Preseed kullananlar

cetrefilli nasılsın cnm
iyiyim canım sen nasılsın? hadi hayırlısıyla bu ay olacak inşallah
Sorduğum soruya özelden cevap yazan love27'ye ve cetrefilli'ye teşekkür ediyorum maalesef özelden cevap yazabilmem için 50 mesajı doldurmam gerekiyormuş burada, onun için cevaplayamadım. Bu arada yabancı siteden alan arkadaşlar kredi kartı numarasını mı veriyoruz? Hani herhalde $ üzerinedir daha inceleyemedim ama, nasıl geliyor kart ekstresine anlayamadım, kusura bakmayın bu konularda çok cahilim valla :kedi:
rica ederim canım ne demek, canım sitede 29 dolar ya o işte tl cinsinden kredi kartı hesabından düşüyor..

cetrefilli arkadaşım teşekkür ettim cevabına.okudum hakketen işe yarıyomu bu

rica ederim canım işe yaramaz mııı bak listemizi güncelleyim de gör:KK66:

galenik ovülasyon testi aldım 10 şubat reglimin ilk günüydü ve 7. günden itibaren yaptım ancak 10. gün ikinci çizgi koyu olmasada vardı dolayısıyla iyi çalıştım neredeyse bütün hafta sonunu çalışıp bol bol sırt üstü yatarak geçirdim ama şu kuruma haline acaba pre-seed çözüm olurmu?olursa güvenilirmidir?forumda herkes iyi şeyler söylemiş hakkında,doğru mudur ki acep...
canım dur evham yapma:) valla kuruluga birebir, şimdiye kadar da hiç yan etki yasayanı duymadım burda, bak sen googleda preseed tr sayfalarda arat, orda oldukca acıklayıcı tüm bilgiler var.

tayfcım burda herkes birbirine dua ediyor canım, şahsa indirgemiyoruz:) umarım vesilen preseed olur, herşeyin hayırlısı...

yaa bir hafta önce sipariş vermiş gelmiş arkadaş
benim neden gelmedi yaa adetimde bitti deli olucam

goncacım gelir canım yaa sıkma canını, inşallah ovulasyondan önce elinde olur canım :)

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:butterfly45
30-:nazar:Lilyum
31-:nazar:zehsel

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

hilalbebik........................................................20 Şubat
MONA ROSA..................................................22 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
helena............................................................04 Mart
sinemaltan......................................................05 Mart
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
deniko............................................................06 Mart
AYTUG08.......................................................06 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
35.ay..............................................................15 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gukem............................................................17 Mart
anjelic............................................................
ebrubu
begumhan

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

teşekkür ettim cetrefilli...valla bende olmayıpta isteyen herkese versin diyorum insallah...ilgine tesekkür ettim

hımm anladım, ama içinde sadece 15 adet ovulasyon testi vardı, başka bişi yoktu. olsun artık napalım, zaten yabancı site çzor oluyor işlem yapmak. teşekkürler cevap için

merak ediyorum yumurtlamanın olduğu taraf belli olur mu acaba ...benim sağ kasığımda ovülasyon gününde sancı çok belirgindi?

merak ediyorum yumurtlamanın olduğu taraf belli olur mu acaba ...benim sağ kasığımda ovülasyon gününde sancı çok belirgindi?
canım kesin emin olamazsın ancak ultrasonla belli olur ama benim hep sag tarafta agrı olur ve ultrasondada sag yumurtamın geliştigini görürüm hep.ben genelde ilaç kullandıgımda anlıyorum çatlamayı ilaç kullanmadıgımda farketmiyorum

love 27, emin olmak zor tabii ama nedense sanki sağ tarafımdan yumurtlamışım gibi geldi işte,ne biliim...bende bunu düşünerek sağ tarafıma doğru daha fazla yattım...inşallah hislerim beni yanıltmıyodur...

canım kesin emin olamazsın ancak ultrasonla belli olur ama benim hep sag tarafta agrı olur ve ultrasondada sag yumurtamın geliştigini görürüm hep.ben genelde ilaç kullandıgımda anlıyorum çatlamayı ilaç kullanmadıgımda farketmiyorum

mrb kızlar bende aynı dertten muzdaribim.1.5 yıldır bebiş istiyoruz ama bir türlü olmuyor.benim her ay 1 yada 2 tane yumoşum oluşuyor.en son geçen cuma dr gittim dr her şey normal diyordu daha önce geçen gittiğimizde yumurta fakirisin dedi.normal bir kadında her ay 10,15 yumurta oluyomuş.bende ise 1,2 olunca gebelik şansını ister istemez azaltıyor dedi.daha öncede sormuşrum dr 2 yumurta normalmi diye evet demişti.şimdide başka şey söylüyo.klomen verdi.bende sinirlendim ne zaman klomen kullansam kist oluyo.kullanmadım incir kürü yapmaya başladım,eşimde keçiboynuzu kürü yapıyo.preseed aldım elime yeni geçti yarın kullanmaya başlıyorum.hayırlısı umarım işe yarar.canım sen daha önce preseed kullandınmı.okuduğum kadarıyla çoğu kişinin işine yaramış.umarım benim içinde hayırlı olur

merhaba kızlar:)))
jale hiç yumurta miktarına takılma. bir yumurta ile hamiş kalanlar var:))) karşılaşma önemli:))

allah razı olsun senden cetrefilli,bu yardımını unutmayacağım ve ebaydan sipariş edeceğim..çok sağol

love 27, emin olmak zor tabii ama nedense sanki sağ tarafımdan yumurtlamışım gibi geldi işte,ne biliim...bende bunu düşünerek sağ tarafıma doğru daha fazla yattım...inşallah hislerim beni yanıltmıyodur...

inşallah olmuştur canım ilaçla takip yaptırmadın haralde,daha önce tedavi falan oldunmu hiç

mrb kızlar bende aynı dertten muzdaribim.1.5 yıldır bebiş istiyoruz ama bir türlü olmuyor.benim her ay 1 yada 2 tane yumoşum oluşuyor.en son geçen cuma dr gittim dr her şey normal diyordu daha önce geçen gittiğimizde yumurta fakirisin dedi.normal bir kadında her ay 10,15 yumurta oluyomuş.bende ise 1,2 olunca gebelik şansını ister istemez azaltıyor dedi.daha öncede sormuşrum dr 2 yumurta normalmi diye evet demişti.şimdide başka şey söylüyo.klomen verdi.bende sinirlendim ne zaman klomen kullansam kist oluyo.kullanmadım incir kürü yapmaya başladım,eşimde keçiboynuzu kürü yapıyo.preseed aldım elime yeni geçti yarın kullanmaya başlıyorum.hayırlısı umarım işe yarar.canım sen daha önce preseed kullandınmı.okuduğum kadarıyla çoğu kişinin işine yaramış.umarım benim içinde hayırlı olur

canım eger ilaçsız 2 yumrta oluyosa bence bi sorun yok sana tavsiyem tek doktora güvenme birinin göremedigini digeri görebiliyo inşallah preseedin işe yararda sendende güzel haber alırız burda senin tam olarak sorun ne?

senin yaşın kaç ki yumurtan 1-2 tane olsun. bana doktor 4 yumurta vvar diye acil tüp yaptır demişti. bence durumundan iyice emin olmalısın iyi bir doktora giderek...

inşallah olmuştur canım ilaçla takip yaptırmadın haralde,daha önce tedavi falan oldunmu hiç

canım eger ilaçsız 2 yumrta oluyosa bence bi sorun yok sana tavsiyem tek doktora güvenme birinin göremedigini digeri görebiliyo inşallah preseedin işe yararda sendende güzel haber alırız burda senin tam olarak sorun ne?

olgunlaşan iki yumurta gayet iyi elbette ama ben öyle anlamadım aylık rezervinde iki folikül varsa o zaman az işte..

olgunlaşan iki yumurta gayet iyi elbette ama ben öyle anlamadım aylık rezervinde iki folikül varsa o zaman az işte..
ben aylık olgunlaşan yumurta sanmıştım sonradan okuyunca yanlış anladıgımı anladım aylık rezervinde 2 yumurtaysa tabi az

X