasıl oldun canım....iş yerindekiler biliyor mu...bence söyle...patronun nasıl olsa olumlu bakıyordu...daha töleranslı davranacaktır sana...
ayşecim senden ne haberler

35.ay hamileymişsin..Allah tamamına erdirsin...sağlıklı, hayırlı bir evladın olsun...darısı buradaki hamile kalmayı bekleyen arkadaşlara
sevgiler

günaydın hanımlar,
ebru canım,
şu an kanamam yok ama kahve leklenmeler var. kahve lekelenmede içeride kalan kan pıhtıları... cumartesi kontrolüm var. bu arada ikili tetide yaptırdım. cumartesi sonuçları alıcam..
patrona söylemeyi düşünüyorum önümüzdeki hafta. acil bir durum olursa hiç yoktan biliyor olurlar. aldığım raporu bile işyerine veremedim düşük tehlikesi yazıyor diye..

sen nasılsın?

ayşe canım sanada günaydın..

bu arada geçmişi pek okuyamadım. 35 aydan haber var mı? kızlar haberiniz vardır nevyas ın kızı olacak:))))
ben açıkçası erkek bekliyorum. rüyamda annem erkek bebek müjdesi vermişti.. bu cumartesi gittiğimde herşey yolunda olursa belki cinsiyet hakkında da birşeyler söylerler..

hamdolsun ebrucum, iyiyim ben de, adetimi bekliyorum rabbim agzından alsın dualarını inşallah:)

sen nasılsın? keyfin nasıl?

hoşgeldin selmacım, aman cinsiyet hiç önemli deil, yeter ki saglıkla gelsin canım, bence de artık söyle amirine en azından, bak raporu kullanamadım diyosun canım benim, inşallah hersey güzel olacak inşallah:)

lekelenme mühim değil canım, kalbini ferah tut..o minicik afacan geçici konaklama yerini yaparken yapıyo öyle şeyler....şimdi karınca gibi çalışıyo karnında inş test sonuçların da iyi çıkar...folik asit kullanmaya başladın mı...bol balık ye canım...badem bir de...bol su içmek çok önemli

kızı erkeği hiç farketmez...senin de gönlünden geçen eminim ki sağlıklı, hayırlı bir evlat olması..inş da öyle biri olur...

ben de iyi olmaya çalışıyorum cnaım...dün yine iş görüşmesindeydim...bıktım artık kendimi anlatmaktan sanki kendimi pazarlıyo gibiyim yaa...1 saat boyunca laklak...amaan hayırlısı olsun ne diyeyim

ayşecim adetini ne bekleee ne bekleme...kalbin pırpırdır senin şimdi...salla...biliyor musun ben geçen sene adetimi beklerken o kadar geriliyordum ki adetim çok sancılı oluyordu...hiç yaşamadığım acıları çekiyordum...o yüzden 100% emin olarak yazıyorum...adet olacağın tarihi dahi unut, önemseme...şimdi adetimi afedersin gelen akıntıdan anlıyorum...Allah a şükürler olsun o sancılar kalmadı artık...iş yerinde wc de geçirdiğim o sancılı saatleri hatırladıkça bu günlerime nasıl şükrediyorum anlatamam

günaydıın cnm.
aman kanaman olmasında lekede inş geçer gitgide.
allahım sağlıkla kucağın aldırır inş.
işyerinede söyle cnm daha rahat edersin. şimdiye kadar niye söylemedin derlersede risk atlattım sonucunu bekledim söylemek için dersin.

valla cnm 35.ay haberini verdi sonra pek gelmedi bende preseedi nasıl ve ne kadar kullandığını sordum ama gelmedi. hamile kalan burayı unutuyor sen vefalısın a.s.
şaka yapıyorum kızlar alınmayın sakın umudumuzu arttırmak için sizlerden bilgi almak bizlere cok iyi geliyor..

cnm sana bişey sorucam benim bugün 29. günüm genelde 31 günde falan oluyorum
bu ay preseedi ilk kez kullandım 19. günde ovulasyonda çift çizgiyi gördüm. hepsini değerlendirdik. göğüslerim şişti acıyorlar kasıklarımda ara ara ağrıyor ama bu preseedin yanında gelen gebelik testinden yapsam sence cıkarmı??

ben cvp vereyim çıkmaz bubuş...sakın belirtilere takılma...sabırla bekle...

ah canım aklımdan bi cıkarabilsem, gün gün sayıyorum valla, üstelik ben unutsam bile belirtiler arada yoklayıp aklıma getiriyor, üstelik şimdi yükseklisans derslerim basladı, bir de hastaneye gitmem gerekecek izin almam da sıkıntıya girdi, bu aralar pek bi üstüme geliyo bu işler, hayırlısı bakalım.

bubuşcum istersen yap testi nasıl olsa 10 tane yani ,bol bol:) ama idrarda cıkması için en az bir kac gün gecmesi gerekiyormus canım yaa, fakat için rahat edecekse yap, ben dün sabah yaptım mesela

:)))) ebru cevizin bademin canına okuyorum. suyuda o kadar çok yemek yedikten sonra istersen içme..

iş görüşmelerinin sonucunu beklemek bile geriyordur insanı. hayat hepimiz için zor. çalışanı ayrı dertlerden muzdarip çalışmayanı ayrı.
kanamamın olduğu gün denetimim vardı. ve bizim için çok önemli bir firma.. inan dr gitmek için öğle arasını bekledim. müşteriler yemeğini yerken ben dr gittim... çalışmayayım diyiyorum ama her maaşımı aldığımda tıkır tıkır yaptığım harcamaları ödemek veya kenar iki kuruş para koyabilmek ayrı bir rahatlık güvence geliyor..

ayşeciğim eminimki yazın yapacağın uygulama için aldığın karar bile rahatlatmıştır seni. herşeyin hayırlısı.. ebrunun dediği gibi önce sağlık. hem piskolojik hem bedensel sağlık. hayat hiç durdurmuyor bizi. hep birşeylerin peşindeyiz. ne kadar pozitif olursak o kadar sağlam kalabiliyoruz.

bubuş canım,
inşallah bu ay Allah meleğini sana bağışlar. testi yapmak için ebrununda dediği gibi adet gününü bekle istersen. açıkçası ben hiç birzaman bekleyememiştim:))) gelen çubuklarla yapacağın test eğer hamilelik varsa gösterir sanırım. ben hep kit şekilinde olanları kullanıyordum.
en kötü olan şey hamilelik belirtileri ve adet belirtilerinin aynı olması. bende sadece bir farklılık oluyordu. her iki hamişlikte de kollarım ve bacaklarım ağrıyordu. bilhassa kollarımın iç kısımları morarmış gibi sızlıyordu.

bu arada hamilelik oluşmuşsa ovulasyon testi çift çıkmaya devam ediyormuş. birkaç arkadaş bu şekilde öğrendiler hamişliklerini:)))

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-Lilyum
30-zehsel
31-35.ay...................................................

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

helena............................................................04 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gukem............................................................17 Mart
bubuş.............................................................23 Mart
MONA ROSA..................................................24 Mart
hilalbebik.......................................................
cetrefilli..........................................................25 Mart
xxnezo...........................................................26 Mart
kadser............................................................26 Mart
tayf................................................................30 Mart
ebrubu
begumhan
apaydın
aytug..............................................................01 Nisan
sezen10.........................................................02 Nisan
deniko............................................................03 Nisan
catdog............................................................04 Nisan
sinemaltan......................................................06 Nisan
gncam............................................................15 Nisan
love27............................................................
turkuaz...........................................................17 Nisan

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

gg de 70 lira civarında ama ben eby den aldım..burdaki arkadaşlar saolsun yardımcı oldular 40 lira civarında üstelik son derece güvenilir ve 1 hafta da geldi
Teşekkür ederim, ben de baktım ebay a sanırım bunun tek bi çeşidi var dimi? Bir tüp ve yanında ölçülü aparatı var. 9 kullanımlık sanırım. 19,50 usd kargo bedava diyor. Doğru mudur?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…