Preseed kullananlar

kızlar araştırdım ve preseed ile gebe olanları okudum detaylıca...
3 yıldır uğraşıyoruz bebek için...aşılama yaptıracaktık bu ay vazgeçtim son şans olarak preseed kullanmaya karar verdim...eşim de onayladı...
124,00+6,00 kargo toplam 130 tl..araştırdığım site...spariş vericem bakalım..aşılamadan daha ucuz en azından...
10 adette ovulasyon testi aldım..beraber kullanıcam bakalım..
gelişmelerden haberdar ederim...:CüvCüv: inşallah tez vakitte
hepberaber kızlar...
opuyorumnanaktan

umarım işe yarar canım gg 78 fiyatı, yurtdışındanda alabilirsin orda çok daha uygun..

kızlar hepinize iyi geceler, kaçgündür giremedim bilgisayarım arızalanmıştı...
preseedim geldi salı günü.önümüzdeki hafta yumurtlama haftam inşallah bu ay ilk olarak kullanıcam.bakalım hayırlısı olur inşallah.
hamiş listemizin dolması dileğiyle iyi gaceler herkeze :))))

günaydın canlarım, nihayet haftanın son günü:)

cumanız mübarek olsun kızlar:)

günaydın...

akşamdan beri pek boş kaldı burası...

aslında iyi değilim.psikolojik olarak etkileniyorum artık fazlasıyla.
preseed sonucunu beklemedeyim.her gün burada bebek konusunu konuştukça daha da çok etkilendim.biraz uzak kalırsam farklı mı olur acaba diye düşündüm.biraz daha iyiydim.dün 23 yaşında bir arkadaşım beklenmeyen hamileliğini anlattı.kız telefonda 9 takla attı açıklarken,neredeyse özür dileyecek hamile olduğu için."bunu benden duymanı istedim,ya sen gel ya ben "dedi.okuldaydım zaten,derste aklıma getirmemmeye çalıştım.eve geldiğimde eşim maça gitmişti.ev de boş olunca saldım kendimi artık.ağlaya ağlaya bir hal oldum.tüm gece ağladım diyebilirim.okuduğum kitap da acıklı bölümdeydi.odaya kapandım .dün gece 200 sayfa okumuşum ağlaya ağlaya.eşimle de konuşmadım.konuşsam o da kırılacak.dün gündüz ona haber vermiştim zaten hamilelik haberini,maca da onun eşiyle gitti zaten.
onu kırmak istemiyorum konuşursam kaçırırım ağzımdan kırıcı bir şeyler diye hiç bir şey demedim.o anladı zaten sebebini.ağlarken sızmışım,sabah uyandığımda eşim çıkmış,işe gitmişti.
hepimiz aynı süreçten geçtik ya da geçiyoruz ama işte dertlendim ve dertleşmek istedim kardeşler...

Son düzenleme:
burda hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz hergün çevremizde birileri hamile hep sorular daha olmadımı diye inan bende çok üzülüyorum ama yapacak bişey yok bekliyoruz hep umutla sanırım adet günün yaklaştı bende hep son iki gün çok aglarım ama nasip işte kendini çok yıpratma umudunu hiç yitirme yanlız degilsin bizler gibi çok insan var.bir tüp bebek denemen vardı 2. yaparsın belli olmaz hiçbişey allahtan ümit kesilmez

Kıslaaar günaydın, nasılsınız?

Mona rosam hoşgeldin, üzülme be canım hepimiz aynı durumdayız biliyorsun, çevremdekiler 2. 3. çocuklarına hamile kalıyor, eğer iyice kapıp koyversem hasta olurum, sen de öyle, bu kadar düşünme üzerinde, nasip meselesi de, Rabbim verecek ki olacak bizim elimizde değil de, böyle düşününce biraz teskin olyorsun, neden neden neden diye düşündükçe daha karamsar ve hasta bi kişiliğe bürünüyorsun, sürekli bunu düşünme, insanız elbette üzülücez, üzüldüğümüz zaman kendimzi teskin etmeye çalışalım, napalım olacağın önüne geçilmiyor ama Rabbim bize de verecek inşallah o umutla devam edelim yola.

öncelikle hoşbuldum.çok teşekkür ederim canlarım.
söyledikleriniz çok doğru.bunu biliyoruz hepimiz.hep at, salla derken birikiyor.böyle arada enrji boşalması oluyor işteohaoldumsmilemafoldumben
allaha sığınıyoruz artık.elden bir şey gelmiyor,kendini kessen de öldürsen de olmadı mı olmuyor:Saruboceq:
tek ümidimiz allah hayırlısını versin:Saruboceq:

Günaydın hayırlı cumalar kızlar,
mona rosa canım benim ne kadar hüzünlendim yazdıklarını okuyunca.. çok zor bir süreç. Allah hepinizin hepimizin yardımcısı olsun.

love canım nasılsın? nasıl gidiyor var mı bir gelişme...

ancelic sen ne yaptın test yaptın mı? yapacakmısın...

cetrefilli ayşe ne oldu yumurtlalar? en son 11 lerdeydi. büyümüşler mi..

hepinizi çok öpüyorum. Allahın rahmeti üzerinizde olsun. kalbinizde kini göbişlerinize yerleştirsin..

iyidir canım artık bende beklemedeyim gene bakalım artık

sen nerlerdesin yoksun 2 gündür iyimisin doktora gittinmi tekrar

love canım,
bir iki gün giremedim. yurtdışı müşteri toplantılarımız vardı.. çalışan bayanın işi zor( ben çok sinirli ve gerginim..

ayın 18 inde perşembe gidicem dr..

kaç günün kaldı?

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-ed@hmet.............................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters........................................................
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

35.ay..............................................................14 Şubat
AYTUG08.......................................................14 Şubat
lilyum.............................................................15 Şubat
turkuaz...........................................................16 Şubat
gukem............................................................16 Şubat
anjelic............................................................18 Şubat
hilalbebik........................................................20 Şubat
zehsel............................................................20 Şubat
apaydın..........................................................22 Şubat
xxnezo...........................................................23 Şubat
love27............................................................24 Şubat
cetrefilli..........................................................26 Şubat
anjelic
catdog............................................................06 Mart
aurora79.........................................................06 Mart
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…