Preseed kullananlar

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-butterfly45

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

AYTUG08.......................................................14 Şubat
lilyum.............................................................15 Şubat
gukem............................................................16 Şubat
anjelic............................................................18 Şubat
hilalbebik........................................................20 Şubat
zehsel....................................,,.......................20 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
sinemaltan......................................................05 Mart
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
deryaberil.......................................................13 Mart
turkuaz...........................................................14 Mart
35.ay..............................................................
masal0663......................................................15 Mart
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

canım ben iki ay önce araştırdım bize vermiyorlar ama aknser hastalarına teşhis konunca raporlu olduklarında veriliyor ilaç ve kurum ödüyor o zaman.

bu klomen beni mahvetti evet bir ay arayla iki ay klomen kullandım üstelik günde bir tane ve toplamda beş gün ama kist yaptı ben çikolata kistimin de nedenini klomen olarak görüyorum çünkü önceden yoktu.
bu femara tam bana göre demekki hem yaş ileri hem yumurta sayım az hem de zor vakayım şu rahim filmini çektireyim tüplerim açıksa bu ilacı içeceğim valla

cetrefilli canım hamıleler arasına butterfly ı eklemıssın ya canım onun regl tarıhı 15 subattı ve ılk kez preseed kullandı canım yazmak ıstersın belkı dıye bılgı vereyım dedım

selam kızlar..

bu sabahta bi hamile duyduk preseedle hadi bakalım bu ay kimler hamile kalacak görecez...

35. ay üzülme canım senin daha çok uzun zaman olmadı diye hatırlıyorum sıkma canını birdaha dene belki ikincide olur

gukemcim dedigin gibi olsa sana igneli tedavi uygularlardı fameranın içerigini bilmiyorum ama her doktorun tercihi farklı oluyor eger sen gerçekten zor vaka olarak görülseydin igne denilirdi.klomenin de hiç duymadım çikolata kisti yaptıgını belki önceden vardı doktorlar göremedi. ablamda öyle kaç doktora gitti bir tanesi gördü çikolata kistini yani görmeyebiliyorlar

tamam tatlım istediğin fal olsun..her zaman :)

İi akşamlar arkadaşlar,
Ben de bu akşam hamile olduğumu öğrendim ve ilk defa bu ay preseed kullanmıştım.Rabbim bana preseedi vesile kıldı çok mutluyum Darısı isteyen herkese inş:)

wayy be süperrrrrr güne güszel bir haberle başladık...tatlım seni ve eşini tebrik ediyorum...Allah vaktiyle kucağınıza alıp kokusunu duymak nasip etsin....

ayy inşallah darısı başımızaaa

,

ne güzel yaaa...birşekilde birilerine vesile olabiliyor demekki ..tebrik ettim arkadaşını ve bu güzelpaylaşımın için seni de.

bakalım sıradaki hamiş kim :) ???

canım senin 10. ay degilmiydi bu ve hiçbir sorun yoktu degilmi dur biraz bekle 2-3 ay daha geçsin zaten bir sene normal deniliyor

aaa bu önemli bir bilgi,bunu bilmiyordum..ağzımı,burnumu sararak kullanayım ozaman..hiç kullanmayayım diyemiyorum..çünkü çamaşır suyu kullanmadan yaptığım temizlik içime sinmiyor.daha dikkatli olucam,tşkederim paylaştığın için

herkeze günaydın akadaşlar....:1hug:

ooo süper herkez burda kızlar acil cevap verin bana nolur pressed istemiştim yaa ebaydan geçen pazartesi sipariş verdim ve şehir dışındayım daha 2 günde dönemicem malesef kızlar ürün ne zaman geliyo bide beni bulamazlarsa nolur bekliyorum

İi akşamlar arkadaşlar,
Ben de bu akşam hamile olduğumu öğrendim ve ilk defa bu ay preseed kullanmıştım.Rabbim bana preseedi vesile kıldı çok mutluyum Darısı isteyen herkese inş:)

butterfly çok sevindim.allah sağ salim kucağınada almayı nasip etsin.darısı tüm isteyenlerin başına...

merhaba bnde ebaydan aldım.11 gün sürdü benimkinin gelmesi.malum gümrükte bekliyor biraz

benim ki 12 günde gelmişti..evde bulamazlarsa not bırakmaları lazım..sizde o notla ptt'den paketi alabilisiniz...benim paketimi sitemizin yönetimine bırakmışlardı...

canım saolasın yani o kağıtla ürünümü bulurum demek çok öptüm sizi görüşürüz çalışmaya kaçıom şimdilik....

canım bana 6 günde gelmişti, ev adresini mi vermiştin? işyeri olsa baskası da olsa teslim ediyorlar

merhaba canım,bn laparoskopimi kasımda oldum.umuttepede sorunlu gebelikler ve kadın hastalıklarında ii bi doç. var.ona yaptırdım.burhanı biliorum bizim ailenin kadımları hep ona gidio.sen yumurta takibini ona mı yaptırdın?bende istiorum yumurta takibi çünkü bn hangi tüpüm açık bilemiorum röntgen sağı gösterio,ameliyat notu sol dio .benim doktorda izinde ulaşamadım bi türlü. bana yumurta takibiyle ilgili bilgi verirsen sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…