Preseed kullananlar

kadser merhaba, yazını okuyunca bir uyarıda bulunma ihtiyacında bulundum...ikiniz de sigara içmiyorsunuz inş...ne kadar doğrudur bilmiyorum ama sigara içenler havuç suyu içerse Allah korusun kanser yapıyormuş..ayrıca A vitamini yağla birlikte ortaya çıktığı için havuç suyuna az bir z.yağı koyup içmeniz fayda sağlayacaktır...ii geceler olumunekankayizsmile

yok çok şükür eşimde bende sigara kullanmıyoruz:) ilgin için teşekkürler...ya bide şu preed i sende kullanıyormusun kullanıyorsan nasıl temşn ettin?

kadser slm canım, kusura bakma mesajını yeni gördüm...ben şu an kullanmıyorum...ama öncesinde Artı sağlık diye bir firmadan temin ettim (bana geçmiş tarihli ürün yolladılar) kullanmadım onu...daha sonra da ebay den aldım..onu da kullanmadım buradaki bir arkadaşıma lazım olmuştu o kullandı...o şu an hamile

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-lapa.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-Lilyum
30-zehsel

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

helena............................................................04 Mart
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
deniko............................................................06 Mart
AYTUG08.......................................................09 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
35.ay..............................................................15 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gncam............................................................16 Mart
gukem............................................................17 Mart
anjelic.............................................................18 Mart
love27............................................................22 Mart
MONA ROSA..................................................24 Mart
hilalbebik.......................................................
cetrefilli..........................................................25 Mart
xxnezo...........................................................26 Mart
kadser............................................................26 Mart
ebrubu
begumhan
apaydın
sinemaltan......................................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

kızlar histeroskopi yaptıran oldu mu aranızda? aneztezi altında rahimin kamerayla incelenmesi, bir nevi rahim endoskopisi:roflol: baska bi topikten arkadas 2. gebelikte de kalbi durdugu için bebegini kaybetti, o yaptırmıs hacettepede, rahimde o anda görülern her hangi bi sıkıntı varsa anında müdahaleyle sorunu cözüyolarmıs.onda mesela rahimde bi çukur görmüşler hemen o anda halletmiş doktoru, ve sadece ögt. üyesi ücreti ödemiş 230 lira, diğerleri hepten ücretsiz.

günaydın ebrucum, hamdolsun iyiyim, sen nasılsın?

canım günaydın yok ki bu aralar yeni haberler... gelecek inşallah:) sen nasılsın?

iyiyim canım.eşime yağda beklemiş incir yediriyorum.aslında kaynamışı mı iyidir yağdaki mi bilemiyorum.kimyacı arkadaş var mı aramızda,aydınlatırlarsa sevinirim.preseedimin kalan yarısını kullanacağım buğün 11.günüm.
hafta sonu çalışmalar yoğun yanikaydirigubbakcemile

ben yaptırmadım.görüşme yaptığım tüp bebek merk.deki dr.hafif eğrilik var,ultrasonda bakalım gerekirse yapalım histereskopi dedi.erken doğum ya da düşük tehdidi oluşturur dedi.ama ücret 700 müş.ben de ünv.deki doktorumla görüşeceğim .o da gerekli derse ona yaptıracağım.daha hesaplı olur diye düşünüyorum.

hadi kolay gelsin canımcım, valla benim adetin 7. günü, hala baslamadık calısmalara:roflol:

canım incir konusunu bilmiyorum ki ben kendim yiyorum valla inciri, eşim de keçiboynuzu pekmezi içiyo aksamları bir kasık. bu ay her aksam türk kahvesi de içircem, hayırlısıkaydirigubbakcemile2

günaydın kıslaaar..nasılsınız?

cetrefillicim sen neyaptın canım dün migrenim tuttu diyodun bugun iyimisin?

günaydın kıslaaar..nasılsınız?

cetrefillicim sen neyaptın canım dün migrenim tuttu diyodun bugun iyimisin?

gnaydın canım hoşgeldin. ya benim klomene baglı sürekli bi basagrım var, ama dayanmaya calısıyorum, tek bebegim gelsin de ben razıyım bu agrılara...

daha biz calısmalara baslamadık, ovulasyon testi de almadım, iğneden sonra üstüste sonra günasırı devam edeyim diyorum ben, hayırlısı olsun...

masallah masallah nazar degmesın daha cok cogalsın preseed ıle hamıle kalanların sayısı ınsallah

çalışmalara başlamadım daha bugün 11.gün.bugün yarın başlarız artık test yapmadım daha

canım ya çok dokunuyosa içme ben en son kullandıgımda öyle yaptım son gün içmem gerekirken içmedim klomeni bişeyde olmadı...
benimde 10. gün bugün bende başlamadım daha çalışmalara ,busefer sende öyle yap çatlamadan önce 3-4 gün birlikte olma bide bunu dene sayı çogalsın bellimi olur
benim giden doktorum çatlama gününe kadar birlikte olmamı söylerdi sayı düşmesin diye sadece çatlatma günü ve sonrası çalışın derdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…