Preseed kullananlar

herkese günaydın kızlar, güzel günler

anjelcim hoşgeldin canım, dün ebrubu vardı ya, o geldi gitti, eskilerden birilerini görmek mutlu eediyor insanı...

masalcım liste daha da uzasın dileğimiz inşallah:) preseedın da hayırlı olsun canım

benim ovulasyon testlerim bitti, sadece ovulasyon testi baktım ebayda neredeyse 17-18 dolaya geliyo, onlardan nakliye alıyorlar, ben de tekrar preseed siparişimi versem dedim ama karar veremedim, bu ay test yapmadan mı deneyim ki???

kullan canım ovulasyonunu da....

ucuz olanlardan al ama preseed ini yalnız kullanma....aaaa :eek:lmaz:
sen de kararsız olursan çetrefillim biz kendimizi atalım şurdan

neydi sloganımız "durmak yok yola devam!!!!!!! kaydirigubbakcemile :roflol::roflol::roflol:

kullan canım ovulasyonunu da....

ucuz olanlardan al ama preseed ini yalnız kullanma....aaaa :eek:lmaz:
sen de kararsız olursan çetrefillim biz kendimizi atalım şurdan

neydi sloganımız "durmak yok yola devam!!!!!!! kaydirigubbakcemile :roflol::roflol::roflol:
Şeniz yok benim dediğim şu, yani madem 19 dolar verip sadece test alıcam, bari diyorum 29 dolar vereyim preseedım da gelsin, bakarsınız hamile kalırsam burdan kullanmak isteyen birine gönderirim:)

selam kızlarrrrrrrrrrrrrrrr

hoşgeldin canımmm

cetrefillicim klomen neyse gene direk alsan 15-20 falan veriyosun.igneli tedavide ciddi para harcıyosun ben gonalf vemenogonun yüzdesine 150 civarı para verdim ki benim kurum en uygun karşılayanmış yani sen gelecek olmazsa eger igneli tedavi dedin yazdırsan bile 200 en az gözden çıkartacan sadece ilaç parası buda.bu igneler çok pahalı 500 tl düşün neyseki direk almıyoruz bişekilde yazılıyo ama genede birsürü para gidiyo

cetrefillicim klomen neyse gene direk alsan 15-20 falan veriyosun.igneli tedavide ciddi para harcıyosun ben gonalf vemenogonun yüzdesine 150 civarı para verdim ki benim kurum en uygun karşılayanmış yani sen gelecek olmazsa eger igneli tedavi dedin yazdırsan bile 200 en az gözden çıkartacan sadece ilaç parası buda.bu igneler çok pahalı 500 tl düşün neyseki direk almıyoruz bişekilde yazılıyo ama genede birsürü para gidiyo

bu igneler asılama ve tüp bebekten önce kullanılan ignelerden mi love? acıkcası ben şöyle düşünüyorum, yaza kadar ilaçsız yumurta takibi, yazında ankaraya tüp bebegee... inşallah bunlara gerek kalmaz ama napalım basa gelen cekilir..

Merhaba kızlar,
Cetrefilli bende yazın ankaraya tüp bebeğe... yer araştırıyorum. nereye yaptırsam ki?

Merhaba kızlar,
Cetrefilli bende yazın ankaraya tüp bebeğe... yer araştırıyorum. nereye yaptırsam ki?

canım ben ameliyatımı baskentte oldum ve o doktorum tüp bebek üzerine uzman aslında, prof. dr. hulusi bülent zeyneloğlu. ilk etapta ona gitmeyi düşünüyorum, ama aklımda hacettepe de var, sonucta biz 2 yıllık evli olucaz o zamanda ve devlet ödemiyor zaten.. artı bi de şu düşüncem var, abant izzet baysalda tüp bebek merkezi varmıs ve görümcemin hocaları ordaymıs, belki orda da yaptırabiliriz.

ama ankarada zaten özel bi tüp bebek merkezine dahi gitsen mutlaka hacettepenin doktorlarıyla karsılasacaksındır.

Ben daha araştırmadım açıkçası. ıstanbul Amerikan hastanesini de öneriyorlar doktoru Hacettepeden gitme ama kalacak yer açısından Ankara uygun olacak bana. Bakalım karar verince yazarım. ınşallah gerek kalmaz oralara gitmeye...

bu igneler asılama ve tüp bebekten önce kullanılan ignelerden mi love? acıkcası ben şöyle düşünüyorum, yaza kadar ilaçsız yumurta takibi, yazında ankaraya tüp bebegee... inşallah bunlara gerek kalmaz ama napalım basa gelen cekilir..
canım bu igneler hem yumurta takibinde hem aşılamada hemde tüp bebekte kullanılılıyo
sadece kullanma dozu farklı tüp bebekte kullanılırken doz yükseltiliyo
doktorun sana gelecek ay igneli tedavi yaparız demiş ya işte bu ignelerden kullanacak bunlar aslında tüp bebek için kullanılan igneler ama düşük dozla yumurta takibindede kullanılıyo klomenden daha etkili sadece çok pahalı ayrıca klomen gibi kistte yapmıyomuş yani şans dahada artıyo
bu ignelelerin hepsi menepoza girmiş kadın idrarından yapılıyomuş ya düşün..
inşallah gerek kalmaz bu ignelerede bian önce gelir bebegimiz

Ben daha araştırmadım açıkçası. İstanbul Amerikan hastanesini de öneriyorlar doktoru Hacettepeden gitme ama kalacak yer açısından Ankara uygun olacak bana. Bakalım karar verince yazarım. İnşallah gerek kalmaz oralara gitmeye...
canım ben arastırdım,genelde verdikleri fiyatlar 4000 tl, ancak ilac fiyatları haric, ankaraka tüp bebek merkezinden bi doktorla görüştüm, ilaçları ordaki doktoruna yazdırırsan burda ücret ödemene gerek kalmaz dedi..
canım bu igneler hem yumurta takibinde hem aşılamada hemde tüp bebekte kullanılılıyo
sadece kullanma dozu farklı tüp bebekte kullanılırken doz yükseltiliyo
doktorun sana gelecek ay igneli tedavi yaparız demiş ya işte bu ignelerden kullanacak bunlar aslında tüp bebek için kullanılan igneler ama düşük dozla yumurta takibindede kullanılıyo klomenden daha etkili sadece çok pahalı ayrıca klomen gibi kistte yapmıyomuş yani şans dahada artıyo
bu ignelelerin hepsi menepoza girmiş kadın idrarından yapılıyomuş ya düşün..
inşallah gerek kalmaz bu ignelerede bian önce gelir bebegimiz
inşallah yaaa valla ben tüp bebek merkezlerine daldım tek tek arıyorum ankara ve izmirdekileri...

cetrefilli aşılama yaptırmadan tüp bebek düşünme canım
ayrıca eşin semen yaptırsın bian önce ovulasyon gününe gelmeden yada ovulasyondan sonra

cetrefilli aşılama yaptırmadan tüp bebek düşünme canım
ayrıca eşin semen yaptırsın bian önce ovulasyon gününe gelmeden yada ovulasyondan sonra

canım asılama sansı cok düşük ne diye bosuna onun için ankaraya gideyim ki, burda yaptırmak istemiyorum, ayrıca zaten yasal süreci doldurmadık, ha asılama o igneler ha gidip özelde tüp yaptırmak, maddi külfeti aynı neredeyse..

:)))) ay canım hayatım ebrucuğum. vallahi bugün senelerdir görüşemediğim arkadaşıma kavuşmusş gibi mutlu oldum. Güzel Allahım sanada en kısa zamanda hayırlı, nurlu bir evlat nasip kısmet etsin.. isteyen tüm arkadaşlarıma..

ayşeciğim canım çok sevindim kist oluşmamasına...

bilmiyorumkismile canım, aynen ben de öyle düşünüyorum...Allah ın dediği olur...Allah kimseyi evlat hasreti ya da acısıyla sınav etmesin

herkese günaydın kızlar, güzel günler

anjelcim hoşgeldin canım, dün ebrubu vardı ya, o geldi gitti, eskilerden birilerini görmek mutlu eediyor insanı...

masalcım liste daha da uzasın dileğimiz inşallah:) preseedın da hayırlı olsun canım

benim ovulasyon testlerim bitti, sadece ovulasyon testi baktım ebayda neredeyse 17-18 dolaya geliyo, onlardan nakliye alıyorlar, ben de tekrar preseed siparişimi versem dedim ama karar veremedim, bu ay test yapmadan mı deneyim ki???

yok kıs gitmedim daha, dün benden sonra ne yazılmış kolaçan edeyim dedim..ii de olmuş...

kızlaaaarrrrr
bugün bir firmadan ikinci defa çağrıldım İK mdr.ü ile bölüm mdr ü beraber mülakat yapacak, yarın 10 da
ne olur dua edin, hayırlı ise olsun....şimdiden teşekkürler...size dua edenler de çok olsun

canım asılama sansı cok düşük ne diye bosuna onun için ankaraya gideyim ki, burda yaptırmak istemiyorum, ayrıca zaten yasal süreci doldurmadık, ha asılama o igneler ha gidip özelde tüp yaptırmak, maddi külfeti aynı neredeyse..
aşılamada şans %20,tüp bebekte ise %40 şans var.
ayrıca senin doktorun zaten igneli tedaviye geçelim demiş eger igneli tedavi yaptırcaksan en az 200 gözden çıkarcan
aşılamaya gelince labaratuara 350 civarı para veriyosun bunun yanındada 200 ignelere toplamda 550 gibi bi para bence denemeye deger
tüp bebekte ise 2000 nerdeyse ilaç tutuyo bide doktor parası en az 3500 arada ciddi fark var
eger igneli tedavi yaptıracaksan bence 350 daha ver aşılama yaptır tabi senin kararın

ya bu işler inan çok zor insanı çok yoruyo tüp bebek desen kesin degil ,kesin olcagını bilsem gidip direk yaptırırım

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

helena............................................................04 Mart
sinemaltan......................................................05 Mart
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
deniko............................................................06 Mart
AYTUG08.......................................................06 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
35.ay..............................................................15 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gncam............................................................16 Mart
gukem............................................................17 Mart
anjelic............................................................
MONA ROSA..................................................24 Mart
hilalbebik.......................................................
love27............................................................
cetrefilli..........................................................25 Mart
xxnezo...........................................................26 Mart
ebrubu
begumhan
apaydın

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

selam kızlar bizimde sperm azlığı daha doğrusu hareker azlığı problemimiz var bu ay aşılama yaptırdık ama sonuç negatif:KK43: bu jeli kullansam işe yararmı acaba?her eczanede varmıdır bide hareket azlığı olupta(hızlı hareketli hiç yok)bu ilaç sayesinde hamiş olan varmı ?

selam kızlar bizimde sperm azlığı daha doğrusu hareker azlığı problemimiz var bu ay aşılama yaptırdık ama sonuç negatif:KK43: bu jeli kullansam işe yararmı acaba?her eczanede varmıdır bide hareket azlığı olupta(hızlı hareketli hiç yok)bu ilaç sayesinde hamiş olan varmı ?
preseedi internet üzeriden spariş edebiliyosun
ebay sitesi var 29 dolara satılıyo
gg da 78 tl
bide burda kendi firması var 130 tl satılıyo
preseedle sprem sayısı az olupta hamile kalan arkadaşlar oldu

konyanın neresi?bende konyalıyım

X