Preseed kullananlar

herkese günaydın kızlar, güzel günler

anjelcim hoşgeldin canım, dün ebrubu vardı ya, o geldi gitti, eskilerden birilerini görmek mutlu eediyor insanı...

masalcım liste daha da uzasın dileğimiz inşallah:) preseedın da hayırlı olsun canım

benim ovulasyon testlerim bitti, sadece ovulasyon testi baktım ebayda neredeyse 17-18 dolaya geliyo, onlardan nakliye alıyorlar, ben de tekrar preseed siparişimi versem dedim ama karar veremedim, bu ay test yapmadan mı deneyim ki???

günaydın , önce biraz kendimden bahsedeyim.
ben 2 yıldır bekliyorum bebeği, dr kontrollerimizi yaptırdık.önce eşimde enfeksiyon cıktı.
onu hallettik morfoloji %2 cıktı onu 8 e cıkardık sayı herketlilik herşey tamam oldu.
benim ilaçsız progesteronuma bakıldı yumurtam catlamamıs.
sonra 3 ay klomen+pregnly bütün değerler süper yine bişey yok.
aralıktan beri dr olayına da ara verdim.
baharla birlikte tekrar gidicem bu arada da olmazsa
şimdi sizin konunuzu başından beri okudum.
alınan sonuçları görünce denemeye karar verdim
bugün sipariş vericemde bu ebayda görünen 16.50 dolar fiyatlı yanında 2 adet ovulasyon kiti hediyeli olanı var güvenilirmi ondan alsam uygun olurmu acaba??
bana yardımcı olabilirmisiniz?*
şimdiden teşekkürler

canım ben dün baktım 29 dolara olanın yanında daha fazla ovulasyon testi var, ve o paketten vardı ebayda, nakliye de alınmıyor ondan..ovulasyon testi preseedın yanında cok işe yarıyor, hangi günler kullanacagını biliyosun yani..

evet bir sürü seçenek var yanında coğunun hamilelik testi var dediğin gibi ovulasyon testi daha önemli bende o günleri yaklamak açısından istiyorum onu.
29,90 dolar olanı diyosun dimi??
şimdi sipariş ediyorum o zaman
siz daha tecrübelisiniz. nede olsa teşekkürler cnm
inşallah sebebimiz budur.

günaydın bacılar nasılsınız ????
ben süperim
bi badire atlattım ama
şuan içimde çok güzel şeyler var
yarın preseed sipsriş etcem:)))))))
bittide :)))))
nnormaldede ben nemlendirici olarak kullanıyorumya:)))))
ben ebeydan alcam kızlar daha uygun geldi bana sanki
ovulasyon falanda veriyolarya

seiz nasılsınız bakalım ?????

valla ben ingilizcem iyi olmadıgı için cesaret edememiştim sipariş vermeye, ablam alıp gönderiyodu saolsun, ama bu ay ovulasyon testi için yüklenmek istemedim, daha dün arastırdım, üyelikten sonra gerisi kolaymıs sipariş vermenin. yani daha önce 29 dolarlık olandan iki kez sipariş etti ablam ve geldi bana, testleri çok işe yarıyo valla:)
günaydın herkese....

günaydın love, nasılsın?

ooo hilalcim maşallah yaaa sana, hadi hayırlısıyla ver siparişini cok bekletmeden gelsin bebegin sağlıkla dogurmak nasip olsun sana ve tüm hamilelerimize::)

iyiyim canım şimdilik bi yaramazlık yok.sen nsılsın?ilacı kullancakmısın?

hilalcim geçmiş olsun en yakın zamanda inşallah tekrar hamile kalırsın.düşüük nasıl oldu canım çokmu zor oldu? şimdi nasılsın agrın sızın varmı?

ooo hilalcim maşallah yaaa sana, hadi hayırlısıyla ver siparişini cok bekletmeden gelsin bebegin sağlıkla dogurmak nasip olsun sana ve tüm hamilelerimize::)

sağol canım benim
şu sincapları tutturamadık gitti:)))))
benimki geldide gitmesiyle bir oldu:)))))))
olsun ama sağlık olsun:)))))))
inşallah hepimiz hamiş kalır
sağlıklı bebekler dünyaya getiririz:)))))))

hilalcim geçmiş olsun en yakın zamanda inşallah tekrar hamile kalırsın.düşüük nasıl oldu canım çokmu zor oldu? şimdi nasılsın agrın sızın varmı?

sağol canım teşekkür ederim opuyorumnanaktan
ya hiç zor olmadı anlamadım bile hiç bişey zaten kese oluşmadan düştüğü için
hiç ağrım olmadım şükür
sen nasılsın canım??????

sagol canım iyiyim bende..
hilalcim kanamanda kan pıhtısı gibimi geldi nasıl oldu kanaman?
benim 2 kez düşük şüphem varda yanlız test yaptırmamıştım doktorum demişti düşük yapmış olabilirsin diye.bende çok sancı olmuştu ve kan pıhtısı gelmişti ondan sordum canım merak ettimde

iyiyim canım şimdilik bi yaramazlık yok.sen nsılsın?ilacı kullancakmısın?
canım kullanıyorum valla yaa, ama şuna canım sıkıldı, klomen önceden 20 lik paketteydi, sonra 10luk pakete düşürdüler, doktorum 2 kutu yazıyordu, devlet artık bir kutudan fazlasını ödemiyormuş ve pregnly iğneyi de ancak raporla veriyormuş, normal receteye yazıldıgında yine cebinden ödüyorsun..

madem böyle bizim maaşlarımızdan neden sağlık ve sigorta kesintileri yapılıyor ki zaten herseyi biz karsılıyoruz, tüp bebekte yeni gelen yasayı da biliyosunuz... tayyip 3 cocuk demeyi biliyor, nasıl yapılacakmıs 3 cocuk, her tüp denemesi 5000-10000 tl arası oldukca??? hayret bişey yaaa valla sabah sabah sinirlerim bozuldu

inşallah hilalcim canım benim inşallah

klomen nekadar?benim aldıgım kutuda hep 10 tane oluyodu.
canım valla bende özel bi hastaneye gittigim zaman 60-70 muayne parası veriyorum testlerde ayrı para herkes 5-10 muayne olurken ben hiç güvence yokmuş gibi muayne oluyorum ayrıca devlet hastanesine bile direk gidemiyorum ancak bulundugun yerde asker hastanesi yoksa ozaman didebiliyorum devlete düşün okadar sinir bi durum

benim normaldede kan pırtısı şeklinde gelirdi zaten ama ilk iki gün
şimdide 3gün geldi değişen bişi olmadı
benim normalde adetlerim çok ağrılı geçer ben kıvranırım yerlerde kasıklarımın ağrısından duramam ama 2 aydır öyle bişeyim yok şimdide
hiç olmadı gerçekten
bir çok kadın kimyasal gebelik geçirebiliyomuş
yani hamile kalıyo ama tutunmuyo bebek ve düşürüyo çoğu zaman kadın bunu hissetmezmiş öyle dedi doktorum bana
benim durumum bu canım

klomenin kutu fiyatını bilmiyorum canım ama bir dahaki de olmaz da olursa direkt gider elden alırım yani, çünkü zaten ilaç katkı payı diye 3 lira alıyorlar, bir kutu klomen için veriyosam bu parayı üstüne bir kutu klomen ve bir de pregnly igneyi paramla alıyorsam zaten anlamı yok receye yazdırmanın..ya düşün ki ben üniversitedeyim, kendi çalıştıgım yere parayla gidiyorum, medikosuna bile, ay allaha şükür biz yine karsılayabiliyoruz, sağlık ocagına hiç bir güvencesi olmadan gidenler vardı şimdi onlar da az da olsa bi katkı payı veriyolarmıs, millet bir ekmege muhtac, allah yardımcıları olsun onların..

ve biz anne olmak için bu kadar şeye katlananların yüzü gülsün en kısa zamanda..
inşallah ilk ve son son olsun canım benim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…