Preseed kullananlar

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay...................................................

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

helena............................................................04 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gukem............................................................17 Mart
bubuş.............................................................23 Mart
MONA ROSA..................................................24 Mart
hilalbebik.......................................................
cetrefilli..........................................................25 Mart
xxnezo...........................................................26 Mart
kadser............................................................26 Mart
tayf................................................................30 Mart
ebrubu
begumhan
apaydın
aytug..............................................................01 Nisan
sezen10.........................................................02 Nisan
deniko............................................................03 Nisan
catdog............................................................04 Nisan
sinemaltan......................................................06 Nisan
gncam............................................................15 Nisan
love27............................................................
turkuaz...........................................................17 Nisan

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

bubuş canım sağol..
bende dediğin gibi artık Allahın taktirine bıraktım:)) bol bol dua ediyorum..
inşallah senin vesilende preseed olur. umudunuzu hiç kaybetmeyin. bak 35 ay cığım ne kadar çok uğrştı ama ödülünü aldı:)))
sizlerde benim dualarımdasınız. Allah bu kadar gönülden çocuk isteyenlerin bu kadar iyi ilgili anne olacak kullarının dualarını geri çevirmez inşallah..

cnm benim inş. dediğin gibi preseed vesilemiz olur.
allahım bişeyleri sebep veriyor ama işte onu bulmak zaman alıyor yoksa ben ne zamandır nette bu konuda arastırıyorum hiç gözüme carpmadı şimdiye kadar
eğer bu sebeple olursa kendime cok kızarım niye daha önce farketmedim diye ama herşeyin bi zamanı var kör tarafıma denk gelmiş :)))
inş. dualrını allahım duyar sabah ezanında camını aç dua et tatlım kapılar acık olurmus o zaman.

slm arkadaşlar sıze bısey soracam ebaydan şipariş ettim geldı yumurtlama testını actım ıcınde kucuk bıse daha vardı acaba onuda mı acmam gerekıyo kafam kariştı yalnızca cubugumu kullanacam pre sedı ücüncü kez kullanacam bu ay.yeni adet tarihim 9 nısan benıde listeye alın.cevap beklıyorum lütfen.yeni hamilelere tprikler darısı başımıza arkadaslar.

selam kızlar,nasılsınız?
güzel haberimiz varmış,35.ay tebrikler canım,çok sevindim,Allah tamamına erdirsin.doktora gittin mi?belirtilerin nelerdi?

cetrefillicim,araştırdım tüp bebek merkezlerini,sanırım florance nightingale olucak,hem eve de yakın.inşallah gerek kalmaz ama şimdilik böyle karar verdik.sen nerede yaptıracaksın,araştırdın mı?

love canım,bana da bu sperm test sonuçları çok farklı geldi.acaba laboratuar farklılığından olabilir mi?doktor ne diyor peki?

bana gelince; çalışmaları tamamladık,son kalan preseedi de bitirdik,artık beklemeye geçtik,hayırlısı bakalım....

slm arkadaşlar sıze bısey soracam ebaydan şipariş ettim geldı yumurtlama testını actım ıcınde kucuk bıse daha vardı acaba onuda mı acmam gerekıyo kafam kariştı yalnızca cubugumu kullanacam pre sedı ücüncü kez kullanacam bu ay.yeni adet tarihim 9 nısan benıde listeye alın.cevap beklıyorum lütfen.yeni hamilelere tprikler darısı başımıza arkadaslar.

canım yumurtlama testinin içinde küçük bişey dediğin minik torba gibi içi dolu bişey mi? onları rutubeti engellesin diye koyuyorlar paketin içine,çöpe atabilirsin.sadece çubuğu kullanacaksın.üstünde idrara kaç saniye tutacağın falan yazar,sanırım 3-5 saniye idrar dolu kaba batırıcaksın çubuğu.sonra düz ve kuru bi zemine yatırıp 5 dakika sonra sonucu okuyacaksın.yani benim yaptığım öyleydi ama üstündeki kullanma talimatlarına bi bak istersen.

35.ay hamileymiş çok sevindim arkadaşlar darısı listemizdeki diğer arkadaşlarımın başına inşallah..

Bende bayadır uğrayamadım aranıza inşallah herşey yolundadır selmacım herşey çok güzel olacak bana inan endişelenme..

Bu arada kızlar ben bugün doktora gittim bebişim çok şükür iyi ve kesin demedi doktor ama kızım olacak :))

arkadaşlar herkese günaydın dün çok fazla giremedim kusura bakmayın herkese güzel dilekleri için teşekkür ederim darısı isteyen tüm arkadaşlarımın başına henüz daha doktora gitmedim cmrtesiye randevu aldım belirtilere gelince selma ve cetrefilli bilirler ben geçen ayda bel agrısıyla adet olmuştum bu ayda aynen bel agrısı çektim ve adetim 5 gün geçince test yaptım birde geçen ay preseed kullandım bu ay sadece 1 gün kullandım preseedi

35.ay gözün aydın canım benim çok sevindim......

selam kızlar,nasılsınız?
güzel haberimiz varmış,35.ay tebrikler canım,çok sevindim,Allah tamamına erdirsin.doktora gittin mi?belirtilerin nelerdi?

cetrefillicim,araştırdım tüp bebek merkezlerini,sanırım florance nightingale olucak,hem eve de yakın.inşallah gerek kalmaz ama şimdilik böyle karar verdik.sen nerede yaptıracaksın,araştırdın mı?

love canım,bana da bu sperm test sonuçları çok farklı geldi.acaba laboratuar farklılığından olabilir mi?doktor ne diyor peki?

bana gelince; çalışmaları tamamladık,son kalan preseedi de bitirdik,artık beklemeye geçtik,hayırlısı bakalım....
canım anladıgım kadarıyla tek bir yere kesinlikle güvenmiyceksin 5 test yapıldı hepsi farklı sizde tekrar test yaptırın iyi bir tüp bebek merkezinde
dün eşim doktora gitti test sonucunu normal bulmuş %4 morfoloji kötü degil demiş sayı oldukca fazla hakkımızda hayırlısı artık

bubuş yazdıklarını okudum canım doktor ben hiç %10 morfoloji görmedim demiş yani normal deniyor %4 diger test sonucunuda çelişkili görmüş yani gene nedensiz görünüyoruz

Aytugcum ben burda iyi bir doktora gittim bahsettigim testleri yaptırmama gerek olmadıgını söyledi
nedensiz infertilitenin tüp bebek yasası çıkmadan önce şansı %70 falan dedi yani en şanslı bizmişiz tüp bebekte
ayrıca bize 2. aşılamamızı yaptırdıktan sonra mikroenjeksiyon dedi.tıpda açıklanmayan neden olarak spermin dölleme yetenginde sorun olabilir ve yumurtanın kalın olması gibi bişeylerden bahsetti bu ikisinin herhangi bi testi yokmuş mikroenjeksiyon bu durumda işe yarıyor falan dedi
hiç moralini bozma canım şu yasa degişsin yaptıralım

canım minnacık kese seklindeki seyi diyosan o testi nemden korumak için, spor ayakkabılarda falan da cıkar. baska bişey diyosan o benim siparişlerimde hiç denk gelmedi:uhm:
selam kızlar,nasılsınız?

canım hadi hayırlısı, inşallah dogal yolla kalırsın da tüp bebege gerek kalmaz, ben de arastırdım, ankarada yaptırcam, ailem orda, ya maya tüp bebek merkezinde ya da baskent üniversitesinde yaptırcam, ameliyatı oldugum doktora...23 nisanda ankaraya gidicem, baskentteki doktoruma bi kontrol amaclı, o zaman sartları ögreniriz işte, mayada da ön muayene ücretsizse giderim:KK70: hakkımızda hayırlısı, inşallah tez zamanda kavusuruz bebeklerimize

35.ay hamileymiş çok sevindim arkadaşlar darısı listemizdeki diğer arkadaşlarımın başına inşallah..

Bende bayadır uğrayamadım aranıza inşallah herşey yolundadır selmacım herşey çok güzel olacak bana inan endişelenme..

Bu arada kızlar ben bugün doktora gittim bebişim çok şükür iyi ve kesin demedi doktor ama kızım olacak :))
ahan da kızım geliyor ha annesi:KK66: iyiymişsiniz maşalllah, inşallah doguma kadar saglıkla risksiz gecer zaman canım:) arada ugra bak bu aralar iyi bosladın buraları:)
arkadaşlar herkese günaydın dün çok fazla giremedim kusura bakmayın herkese güzel dilekleri için teşekkür ederim darısı isteyen tüm arkadaşlarımın başına henüz daha doktora gitmedim cmrtesiye randevu aldım belirtilere gelince selma ve cetrefilli bilirler ben geçen ayda bel agrısıyla adet olmuştum bu ayda aynen bel agrısı çektim ve adetim 5 gün geçince test yaptım birde geçen ay preseed kullandım bu ay sadece 1 gün kullandım preseedi
bel agrısı haricinde akıntı bisey yoktu yani?? ay canım hadi inşallah saglıkla hayırlısıyla bebegini kucagına alırsın

canım anladıgım kadarıyla tek bir yere kesinlikle güvenmiyceksin 5 test yapıldı hepsi farklı sizde tekrar test yaptırın iyi bir tüp bebek merkezinde
dün eşim doktora gitti test sonucunu normal bulmuş %4 morfoloji kötü degil demiş sayı oldukca fazla hakkımızda hayırlısı artık

bubuş yazdıklarını okudum canım doktor ben hiç %10 morfoloji görmedim demiş yani normal deniyor %4 diger test sonucunuda çelişkili görmüş yani gene nedensiz görünüyoruz

canım şimdi yine mi sebepsize döndünüz??? ay hakkımızda hayırlısı, sen de bu durumu düşün düşün kafayı yiycen, az bosla artık canım, kısmet işte...

herkese günaydınlar kızlar, benim adet an be an yaklasmakta:roflol: bu ay da yiycem sanırım kırmızıları, hayırlısı bakalımvereliniortak

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay...................................................

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

helena............................................................04 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gukem............................................................17 Mart
bubuş.............................................................23 Mart
MONA ROSA..................................................24 Mart
hilalbebik.......................................................
cetrefilli..........................................................25 Mart
xxnezo...........................................................26 Mart
kadser............................................................26 Mart
tayf................................................................30 Mart
ebrubu
begumhan
apaydın
aytug..............................................................01 Nisan
sezen10.........................................................02 Nisan
deniko............................................................03 Nisan
catdog............................................................04 Nisan
sinemaltan......................................................06 Nisan
gncam............................................................15 Nisan
love27............................................................
turkuaz...........................................................17 Nisan

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

ALLAHIM bir gün bende üst listeye geçecekmiyim acaba....

evet cnm yani % 8 ve üzeri cok nadir. bizede en son dr bu yeterli gebeliği sağlamak için dedi. çünkü ben dr a şöyle bir hesap yaptım. her yüz spermin 8 tanesi sağlam yapıda
bizde 100 milyon var yani 8 milyon kadar sağlam spermimiz var doğrumu dedim evet doğru
dedi. düşünsene her ilişkide 8 milyon sağlam sperm olmaması imkansız gibi geliyor insana işte tek şey rabbimin ol demesi.en kısa zamanda güzel haberlerini bekliyorum

tşk ler arkadaşlar yapancı yazıyordu anlamadım ılk kulanacam yumurtlama testinı bıe boyle denı yelım deeik 5 senedır olmuyo zatan allah buyuk .

ALLAHIM bir gün bende üst listeye geçecekmiyim acaba....
inşallah canım inşallah, alt listede kimse kalmasın hayırlısıyla:Saruboceq:
tşk ler arkadaşlar yapancı yazıyordu anlamadım ılk kulanacam yumurtlama testinı bıe boyle denı yelım deeik 5 senedır olmuyo zatan allah buyuk .
hayırlısı olsun canım, sorun var mı yoksa sebepsiz mi olmuyor bebek?

Kıslar nasılsınız? Hamile listemiz kabarıyor bakıyorum, hadi hayırlısı...

love senin eşinin sonuçları bizimkine benziyor, bizim de 100-200 milyon arası değer değişiyor, morfoloji %4 hız %65-70, %4 fena değil ama normali %14 ve üzeri canım, yani hamilelik bu morfolojide biraz uzuyor ama olmayacak diye bir şey yok, benim 2 senede oldu mesela, geri kalan herşey yolundaysa sabret canım.

X