Preseed kullananlar

bir tane inciri 4 parçaya bölüyorum . zeytinyağının içine akşamdan atıyorum. sabahta eşim sızdırıp alıp yiyor.

diğeri ni de bir kavanoza çam balı koydum içine bolca tarçın ; çörek otu ; polen koydum karıştırdık. sabah akşam birer kaşık atıyor ağzına...

*************arkadaşlar ben doktora gitim. yumurtaların çok fazla ama gelişmemiş dedi. klondan kaynaklanıyor dedi...

zaten spora başladım...şimdi ek takviye ürünlerle işi hızlandırcam nasipse..ama çok canım acıyor...150 klo olup da doğum yapan tanıdığımızı biliyorum ben...benim öyle şekilsiz ordan burdan sarkan bir klomda yok ...balık eti modunda biriyim işte :KK43: ama illa zayıfla dedi ...geçen sefer tüp bebekle damarıma bastı bu seferde kiloyla.....

o bir tane inciri eşin yiyor dimi canım?ikiniz ortak yemiyorsunuz..sen de yiyeceksen 2 adet incir atmalısın..ayda bir kere de zeytinyağını tazelemek gerekiyor haberin olsun..
ballı karışımın içine arısütüde koysaydın tam süper olurdu :)

fıstığım,senin kilon ve boyun kaç ki?bu adam takmış senin kilona..resimde manken gibi görünüyosun..polikistik overli hastalarda kilo malesef ki oluyor o da pko dan kaynaklanıyor biraz düzenli adet olamadıkları için...ama spora başlaman çok iyi olmuş..sadece kilo için değil de sağlıklı yaşamak içinde spor yapmak çok önemli...

Kızlar günaydın...
Sigarayla ilgili muhhabetinizi okudum yukarda... Valla ben bıraktıysam herkes bırakır diyorum.
Ne zaman sigarayı bırakmaya karar versem daha çok içiyordum... Ben sigarayı bırakmıycam ama kaçmıyo ya istediğim zaman içerim dedim, canım istediğinde içtim derken yarım paketten günde 1 e sonra da canım istediğinde içmeye başladım. şimdi inanırmısınız çekmecemde paket sigara var ama aklıma gelmiyor. Hala içimden bir seste canım isterse içerim diyor:)
ıçmeye içmeye de tiksiniyor insan kokusundan falan..
Neyse bu arada ben birşey sormak istiyorum. Benim ovulasyon testinde en belirgin çizgi 23 şubatta görüldü. Şimdi benim beklenen regl tarihim ondan 14 gün sonra yani 9 Mart mı oluyor? Cevaplarsanız çok sevinirim kızlar...
negüzel valla bırakmışsın kurtulmuşsun işte genelde azaltarak bırakılmaz deniliyo ama bende azaltarak bırakmaya çalışcam

23 şubatta ovulasyon gününse ya 9 mart yada 10 martta adet olursun inşallah bebegin seninledir adette olmazsın canım

Sağolun kızlar işallah adet olmam.... Kendimi dinliyorum şu sıra hep. Belim ağrıyo ama hep ağrır bel fıtığım var, geç belirti değil... Hafif bir sancı oluyo karnımda hep oluyo üşütünce, geç belirti değil.. Böyle böyle 9unu bekliyeceğim..

maşallah cnaım bebegine yarasın inşallah, ıvır zıvır yeme de meyveydi kuruyemişti götür gitsin, nolcak, onun herseye ihtiyacı var, sütünü de bol bol iç, boşver verirsin dogumdan sonra

canım hoşgeldin yaaa valla özledim seni, canım 29 yasındayım, pozitif olmasak napabiliriz ki elden bişey gelmiyor, aslında moralim bozulmadı deil de napalım, bir daha ki aylara diyoruz yapcak bişey yok..

sen nasılsın? keyfin yerinde mi?

hoşbulduk canım,ben doktorlara gitmeye başladım,artık ayağım kesilmez doktorlardan..bir kere gidince bir daha yakanı kurtaramıyorsun:)))) bugün 3.30 da renkli dopler çektiricem..ve adetten sonra da rahim filmi çektiricem tekrardan...
birde bugün doktora gittim..adam dahiliyeci aslında,alternatif tıpla da ilgileniyor ve akapunktur yapıyor..bana 2 ay boyunca tüplerim ve yapışıklıklarım için akapunktur yapıcak..hafaya p.tesi başlayacağız bakalım..eşiminde morfolojisi bozuk ona da ginseng kapsul ve keçiboynuzu kapsül verdi...2 ay sonunda durumuna bakalım dedi..adam 48 yaşındaki kadına 4 çocuk yaptırmış..çok olumlu şeyler duydum onun hakkında..kendimizi ona teslim ettik bakalım,buradan olumlu sonuç alamazsam tekrar tüp bebek yaptırıcaz..
benden haberler böyle bakalım

hoşbulduk canım,ben doktorlara gitmeye başladım,artık ayağım kesilmez doktorlardan..bir kere gidince bir daha yakanı kurtaramıyorsun:)))) bugün 3.30 da renkli dopler çektiricem..ve adetten sonra da rahim filmi çektiricem tekrardan...
birde bugün doktora gittim..adam dahiliyeci aslında,alternatif tıpla da ilgileniyor ve akapunktur yapıyor..bana 2 ay boyunca tüplerim ve yapışıklıklarım için akapunktur yapıcak..hafaya p.tesi başlayacağız bakalım..eşiminde morfolojisi bozuk ona da ginseng kapsul ve keçiboynuzu kapsül verdi...2 ay sonunda durumuna bakalım dedi..adam 48 yaşındaki kadına 4 çocuk yaptırmış..çok olumlu şeyler duydum onun hakkında..kendimizi ona teslim ettik bakalım,buradan olumlu sonuç alamazsam tekrar tüp bebek yaptırıcaz..
hadi inşallah canım pes etmek hiç bizaman yok olana kadar savaşcaz

renkli dopler ne?

bir tane inciri 4 parçaya bölüyorum . zeytinyağının içine akşamdan atıyorum. sabahta eşim sızdırıp alıp yiyor.

diğeri ni de bir kavanoza çam balı koydum içine bolca tarçın ; çörek otu ; polen koydum karıştırdık. sabah akşam birer kaşık atıyor ağzına...

*************arkadaşlar ben doktora gitim. yumurtaların çok fazla ama gelişmemiş dedi. klondan kaynaklanıyor dedi...

zaten spora başladım...şimdi ek takviye ürünlerle işi hızlandırcam nasipse..ama çok canım acıyor...150 klo olup da doğum yapan tanıdığımızı biliyorum ben...benim öyle şekilsiz ordan burdan sarkan bir klomda yok ...balık eti modunda biriyim işte :KK43: ama illa zayıfla dedi ...geçen sefer tüp bebekle damarıma bastı bu seferde kiloyla.....
ama sen daha o doktor demeden demiştin kilo vericem diye,boşver bebekti gebelikti derken kendimizi unutuyoruz, önce kendin için ver o kiloları, sonra gelsin sicaplarkaydirigubbakcemile3
canım inşallah bunlar şifan olur inşallah

hadi inşallah canım pes etmek hiç bizaman yok olana kadar savaşcaz

renkli dopler ne?
o da bi görüntüleme şekli canım, ben böbrekte tas varken cektirmiştim de damardan ilac veriyolar ve film renkli cıkıyor...

cetrefili arkadaşım yazmıştım ama görmedin sanırım.yeni adet tarihim 24 mart...

selmaaaaa
ama bana nie yazmadıııın
hamileymişinnn
çok sevindim canım yaaa
Allah tamamına erdirsin ve darısı olmayanlaraaaa

çetrefilliii sen nasılsın canım benim

cetrefili arkadaşım yazmıştım ama görmedin sanırım.yeni adet tarihim 24 mart...
canım görmemişim kusura bakma, ekliyorum şimdiopuyorumnanaktan
selmaaaaa
ama bana nie yazmadıııın
hamileymişinnn
çok sevindim canım yaaa
Allah tamamına erdirsin ve darısı olmayanlaraaaa

çetrefilliii sen nasılsın canım benim

ebruuuuuu nerelerdesiiin? sorma selma hamile evet:) biz yeniden liste yaptık ben seni de ekledim, ama sen unuttun buraları:gitme:

nasılsın canım, ne alemdesin? iş güç sağlık naaptın?ayyy özlemişim bekaydirigubbakcemile5 gitme bi da bi yereee:eek:klava:

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:butterfly45
30-:nazar:Lilyum
31-:nazar:zehsel

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

helena............................................................04 Mart
sinemaltan......................................................05 Mart
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
deniko............................................................06 Mart
AYTUG08.......................................................06 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
35.ay..............................................................15 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gncam............................................................16 Mart
gukem............................................................17 Mart
anjelic............................................................
MONA ROSA..................................................24 Mart
hilalbebik.......................................................
love27............................................................
cetrefilli..........................................................25 Mart
xxnezo...........................................................26 Mart
ebrubu
begumhan
apaydın

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

ebru aşkım benim. ben seni ne kadar kovaladım yakalarım diye ama olmadı:))) senin preseed le geliyor bebiş canım benim. daha çok yeni teyzesi..
sen ne yaptın niye bu kadar ara verdin?.

canım benim, bir ara benim için zor geçti..ama şimdi daha iyiyim...olmasak ne olcek ki değil mi
ben hala evdeyim canım...kendimi ekmek yapmaya verdim, ya da yeni lezzetlere :KK70:
ay çok sevindim selma ya...sözcüklerle anlatamam
darısı size canım benim...
gitmemeye çalışırım bi daha
ama tatlım benim bu sene yaşadıklarım da biraz ağır geldi heralde...o yüzden arada dünyadan kopabiliyorum...ama dualarımda hep varsınız

sen nasıl biliyorsun tatlım..???
ben normal röntgen gibi ama damardan ilac verilerek görüntüleneni biliyordum, ama senin dediğin dogru sanırım, çünkü bana doktorum kist teshisi koyduktan sonra radyolojiye sevk etmişti, gelişmiş ultrasonla bakalım diye, sanırım odur???
canım benim, bir ara benim için zor geçti..ama şimdi daha iyiyim...olmasak ne olcek ki değil mi
ben hala evdeyim canım...kendimi ekmek yapmaya verdim, ya da yeni lezzetlere :KK70:
ay çok sevindim selma ya...sözcüklerle anlatamam
darısı size canım benim...
gitmemeye çalışırım bi daha
ama tatlım benim bu sene yaşadıklarım da biraz ağır geldi heralde...o yüzden arada dünyadan kopabiliyorum...ama dualarımda hep varsınız

canıımmm sen de benim dualarımdasın, ama sen pes mi ettin? ha uzak kalıp da kafayı topluyosan ne ala ama kendini bıraktıysan dön buraya biz toplarız seni:KK66:

elbette olmazsa ölmeyiz ama olacak inşallah... sen bi ara aktiviteden aktiviteye kosuyodun bıraktın mı onları

X