Preseed kullananlar

ya evet de canım bariz adet belirtisi su anda yasadıklarım, inşallah hamilelik belirtisidir bunlar, acıkcası umut bitmiyor dünden beri elimi hiç bi işe sürmedim yani süpürülüp silinecek ev, üstüne camasır makinesini calıstırcam ama eşim evde yok ve ıslak camasır selesini tasımamak için onu bekliyorumbilmiyorumkismile yani elbette bi umut var da dün idrar testi yaptım misler gibi parlayan tek çizgi vardıkaydirigubbakcemile3

umarım senin bu ay gelmiştir bebegin canım yaa cok sevinirim. evet hilalin de kac gün gecikmiş ama test yapıp yapmadıgını söylemeden gitti o da ..
ben geçen ay o kadar çok umutlandım ki sonunda çok üzüldüm bu ay kaptırmıyorum kendimi benim geçen ay adetim çok farklı geldi ilk gün kahverengi lekeler arkasından kan pıhtısı ve çok sancı bir kez daha böyle olmuştu ozamanda ilaç kullanmıştım doktor düşük yapmış olabililecegini söylemişti bu ayda gittigim doktor aynısını dedi şimdi bu kan pıhtılaşma testlerine taktım acaba düşük yapmış olabilirmiyim diyorum izinde bunla ilgili testlerde yaptırcam benim durumumdakilerde olabiliyomuş bu sorun bakalım artık...

senin eşin sperm tahlili yaptırdımı canım ya aslında seninde şuanda görünen bir sebep yok inşallah bu ay gelir bebegin

ben geçen ay o kadar çok umutlandım ki sonunda çok üzüldüm bu ay kaptırmıyorum kendimi benim geçen ay adetim çok farklı geldi ilk gün kahverengi lekeler arkasından kan pıhtısı ve çok sancı bir kez daha böyle olmuştu ozamanda ilaç kullanmıştım doktor düşük yapmış olabililecegini söylemişti bu ayda gittigim doktor aynısını dedi şimdi bu kan pıhtılaşma testlerine taktım acaba düşük yapmış olabilirmiyim diyorum izinde bunla ilgili testlerde yaptırcam benim durumumdakilerde olabiliyomuş bu sorun bakalım artık...

senin eşin sperm tahlili yaptırdımı canım ya aslında seninde şuanda görünen bir sebep yok inşallah bu ay gelir bebegin
allah allah yaa hani hiç tutmadan bebek adetle gidiyo ha? inşallah bir daha yasamazsın canım böyle bişeyi, acıkcası biraz da bu yüzden ben adete yakın pek bi iş yapmıyorum, he benim ıslak ıslak akıntım da geliyo gerci de ... işte diyorum ya umut dünyası:)

eşim ben ameliyat olacagım zaman test yaptırdı, ankaradaki doktorum istemişti, eşinde sorun varsa o zaman ameliyat yapmayız, kisti bosaltırız ve direkt tüp bebek yaparız demişti, ama şükür emremin sperm tahlili iyiydi. ama gecen yatakta konusuyorduk, hani gecen siz dediniz ya hiç bi test 3 kez tekrarlanmadan kesin sonuc denilemez diye, uygun dille söyledim, o da saolsun hiç bişey demedi, dedi tamam, bu ay adet olursan gider ben de yaptırırım test, yeter ki kafamız rahat olsun dedi..inşallah geerek kalmaz tabi bunlara...

helenaaa canım seni listeye ekledim, ama önümüzdeki adet tarihini söylemedin canım? online görünüyosun da asagıda:KK66:

kızlar ben yavastan sofrayı hazırlayım,eşim geliyormus, aksam girmeye calısırm giremezsem yarın görüşürüz iyi aksamlar canlar:)

allah allah yaa hani hiç tutmadan bebek adetle gidiyo ha? inşallah bir daha yasamazsın canım böyle bişeyi, acıkcası biraz da bu yüzden ben adete yakın pek bi iş yapmıyorum, he benim ıslak ıslak akıntım da geliyo gerci de ... işte diyorum ya umut dünyası:)

eşim ben ameliyat olacagım zaman test yaptırdı, ankaradaki doktorum istemişti, eşinde sorun varsa o zaman ameliyat yapmayız, kisti bosaltırız ve direkt tüp bebek yaparız demişti, ama şükür emremin sperm tahlili iyiydi. ama gecen yatakta konusuyorduk, hani gecen siz dediniz ya hiç bi test 3 kez tekrarlanmadan kesin sonuc denilemez diye, uygun dille söyledim, o da saolsun hiç bişey demedi, dedi tamam, bu ay adet olursan gider ben de yaptırırım test, yeter ki kafamız rahat olsun dedi..inşallah geerek kalmaz tabi bunlara...
canım bazı kadınlar düşük yapıyomuş adet görürken ama farketmiyomuş adet oldum sanıyomuş

kesinlikle bi test daha yaptır canım hatta iyi bir merkezde.benim son gittigim doktor eşimin tahlil sonuçlarında çelişki oldugunu söyledi tekrar iyi bir yerde yaptırın dedi gidince 4. tahlili yaptırcaz ona ya inanırmısın benim bütün tahlillerrim üçer tane hep acaba dedim yanlışlık olabilirmi dedim yaptırdım
sizde yaptırın canım bu ay ay degişiklik gösterebiliiyomuş hatta bazı merkezler hatalı sonuç bile çıkartabiliyomuş eger bulundugunuz yerde tüp bebek merkezi varsa orda yaptırın canım

denikocum canım cok gecmiş olsun, film sonucu nasıldı? inşallah bi sorun yoktur canım, önümüzdeki adet tarihini söylersen ekleyim canım listeye, ya da ben ekleyim sen sonra tarihini söylersin:)

Canım çok teşekkür ederim önümüzdeki beklenmeyen tarihim 6 mart..Sol tüpümden ilacın geçişi biraz zor oldu ama sol yumurtalığım çok ağrıyor hafif hafif açılıyor galiba tıkanıklık..İlacın öyle bir etkisi varmış ya. Ben de dün ve bugün preseed kullandım..Hepimiz için hayırlısı olsun canım..Çok teşekkürler tekrar listeye girmek umutlandırdı beni yeniden:)

helenaaa canım seni listeye ekledim, ama önümüzdeki adet tarihini söylemedin canım? online görünüyosun da asagıda:KK66:

kızlar ben yavastan sofrayı hazırlayım,eşim geliyormus, aksam girmeye calısırm giremezsem yarın görüşürüz iyi aksamlar canlar:)
onumuzdeki adet tarihim 4 mart canim

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters........................................................
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:butterfly45
30-:nazar:Lilyum
31-:nazar:zehsel

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

hilalbebik........................................................20 Şubat
MONA ROSA..................................................22 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
helena............................................................04 Mart
sinemaltan......................................................05 Mart
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
deniko............................................................06 Mart
AYTUG08.......................................................06 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
35.ay..............................................................15 Mart
masal0663......................................................15 Mart
gukem............................................................17 Mart
anjelic............................................................
ebrubu
begumhan

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Günaydın nasılsınız kızlar zehsel hamileymiş listede gördüm çok sevindim darısı listedeki diğer arkadaşlarımıza inşallah..

Günaydın nasılsınız kızlar zehsel hamileymiş listede gördüm çok sevindim darısı listedeki diğer arkadaşlarımıza inşallah..

hoşgeldin tatlım, nasılsın?anacım maşallah bu aralar listeye yeni hamişler ekleniyor yaa siz eski hamişler arasına girdinizkaydirigubbakcemile5

hoşgeldin tatlım, nasılsın?anacım maşallah bu aralar listeye yeni hamişler ekleniyor yaa siz eski hamişler arasına girdinizkaydirigubbakcemile5

Eskidik dimi biz :roflol: iyiyim canım yoğunluğu stresi atlattım çok şükür rahatım artık..Gelsin yeni hamişlerde bizde eskiyenlerden olalım..

Eskidik dimi biz :roflol: iyiyim canım yoğunluğu stresi atlattım çok şükür rahatım artık..Gelsin yeni hamişlerde bizde eskiyenlerden olalım..

aman daha çok eskiyesiniz de biz taze olarak gelelim inşallah.. oh sevindim o yogunlugu atlattıgınıza canım, nasıl bebişle aran, var mı mide bulantısı?

günaydın canım evet çok sukur geldı melegım canımcım ınsallah saglıklı olarak kucagıma almak nasıp olur tatlım darısı ısteyenlerın basına

X