Preseed kullananlar

beni de kapsamıyormuş 39 yaş altı olması gerekiyormuş.devletin rezilliğine bak ya.senin adına onlar çoktann karar vermiş çocuk yapıp yapmayacağına.ben bu işe dava açarım ya neyse bide o sitresi yaşamak istemiyorum. ne demek sen mi bileceksin benim çocuk yapma yaşımı ben tam 20 yıldır bu devlete çalışıyorum vergimi veryorum. sağlık karnem nerdeyse bomboş hiç bi ilaç giderim bile olmamış doğru düzgün. kırk yılda bir ihtiyaç duymuşum devlete ona da ambargo. ne yani ben tam on yıl görevimi mezra köylerde yaptım tek öğretmen olarak oralarda bir eş bulma şansım yoktu gönlüme göre ve yani bu devlet yüzünden ben evlenemiyorum gençken ve bu yaşta kendim evleniyorum bu seferde bana yaşın geçmiş muamesi yapıyor . yok böyle bişi.ben tam 32 yaşımda kentte çalışmaya başladım. zaten o yaştan sonrada seçici oluyorsun kızdım gene hemde çokkk
gukem bence sana hangi ilaçlar kullanılacaksa aşılama yapacakmış gibi onların bir kısmını yazdır gelecek ayda 2. aşılama gibi bi kısmını daha yazdır en azında 1-2000 den kurtulusun.bence sen çok ümitsizlige kapılma bir kere gebe kalabilmişşin.Ablamın bi arkadaşı 44 yaşında menepoza girerken gebe kaldı doktor dogum kontrol hapını bırak diyo menepozdasın diyo kadın gebe kaldı kadın adeti falan kesilmişti düşün şimdi yeni dogum yaptı mucize gibi anlıycagın senin öyle durumda yok bence sen ilk denemede kalacaksın hamile

herkese selammmmmm bugün 9. günüm preseede başlasammı acaba monitörde bugün test istedi 1.seviyede

arkadaşlara benim eşimde çok az sperm var 50bin sadece
bu ilacı bende kullansam umutlansam olur mu
yoksa para vermeyeyim mi hiç

arkadaşlara benim eşimde çok az sperm var 50bin sadece
bu ilacı bende kullansam umutlansam olur mu
yoksa para vermeyeyim mi hiç

canım preseed spermleri vajinanın asit ortamından koruyo ve hareketlerini kolaylastırıyor, yani erkek infertilitesinde daha fazla basarı bunu kullananlarda. valla ebaydan alırsan trdeki gibi öyle 130 ları da bulmuyo fiyatı, max 50ye getirtirsin:)

anjelic de geldi geri kactı:gitme: apaydın, 35. ay hoşgeldiniz nasılsınız kızlar?

ayrıca listeyi ben izindeyken devralmak isteyen var mı kızlar? love sen sabah erken giriyosun vereyim mi sana? ya da içimizden biri yokum gelecek haftaya beeen:eek:

canım preseed spermleri vajinanın asit ortamından koruyo ve hareketlerini kolaylastırıyor, yani erkek infertilitesinde daha fazla basarı bunu kullananlarda. valla ebaydan alırsan trdeki gibi öyle 130 ları da bulmuyo fiyatı, max 50ye getirtirsin:)

anjelic de geldi geri kactı:gitme: apaydın, 35. ay hoşgeldiniz nasılsınız kızlar?

ayrıca listeyi ben izindeyken devralmak isteyen var mı kızlar? love sen sabah erken giriyosun vereyim mi sana? ya da içimizden biri yokum gelecek haftaya beeen:eek:

hşbldk cnm sen nasılsın cetrefilli ben bugün preseede başlıyorumda az öncede sordum onu her gün mü kullanıcam cnm ya cvp verirmisin

canım ben iki günde bir kullandım valla ovulasyonda:) aysouk arkadasımız da hamiş kaldı preseedla, o da seyrek kullanmıstı...

ama arkadaşlar ÇOK AZ SPERM VAR YA
O YUZDEN KORKUYORUM
OFFF ALLAH ıSTEYEN HERKESE VERSıN
BU CÜMLEYE BU KADAR SÖYLEYECEĞıMı BU DUAYI BU KADAR EDECEĞıMı BıLMEZDıM
NE ZOR EVLAT ÖZLEMı ÇEKMEK

şeker ben pek beceremem eskilerden anlayan biri yapsın.sen nereye buarada nekadar kalcaksın?

ama arkadaşlar ÇOK AZ SPERM VAR YA
O YUZDEN KORKUYORUM
OFFF ALLAH ıSTEYEN HERKESE VERSıN
BU CÜMLEYE BU KADAR SÖYLEYECEĞıMı BU DUAYI BU KADAR EDECEĞıMı BıLMEZDıM
NE ZOR EVLAT ÖZLEMı ÇEKMEK
ben bu topigin başlarında sperm sayıları düşük olupta gebe kalanlarıda okudum preseed sayesinde bence denemege deger

X