Preseed kullananlar

aman daha çok eskiyesiniz de biz taze olarak gelelim inşallah.. oh sevindim o yogunlugu atlattıgınıza canım, nasıl bebişle aran, var mı mide bulantısı?

İyi canım öyle aşırı bi bulantım yok sadece bazı yiyecekleri yerken hafif bulanıyor bende yemeyi bırakıyorum o an zorlamıyorum yani ama iyiyiz inşallah..

Benim göbüş vardı hamile kalmadan şimdi de baya çıktı hiç beklemiyordum haftasonu gören herkes anladı hamile olduğumu belli oluyor artık kafamçokkarıştı

hamıle olan arkadaslar ben sımdı ne zaman doktora gıtmelıyım daha ufaklık 3hafta 5 günlük kan tahlılıne göre ve hesaplıyıcıya göre

selam kızlar. benim başladı bel agrım geliyo kırmızılar

günaydın canım evet çok sukur geldı melegım canımcım ınsallah saglıklı olarak kucagıma almak nasıp olur tatlım darısı ısteyenlerın basına
amiiiin inşallah zehselcvim cok saolkaydirigubbakcemile5

anaaaam gebelik bitene kadar kocaa göbüş olcan haa:) maşallah sanaaaa
teşekkür ederim sen nasılsın bayılıyorum sana ya herzaman pozitifsin :):)
pek konuşmak nasip olmuyo ama takip ediyorum hepinizi
hiiii teşekkür ederim canım yaaaa pozitif olmasan napcen, insanın yasatan umudu deil mi sonucta:)
ben şimdi yemege kacıyorum gelince burda ol konusurz bol bol:hulya:
selam kızlar. benim başladı bel agrım geliyo kırmızılar
lmaz:canııımmmm inşallah deildir yaa hayırlısı olsun bakalım bizi ne bekliyor bu ay:)

ama yumurtlamama 7, günüm artık az kaldı yumurtlamama yaaaaaaaaa

kızlar,
ne yapıyorsunuz bakem?
love kaç gün kaldı?
eda nasıl gidiyor?
deniz canım ne yapıyorsunnn

ama yumurtlamama 7, günüm artık az kaldı yumurtlamama yaaaaaaaaa

banada aynısı oldu cnm yumurtlama günüm geçmişti,bi sonraki ay denedim ama olmadı malesef... Türkiye'nin postasıyla alakalı büyük ihtimal bn aramıştım ama takip için barkod no gerekli dediler satıcıda bilmediği için mecbur bekledimmirmirmirmir

kızlar,
ne yapıyorsunuz bakem?
love kaç gün kaldı?
eda nasıl gidiyor?
canım 2 günüm kaldı bel agrımda başladı sen neyaptın canım varmı mide bulantısı falan

yol loveciğim,
2 kg aldım. dana gibi birşey olacağım. iştah dehşet...
hadi iki gün su gibi geçsin ve sonunda bebiş olarak gelsin inşallah..

yol loveciğim,
2 kg aldım. dana gibi birşey olacağım. iştah dehşet...
hadi iki gün su gibi geçsin ve sonunda bebiş olarak gelsin inşallah..
inşallah canım olmam ama başladı bel agrısı

sen sigara olayını neyaptın içiyomusun ya çok zor bırakmak ben bir aydır günde 6 sigara içiyorum ama ölüyorum dahada zevkli gelmeye başladı sigara nasıl bırakcaz bunu bırakanlara helal olsun valla

kızzlaaaarrrrr
15 gün oldu presedim gelmedi napiim
canım eb.ydan mı aldın? allah allah kızlar yaa şans demekki ben teeee sivastayım hep 5-6 günde elime geçti, goncacnım dua et ben adet olmayım da bende 1 tüp var, onu sana göndereyim, iki içinde elinde olur:)
kızlar,
ne yapıyorsunuz bakem?
love kaç gün kaldı?
eda nasıl gidiyor?
canımm nerelerdesin sen? nasılsın?

ama canım senin kesin bırakman lazım, tiryakiler öyle azaltarak bırakamıyor, bi anda koyup kafaya bırakacaksın valla baska caren yok...

biliyorum canım azltarak olmuyo bianda kesmek lazım ama yapamıyorum zaten can sıkıntısı var bide tam bıraksam deliririm heralde en azından şimdilik az içmiş oluyorum bebegim gelsin hiç içmiycem
sen de bırakmıştın heralde nasıl bıraktın hayret

valla canım ben lise ikide basladım, ama hiç günde paket bitirdigim olmadı nerdeyse.. ben cildimin bozulmasını istemiyorum, kafamda secim yaptım, çünkü cok sigara içince cildim bozuluyor gözle görülür sekilde... ha yine içmiyorum deil de ayda 5 taneyi gecmez yani..

iyiki bırakmışsın canım sigara cilde gerçekten çok zarar veriyo eskiden parlak bir cildim vardı şimdi kalmadı o parlaklık ben lise 1 de başladım sigaraya bende günde bir paket içmiyodum ama genede zarar işte bırakmak lazım ama şimdi yapamam en azından azalttım ya o kardır diye bakıyorum

evet azaltmakla da iyi yapmıssın daha azalt canım yaa, en büyük hatamız sigarayı strese baglayıp her can sıkıldıgında sigara yakmak. bense şöyle yaptım, sigara içmeyi seviyorum, ama keyfiyle yani, mesela yemekten sonra kahveyle falan...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…