Preseed kullananlar

doktor rahim dinlensin dedi ama genelde böyle kendiliğinden düşüklerde
hiç kimse korunmuyo
teyzeme sordum teyzem ebe
oda dedi sen bilirsin dedi
olsada inşallah bilşi olmaz dedi

sen hiç ebeydan aldınmı canım?
yok canım ordan almadım
gg dan aldım 3 günde geldi

geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
oh be içim nasıl rahatladı anlatamam
çok mutlu oldum yaaaaaaaaaaaaaaa

selam kızlar, ben bir süre girmek istemiyoırum topiğe, moralim falan bozuk deil, ama cok gerginim herseye üzülüp aglıyorum, belki bahar sendromu bilmiyorum, sanki buraya ugramazsan düzelecekmişim gibi geliyor.hepinizi öpüyorum, bir süre yokum...

listeyi de bir arkadas devralsın isterse, love canım müsait olursan sen tutar mısın? yani kim isterse... görüşürüz kendinize iyi bakın kızlar...

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

helena............................................................04 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
deniko............................................................06 Mart
AYTUG08.......................................................09 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
35.ay..............................................................15 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gncam............................................................16 Mart
gukem............................................................17 Mart
anjelic.............................................................18 Mart
love27............................................................22 Mart
bubuş.............................................................23 Mart
MONA ROSA..................................................24 Mart
hilalbebik.......................................................
cetrefilli..........................................................25 Mart
xxnezo...........................................................26 Mart
kadser............................................................26 Mart
ebrubu
begumhan
apaydın
sinemaltan......................................................
catdog............................................................04 Nisan

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

selam kızlar, ben bir süre girmek istemiyoırum topiğe, moralim falan bozuk deil, ama cok gerginim herseye üzülüp aglıyorum, belki bahar sendromu bilmiyorum, sanki buraya ugramazsan düzelecekmişim gibi geliyor.hepinizi öpüyorum, bir süre yokum...

listeyi de bir arkadas devralsın isterse, love canım müsait olursan sen tutar mısın? yani kim isterse... görüşürüz kendinize iyi bakın kızlar...
ayşecim hayırdır neoldu doktora gittinde canınmı sıkıldı
sıkma canını hiçbişeye herşey bir gün düzelecek
biraz bu çocuk mezularından uzak duruyum diyosan o ayrı
ama genede arada gel sonuçta burda hepimiz birbirimize destegiz
bak ben 2 gündür merak ettim seni neoldu niye girmedi diye
kendini hiç üzme canım burayıda sensiz fazla bırakma canım...

slm hanımlar bende bir dönem giremiyecegim siteye benide listeden silerseniz sevinirim çocuk konusunu rafa kaldıracagım bu ara başka işlerim var herşey gönlünüzce olur umarım dilekleriniz gerçek olur öpüyorum sevgiyle kalın......

:KK43:((( e burada kim kaldı. gelip kimin hatırını soracağız.? love sen gitme bari bir yerlere.. anjelic sen nerelerdesin? yetim bırakmayıon bu sayfayı:KK43:(

35. ay canı sen neler yapıyorsun. beklemedesin biliyorum. hadi inşallah bu ay güzel bir haber verirsinde moral olur tüm arkadaşlara.

aaa giden gidene kızlar neoluyor burda kimse kalmıycak valla

selmacım ,35ay nasılsınız?

love canım ben iyiyim. sende iyisindir inşallah..
evet herkes gidiyor. belkide haklılar. ama burada çok tatlı bir ortam oluştu. bitmesi veya kayıpların olması beni çok üzer.
neyse belkide biraz uzak kalınca kafalar boşalır.. bende bu süreçlerden geçtim..

en azından sen hamile kalabilmissin yine olur inş merak etme bizdede aynı sorun var aşılama denedik olmadı ne kadarlıkken kaybettin bebeğini normal yollamı olmuştu?bizde nicir kürüne başladık ikimizde içiyoruz ama havuç suyu da iyi geliyormuş bence deneyin derim (yatmadan önce bi bardak taze sıkılmış içecek)

Canım bebeğimi 6 haftalıkken kaybettim ama o gündür bugündür bir daha hamile kalamadım nedense..Normal yolla olmuştu..Havuç suyu eşime içiremiyorum çünkü sigara içmemesi gerekiyormuş ama benim bırakamıyor. Ben incir eşim keçiboynuzu kürü uyguluyoruz..

olur denikocum inşallah..sperm sayıda çok ciddi bi düşüklük yoksa bi şekilde olur
genetik testlerini nerde yaptırdın?ücreti yüksek mi bu testlerin

İnşallah hepimizin olur da bayram yaparız burada arkadaşım..Genetik testlerimi ASM'de yaptırdım fiyatları biraz yüksek yaklaşık 1200 TL tuttu..Şükür hiçbir problem yokmuş sevindim..Çapa'da profösör bir tanıdığım sperm sayı düşüklüğünde hamile kalablmem için bazı formüller öğretti bu ay da bekle tüp bebek yaptırma dedi..Bugün reglimin ikinci günü..Dediklerini uygulamaya karar verdim biraz daha bekleyeceğim..

şekerler sagolun iyiyim bende..
bugün üzüldüm ama kızları gitmesine

İnşallah hepimizin olur da bayram yaparız burada arkadaşım..Genetik testlerimi ASM'de yaptırdım fiyatları biraz yüksek yaklaşık 1200 TL tuttu..Şükür hiçbir problem yokmuş sevindim..Çapa'da profösör bir tanıdığım sperm sayı düşüklüğünde hamile kalablmem için bazı formüller öğretti bu ay da bekle tüp bebek yaptırma dedi..Bugün reglimin ikinci günü..Dediklerini uygulamaya karar verdim biraz daha bekleyeceğim..

canım bizimde problem sperm hareketi ve düşüklüğü rica etsem o formülleri bizimlede paylaşırmısın a.s. bu arada kızlar ya problemi bizmki gibi olupta preseed le hamile kalan varmı varsa eğer bizzat cevap verebilirmi lütfen...

slm kizlar ben araniza yeni katiliyorum insallah iyi anlasiriz
dertlesmem gerekiyor galiba yok sa bomba gibi patliycam cevap larinizi bekliyorumm ben tugba almanyada

X