Preseed kullananlar

hoşgeldiniz günaydınlar canlarııım

maşallaaaah, hadi hayırlısı, preseedla hamile sayımız artıyor, darısı basımıza inşallah, çok tebrik ederim canım

evet canım yaaaa ben arastırmıstım hanı belkı kullanmak ısters sıye onada söyledım aldı dene demıstım denemıs ve ılk aydan hamıle hersey vesıle işte Allah ım ol dedıkten sonra hemen oluyor çok sagol canım evet darısı basımıza ınsallah

rica ederim çılgın kız:)

zehsel sizde sorun var mıydı canım? kusura bakma, bu aralar ben pek bi dalgınım da:KK66:

Kıslaaar günaydın, nasılsınız? Sabah sabah ne güzel haberler bunlar, çok sevindim, butterfly tebrikler Allah tamamına kavuştursun canım, zehsel arkadaşına da çok sevindim, tebriklerimizi ilet güzelim.

selma, gukem, turkuaz, ayşecim nasılsınız kıslar?

hamıle olan arkadsalara soru sormustum ben ama kımse cevap yazmadı aşk olsun yanı

Kıslaaar günaydın, nasılsınız? Sabah sabah ne güzel haberler bunlar, çok sevindim, butterfly tebrikler Allah tamamına kavuştursun canım, zehsel arkadaşına da çok sevindim, tebriklerimizi ilet güzelim.

günaydın canım ıyıyız sen nasılsın bakalım çok sagol canım ıletırım tebrıklerınızı darısı basımıza

anjeeeel hoşgeldin canım, de mi ne güzel haberler, darısı basımıza inşallah. nasılsın?

zehselcim sen burdayken hamişler bi girdi bi kayboldu görmemişlerdir şekerim:)

iyiyim tatlım sen nasılsın? ben de sana bi kaç şey sormak istiyordum esasında. bana bundan iki ay önce bir doktor femara önermişti sonra ben bunun meme kanserinde kullanlan bir ilaç olduğunu öğrendim ve kullanamdım o doktora da gitmedim.sonra acaba kullansam mı diye tereddütte kaldım. ya bu ilaçla kaç yumurtan oluştu merak ettim? bu ilaç gerçekten zor hastalara veriliyor klomenle yumurtası oluşmayanlara veriliyor bildiğim. senin sorun neydi? ve kaç yumurtan oluştu?

Ayşecim güzel haberleri alınca mutlu oldum, devamı gelir inşallah, ben yarın öbürsü gün olurum diye düşünüyorum, hayırlısı.

Gukemcim, femara sadece zor hastalar verilmiyor, meme kanserinde kullanılan bir ilaç evet, kullanılırken yumurtlama üzerindeki olumlu etkileri de görülünce infertilite tedavilerinde kullanılmaya başlanmış, klomen sitrat tarzı ilaçlar rahim üzerinde olumsuz etkiye neden olduğu için doktorum bunu verdi, yumurta kalitesini arttırmak için tüp bebekte de kullanılan bir ilaç, bende endometrium biraz ince olduğundan bunu tercih etti doktorum, pahalı bir ilaç o nedenle genelde klomen veriyoruz dedi, benim yumurtlama sorunum yok Allaha şükür, kullanma nedenim sadece endometrium inceliği, 5 yumurta oluştu, 3 tanesi 19 mm diğerleri 17-18 idi, çatlatma iğnesi kullanmadım, hayırlısı, genelde ben ilaç tedavilerinde hamile kalamıyorum maalesef :KK43:

kızlar kimse yokmu
canımmm burdayız, hoşgeldin, ne yaptın sen, geldi mi kırmızılar, yoksa bi gecikme var mı:) inşallah güzel haber verirsin canım hadi de bakem:KK66:
Ayşecim güzel haberleri alınca mutlu oldum, devamı gelir inşallah, ben yarın öbürsü gün olurum diye düşünüyorum, hayırlısı.

Gukemcim, femara sadece zor hastalar verilmiyor, meme kanserinde kullanılan bir ilaç evet, kullanılırken yumurtlama üzerindeki olumlu etkileri de görülünce infertilite tedavilerinde kullanılmaya başlanmış, klomen sitrat tarzı ilaçlar rahim üzerinde olumsuz etkiye neden olduğu için doktorum bunu verdi, yumurta kalitesini arttırmak için tüp bebekte de kullanılan bir ilaç, bende endometrium biraz ince olduğundan bunu tercih etti doktorum, pahalı bir ilaç o nedenle genelde klomen veriyoruz dedi, benim yumurtlama sorunum yok Allaha şükür, kullanma nedenim sadece endometrium inceliği, 5 yumurta oluştu, 3 tanesi 19 mm diğerleri 17-18 idi, çatlatma iğnesi kullanmadım, hayırlısı, genelde ben ilaç tedavilerinde hamile kalamıyorum maalesef :KK43:
kalacaksın allahın izniyleeee, demek rahim inceliginde veriyolarmıs he femara:uhm: ben doktoruma sordugumda yumurtlama sorunu olmayanlara vermiyoruz dedi, senin de yokmus, ulaaa kime inancaz:roflol:

Ayşecim yumurtası zor gelişenlere de veriliyor olabilir, bana verilme nedeni endometirum inceliği, klomen 3 siklustan fazla önerilmiyor zaten biliyorsun, benim normalde her ay 1 adet yumoş oluyori klomenden günde 1 tane kullanarak 2-3 tane oluyordu, Allaha şükür öyle bir problemim yok ama femara yumurta kalitesini de arttırmak için veriliyor, yaşı ileri olan bayanlarda özellikle tercih ediliyor, dediğim gibi pahalı zaten 200 TL ama ben artık ilaç kullanmıycam, bu ay da biraz karambole geldim başladım, bir daha ilaç kullanırsam tüp bebekte kullanırım diye düşünüyorum, hayırlısı.

Ayşecim yumurtası zor gelişenlere de veriliyor olabilir, bana verilme nedeni endometirum inceliği, klomen 3 siklustan fazla önerilmiyor zaten biliyorsun, benim normalde her ay 1 adet yumoş oluyori klomenden günde 1 tane kullanarak 2-3 tane oluyordu, Allaha şükür öyle bir problemim yok ama femara yumurta kalitesini de arttırmak için veriliyor, yaşı ileri olan bayanlarda özellikle tercih ediliyor, dediğim gibi pahalı zaten 200 TL ama ben artık ilaç kullanmıycam, bu ay da biraz karambole geldim başladım, bir daha ilaç kullanırsam tüp bebekte kullanırım diye düşünüyorum, hayırlısı.

hayırlısı canım yaaa, inşallah tüpe gerek kalmaz, evet pahalı bir ilaç, devlet de karsılamıyor, duydugumda cok sinirlendim yaa, ya biz bebek için alırsak alırız da ya kanser tedavisi görenler nasıl alacak bu ilacı yaa allah yardımcıları olsun, kimsenin basına vermesin...
maşallah senin yumurtalıklar saglam canım, inşallah baska tedaviye gerekkalmadan gelir bebegin.

X