Preseed kullananlar

Arkadaşlar Merhaba, bizde de sebepsiz infertilite mevcut, ben de pre-seed kullanmak istiyorum bir de şansımı böyle deneyeyim ama nerden temin edeceğimi bilmiyorum, bana da yazarsanız çok sevinirim. bilmiyorumkismile

Arkadaşlar Merhaba, bizde de sebepsiz infertilite mevcut, ben de pre-seed kullanmak istiyorum bir de şansımı böyle deneyeyim ama nerden temin edeceğimi bilmiyorum, bana da yazarsanız çok sevinirim. bilmiyorumkismile
canım burda bi firması var orda 130 tl , gg da 78 bide yurdışından alabilirsin en uygun yer burası eby

benimde sebepsiz infertilite 19 aydır olmuyo senin nezamandır olmuyo?hangi tedavileri uyguladın?

ben sigaraya doğuda öğretmenken başladım:) 20 yıldır içiyorum. bizde de ailecek kronik bronşit var. bırakmam gerkeli acil. cildim de parlak değil. ama 40 yaşıma geldim beni hep 32-33 bilemedin 35 yaşında sanıyorlar:)

sende azaltmıştın sanırım ama bırakmak şart nereye kadar zehirliycezki kendimizi sadece cild degil biçok etkisi var.ben de 11 yıldır içiyorum sigarayı bide küçük yaşta başladım 15 düşün hala içiyorum azda olsa hep bebegim olsun bırakcam dedim oda gelmiyo işte

lovecım gukemcim bebekler gelmeden bırakın ama yaaaa, zaten bir sürü ilactı tedaviydi derken bunlara maruz kalıyoruz üstüne bi de gönüllü olarak da zehirliyoruz kendimizi, olmaaaaz...

lovecım gukemcim bebekler gelmeden bırakın ama yaaaa, zaten bir sürü ilactı tedaviydi derken bunlara maruz kalıyoruz üstüne bi de gönüllü olarak da zehirliyoruz kendimizi, olmaaaaz...
dogrusun şekercim bende ugraşıyorum işte 12 den 6 ya düşürdüm şimdilik büyük başarı en azından vucuttaki nikotini azaltıyorum nikotin sakızıda aldım sonra onuda kullanıcam bakalım bırakcam inşallah ya ben bide stresliyim aslında bebek olmuyo,işe giremedim,aileden uzak belki bahane bunlar alışkanlık işte canım eşimde içiyo onuda gördükçe bırakması zorlaşıyo

canım burda bi firması var orda 130 tl , gg da 78 bide yurdışından alabilirsin en uygun yer burası eby

benimde sebepsiz infertilite 19 aydır olmuyo senin nezamandır olmuyo?hangi tedavileri uyguladın?

Canım sanırım her halukarda internetten sipariş veriliyor sanırım, eby'nin açılımını anlayamadım ama, özelden açık adresleri atabilir misin bana? bir de en hızlı gönderen yer lazım bana.

Benimde bu ay bir yıl doluyor nisanda rahim filmi çekilecek, tedavi olmadım ama kendime soğan ve incir kürü eşimede havuç kürü uyguladım. Sonuçlara inanamadım, kesinlikle çok işe yarıyor, tahliller süper çıktı çok şükür ama henüz tutturamadık inşallah preseed vesile olur canım. Sen tedavi gördün mü peki?

Kızlar merhaba..
ben daha önce size nasıl alabileceğimi sormuştum, siz de bana nerelerden alabileceğimi yazmıştınız. Ben Ebayden sipariş ettim geçen hafta. Fakat gelen pakette sadece preseed ile birlikte 15 adet ovulasyon kiti vardı başka bişi yoktu. oysa ben 25 ovulasyon+ 25 hamilelik testi olandan istemiştim. yaaa sizin de böyle oldumu? napcam şimdi? klava:

canım en erken sanırım gg dan geliyor bana 3 günde geldi

rahim filmini kesinlikle çektir inşallah bişey çıkmaz

bende 1 aşılamam var ve 5 kez ilaçla yumurta takibi yapıldı olmadı bikaç aşılama daha yaptırcam olmazsa yaza tüp bebek düşünüyorum hayırlısı artık

bebeksan canım eminmisin totelde 50 test verdiklerine, ben hiç öyle bi paket görmedim canım, total 25 test hediyesi geliyor ve 15i ovulasyon 10u gebelik testi..

kızlar hamilelik için uğraşıyorum ama şu pre-seed nedir allaaşkına

tayf arkadasım ilk sayfayı oku bak dasy topiği acan arkadas acıklamalı bilgi vermiş, oraya bak, döndüğünde nasıl sipariş vereceğini anlatırım ben:)

merhabalar yarın ovulasyon testine başlıyorum bu ayki çalışmalara start veriyorum

Sorduğum soruya özelden cevap yazan love27'ye ve cetrefilli'ye teşekkür ediyorum maalesef özelden cevap yazabilmem için 50 mesajı doldurmam gerekiyormuş burada, onun için cevaplayamadım. Bu arada yabancı siteden alan arkadaşlar kredi kartı numarasını mı veriyoruz? Hani herhalde $ üzerinedir daha inceleyemedim ama, nasıl geliyor kart ekstresine anlayamadım, kusura bakmayın bu konularda çok cahilim valla :kedi:

cetrefilli arkadaşım teşekkür ettim cevabına.okudum hakketen işe yarıyomu bu

bu arada ben 39 yaşındayım işten güçten anca fırsat buldum bebek yapmaya...geçen sene bir hamilelik yaşadım ama bu sene tabii yaş ilerledi inşallah olacak diyorum

galenik ovülasyon testi aldım 10 şubat reglimin ilk günüydü ve 7. günden itibaren yaptım ancak 10. gün ikinci çizgi koyu olmasada vardı dolayısıyla iyi çalıştım neredeyse bütün hafta sonunu çalışıp bol bol sırt üstü yatarak geçirdim ama şu kuruma haline acaba pre-seed çözüm olurmu?olursa güvenilirmidir?forumda herkes iyi şeyler söylemiş hakkında,doğru mudur ki acep...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…