Preseed kullananlar

çetrefillicim çalışma yapıyosun fazla iş yapmak iyi değil mecbur kalmışsın gerçi

selma ben sana şimdiden söyleyeyim senin kızın olacak,
belirtiler o yolda gibi geldi bana

ay denizciğim iştahtan dolayı mı kız:?? veririm bak oğluna.. bana kalsa ben kız istiyorum. eşimde kız diyiyir. ama annem rüyamda hamile olduğumu ve erkek torun geldiğini söylemişti:))

çetrefillicim çalışma yapıyosun fazla iş yapmak iyi değil mecbur kalmışsın gerçi
yaa sorma hem de ne mecbur:KK43:( hala da kokuyor mutfak ama bittim yani, o yüzden kendi kendine cıkarsa koku ne ala, haziran gibi tasınıcaz kısmet olursa zaten:roflol:

kızlar,
birde geceleri çok korkuyorum. böyle bir huyum yoktu benim. yanlız yataradım. ışıkta yatmayı sevmezdim. tam sabah ezanı saati uyanıyorum 5 5,5 gibi sonra uyku yok. yine dün çok kötü kabuslar gördüm. yatarken okuyorum. eşimde okuyor:KK43:(

ay denizciğim iştahtan dolayı mı kız:?? veririm bak oğluna.. bana kalsa ben kız istiyorum. eşimde kız diyiyir. ama annem rüyamda hamile olduğumu ve erkek torun geldiğini söylemişti:))

çirkinleşmedim ama.. sadece bir bönlük var suratımda:)))

:roflol: kız niye öyle diyosun deliii:))) cinsiyetin ne önemi var, yeter ki sağlılı hayırlı bi evlat olsun:)

hami şşleeer dua ediyo musunuz siz bize bakem:KK66:

kızlar,
birde geceleri çok korkuyorum. böyle bir huyum yoktu benim. yanlız yataradım. ışıkta yatmayı sevmezdim. tam sabah ezanı saati uyanıyorum 5 5,5 gibi sonra uyku yok. yine dün çok kötü kabuslar gördüm. yatarken okuyorum. eşimde okuyor:KK43:(

canım habire kafaya takıyosun ya ondandır, gerginligini at artık, bebegin seninle ve hep kalacak allahın izniyle, daraltma kendini, bol bol da okuyun canım benim

evettttt ben dua ediyorum. birazdan bebişim için dualalrımı okumaya başlıcam. o zaman özellikle yine okuyacam. işin şakası ayşeciğim ya Allah kucağıma almayı nasip etsinde cinsiyet hiç önemli değil. bizim gibi zor bulanların eminim ki hepsi aynı düşünüyordur..

selam kızlar nasılsınız
hoşgeldin zehseeeel
evettttt ben dua ediyorum. birazdan bebişim için dualalrımı okumaya başlıcam. o zaman özellikle yine okuyacam. işin şakası ayşeciğim ya Allah kucağıma almayı nasip etsinde cinsiyet hiç önemli değil. bizim gibi zor bulanların eminim ki hepsi aynı düşünüyordur..
dogru diyosun, allah dualarını kabul etsin canım, ama kafayı da cok kurcalama biraz rahat ol canım...

nevyas ve selmas88 kızalr tebrık ederım bebişlerınız gelmıs göbüşlerınıze ınsallah Allah ım saglıklı olarak kucagınza alamk nasıp etsın bende yenıyım bu ay ılk defa preseed kullandım 3 defa hayırlısı bakalım

hoşgeldiniz şekerleeerhihoyyyt ay ne güzel topik hep kalabalık maşallah, hamişlerimiz biz bırakmıyor:) iyiyiz nevyascım? sen nasılsın?

lovee nasılsın tatlım, ne alemdesin? akıntın geldi mi?

Ben grip oldum canım ya dünden beri çok fenayım hapşırmaktan içim dışıma çıktı dedim bebek gidecek valla ama çok şükür bişey olmadı..

hamdolsun canım, sen nasılsın?bu ay ilk mi kullanmıstın preseedı? listeye ekleyelim mi seni de :)

ıyı olmaya çalışıyorum canım azcık ıdrar yolu enfeksıyonu geçırıyorum sanırım canım yanıyo bıraz ınsallah geçer evet canım ılk kez preseed kullandım bu ay 3 defa hayırlısı bakalım ekle canım 20 subat regl tarıhım :1hug:

nevyas ve selmas88 kızalr tebrık ederım bebişlerınız gelmıs göbüşlerınıze ınsallah Allah ım saglıklı olarak kucagınza alamk nasıp etsın bende yenıyım bu ay ılk defa preseed kullandım 3 defa hayırlısı bakalım

Teşekkür ederim canım darısı başınıza inşallah Rabbim tez vakitte yollasın meleklerinizi..

X