Preseed kullananlar

aman lovecııım ya kimisi catlamadan önce spermin orda olması gerekiyor siyo, biz hangisine inanıcaz ki(( benim doktorum da iğneden sonra calısma veriyo ama bilmiyorum ki, kafaya göre takılcaz heralde:)

aman lovecııım ya kimisi catlamadan önce spermin orda olması gerekiyor siyo, biz hangisine inanıcaz ki(( benim doktorum da iğneden sonra calısma veriyo ama bilmiyorum ki, kafaya göre takılcaz heralde:)
bende anlamadım valla öncesimi sonrasımı ama aşılamada 3-4 gün ilişki yasak ve aşılama işlemi çatlatma ignesinde 36 saat sonra oluyo demekki en verimli zaman
benim doktor öyle derdi sperm girişine mukus izin veriyo sperme yol gösteriyo mukus sıvısıda sadece çatladıktan sonra oluyo bunun için önceki günler ilişkiye girme sayı düşmesin

kızlaarrr günaydınn
preseed şimdi elime geçti.
ayın 2 sinde sipariş vermiştim.
3 günde geldi süper tamda yumurtlama günüm nerdeyse..
allahım sebbim bu olsun ne olur..

bubuş hayırlı olsun preseedin umarım işe yarar...

selmacım hoşgeldin canım nasılsın?

iyiyim loveciğim,
dün doktordaydım. benim concon şükür Allah' ıma gayet iyi görünüyor şu an.. bende ilk haftalara nazaran daha iyiyim.

şimdi 2-3 hafta sonra yine gidip ikili testleri yaptıracağım.. doktor araştırıyorum. çünkü rutin kontrole gittiğim hastane çok anormal fiyatlar veriyor tahlil ve testler için..

Kızlar günaydın nasılsınız?

Benden haberler iyi mi kötü mü bilmiyorum, dün doktora gittim 15. günüm endometrium 6-6,5 mm yine, maalesef küretajlardan etkilenmiş, artık bu kalınlıkta kalır dedi doktor, neyse, bebek düşünldüğünde ancak ilaçlarla kalınlaştırma olabilecek yani ben her ay kendi kendime boşuna uğraşıyor olucam, histereskopi yaptırıcam, inşallah bir şey çıkmazsa ardından tüp bebek.

Ayşem histereskopi rahim filminde görülmeyen şeyleri de gösteren rahim içi endoskopi, ben ehil olmayan ellerde yaptırmak istemiyorum, baksana iki küretajımı da memorialda aynı doktorda yaptırdım ama sonuç ne oldu, kaderimde bunu yaşamak var, nerede olursa yine aynı olacaktı diyorum kendime, neyse, dünkü moral bozukluğundan sonra bugün brüksel tüp bebek merkezine gittim, doktordan randevu aldım, oradaki yetkililerle uzun uzun görüştüm, bir aksilik olmazsa histerskopiyi yücel karaman hocaya yaptırıcam, bu alanda duayen diye biliyorum, ondan sonra aynı merkezde tüp bebek,

ayşem beni listeden çıkar tatlım, preseed kullanmadım bu ay, faydası olmayacağı doğmuş içime nitekim

aman yerim o conconu ben iyi bak annesi ona ,stresten uzak dur ,güzel beslen, haftada 2 kez balık ye hergün sütünü iç aman...
bende balık yemem süt içmem yumurta yemem meyva yemem benden nasıl çocuk çıkacak bilmem

anjelicim senin bi yazını okudum nedensiz infertil bölümünde
sen daha önce bi tüp bebek girişiminde bulunmuşsun ve ignelere başladıgında hamileymişsin çok üzüldüm ya tam bi talihsizlik

anlamadıgım bısey var preseedı yurt dısından getırenler var aranızda tamam da eczanelerde satılıyo zaten sıparıs verıyosunuz 1 gun sonra getırıyolar ben aldım basaksehırde

Evet love, tedaviye başladığımda hamileymişim meğer, tedavi yarım kaldı tabi:) Keşke gebeliğim de mutlu bir şekilde sona erseydi...

hep preseed kullanıpta hamıle kalan varmı dıyoruz.acaba aylarca kullanıpta hıc bı sonuc alamayan varmı

günaydın kızlarrrrrrrrrr
benim preseed hala gelmedi(((((
salı akşamı sipariş etmiştim gelir inşallah:)))))))

hep preseed kullanıpta hamıle kalan varmı dıyoruz.acaba aylarca kullanıpta hıc bı sonuc alamayan varmı
mutlaka vardır canım herkes hamile kalamıyo tabi
ben 2 kez kullandım olmadı

kızlar size bişi soracam yaaaa
ben şimdi ebeydan sipariş verdimya
salı akşamı
cumartesi pazar gelme olasılığı varmı???
yoksa hafta içimi gelir
beni bilgilendirirseniz sevinirim

günaydın kızlar yaa şu preseedi bi temin edemedim burda 130 tl nette daha düşükmüş fiyat ama eşim güvenemiyor siz nasıl temin ettiniz bana güvenilir bi adres verirmisiniz acil ama...

günaydın kızlar yaa şu preseedi bi temin edemedim burda 130 tl nette daha düşükmüş fiyat ama eşim güvenemiyor siz nasıl temin ettiniz bana güvenilir bi adres verirmisiniz acil ama...
hoşgeldin canım
ben gg dan aldım 78
yurtdışı sitede çok uygun arkadaşlar hep ordan aldı önce üye oluyomuşsun sonra sparişini veriyomuşsun güvenilir bi site sadece bazen gümrüge takılıp geçikebiliyomuş
eger ordan alacakan arkadaşlar anlatır sana ben almadıgım için bilmiyorum nasıl alındıgını

bana cevap veren yokmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu????????????????

teşekkür ederim canım ya valla arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim...hemen almak istiyorum ama love sen nasıl aldın peki bi problem oldumu?

teşekkür ederim canım ya valla arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim...hemen almak istiyorum ama love sen nasıl aldın peki bi problem oldumu?
canım ben burdan aldım gg dan bi problem olmadı 3 günde geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…