Preseed kullananlar

hamdolsun 35.ay, yuvarlanıp gidiyoruz, sivas bi anda buza kesti cok soguk dısarısı, allah evsizlere yardım etsin valla...

canlarım benim nasıl canımı sıkmam ki
sen yıllardır evlenme evlenme kimseyi beğenme sonra tam ümitler kesilmek üzere evlen ve çocuk iste. allah beni cezalandırıyor biliyorum. hatalarımdan ötürü. yıllardır herkese burun kıvırdım.herkese bir kulp allahta bana doğurganlığım bitmek üzereyken evliliği kısmet etti.ee başka ne olsundu ki... zaten içimde en ufak bir ümit hiç taşımadım şu ana kadar anne olacağıma dair.çok üzgünüm sadece ve erken evlenmediğim için de çok pişmanlık duyuyorum. beni evlilikten korkutanlara da lanet ediyorum.eşimi de çok seviyorum ve keşke on sene önce karşılaşsaydık diyorum.ama insan hayata sadece bir kez gelebiliyor maleseff.elbette ümit etmeye devam edeceğim elime bişi geçmeyeceğini bile bile . allah sizlerin yolunu açık etsin hanımlar...

sen yıllardır evlenme evlenme kimseyi beğenme sonra tam ümitler kesilmek üzere evlen ve çocuk iste. allah beni cezalandırıyor biliyorum. hatalarımdan ötürü. yıllardır herkese burun kıvırdım.herkese bir kulp allahta bana doğurganlığım bitmek üzereyken evliliği kısmet etti.ee başka ne olsundu ki... zaten içimde en ufak bir ümit hiç taşımadım şu ana kadar anne olacağıma dair.çok üzgünüm sadece ve erken evlenmediğim için de çok pişmanlık duyuyorum. beni evlilikten korkutanlara da lanet ediyorum.eşimi de çok seviyorum ve keşke on sene önce karşılaşsaydık diyorum.ama insan hayata sadece bir kez gelebiliyor maleseff.elbette ümit etmeye devam edeceğim elime bişi geçmeyeceğini bile bile . allah sizlerin yolunu açık etsin hanımlar...

cnm moralini bozma ya herşeyin hayırlısı

cnm izmirdede kuru soğuk var yaaaaaaa donduk benimde yarın 9.günüm preseedi kullancam ilk defa bakalım hayılısı
ayy ne güzel demek izmirde yasıyorsun, benim ablam bornovada, yılda bi kac kez giderim izmire cook severim, ama sogugu da adam dövüyo gercekten oranın...

gukemcim güzel arkadasım, bak sen egitimcisin cahil cuhela da deilsin, insan psikolojisinin ne kadar önemli oldugunu bilirsin. ben de yılbasına kadar asla anne oalcagıma inanmıyorumdum, gizli gizli evlat edinme sartlarını okuyordum, ama artık inanıyorum, sen de inan, eşimin abisi 36 yasında evlendi eşi de 36sındaydı, 37de ilk bebiş oldu, şimdi 40 yasında ve ikinci bebiş martta dünyaya gelecek...allahın neyi cezalandıracagını biz bilemeyiz ki.

bazıları bazı seyleri kolay elde eder,ben ilk baslarda isyan ediyordum, bizimle eş zamanlı evlenen karaktersiz millete habire kazık atan bi tanıdıgımız vardı, eşi de allahın gücüne gitmesin ama ne fındıklar kırıyodu, borcsuz evlendiler, arabalarını aldılar, bi gördüm carsıda kız hamile... düşünüyordum allahım diyordum borc ödemekten iflahımız kesildi, herşeyi kendmizi yaptık, kimsenin kalbini kırmadık neden diye... ama bunu sorgulamak bize düşmez..

gecen pcolu cok sevdiğim bi arkadasım 2 yıldır evli, hamile kaldı ve ayse inanıyorum gelecek senin de bebişin diyor, sadece benim için dua ediyormus saolsun, dedi ki allah kulunun dua etmesini sever bana az daha dua etsinler diye dileklerini geciktirirmiş. ha bunlar tabi insan uydurması da olabilir ama... düşün bi, valla ben öyle cok dua okuyon biri deildim ama günde bir kez meryem suresini okuyorum bir haftadır. Zekeriyya kulu Allahtan bebek diliyor, Cebrail bebeiğin olacak diyince karın kısır bense yaslıyım nasıl olur diyor. cebrail se diyor ki bu rabbime kolaydır, hiç birşey deilken seni de yaratmadık mı??

lütfen inancını yitirme. herşey cok güzel olacak allahın izniyle...uzun oldu biliyorum ama kusura bakmayın.

kızlar, gece gece tv kanallarını geziyordum bi baktım bizim preseed tv'de :)) bu sabah saat 10.00 -10.30arası Aırport Tv kanalında (uydu da) yayınlanacakmış firma yetkilisi preseed ve diğer ürünleri hakkında bilgi verecekmiş reklamını gördüm şaşırdım. Hepimizin haberi olsun dedim, iyi uykular...

Merhaba, haberi veren bendim ve bu sabah programı izledim.firma yetkilisi ve sunucu arasında geçti sorular sordu preseed in, Amerikada klinık çalışmaları yapılmış ve dünyaca tüm doktorlar tarafından tavsiye ediliyormuş.Masrafsız ve zahmetsiz olduğu anlatıldı.Kısırlık problemi dünyada 2020 yılında %50 lere ulaşacağı tahmin ediliyormuş (katkılı yiyecekler GDO'lu -stres-çevresel etklerler cep telefonlar vs vs) içeriği hakkında ise şeker moleküllerinden yapılmış bakteri üretmiyormuş. Özellikle erkek faktörü kısırlıklarda (azosperm hariç) iyi sonuçlar aldıklarını spermi öldürmeyip beslediğini ve yumurta ile buluşturduğunu söylediler.Tedavi özelliği kesinlikle yokmuş sebepsiz kısırlıklarda pozitifmiş.Uzun zaman kullanımda bile kesinlikle zararsız olduğu (mantar ve kaşıntı yapmadığı), Firma mümessilleri doktor ve eczanelere tanıttıklarını Türkiye ve KKTC'de tüm eczanlerde bulunduğunu ve üreme sağlığına destek olarak babystart marka tükürükle ve idrarda ovulasyon testleri yine aynı markada erken tanı gebelik testleri ayrıca, kadın-erkek kısırlık testlerini ithal ettiklerini anlattı.Sonuç olarak ürünlerine çok güveniyorlar geceğin problemi kısırlık olarak görüyorlar.Kadın form sitelerinde başarı hikayeli var dedi(tahminim bizim siteden bahsediyorlar:))) Ayrıca preseedi sattıkları Bursa'dan biri 1 ay önce doğum yapmış çok mutlu olduklarını anlattılar.
Allah hepimize tez zamanda nasip etsin arkadaşlar..

Merhaba, haberi veren bendim ve bu sabah programı izledim.firma yetkilisi ve sunucu arasında geçti sorular sordu preseed in, Amerikada klinık çalışmaları yapılmış ve dünyaca tüm doktorlar tarafından tavsiye ediliyormuş.Masrafsız ve zahmetsiz olduğu anlatıldı.Kısırlık problemi dünyada 2020 yılında %50 lere ulaşacağı tahmin ediliyormuş (katkılı yiyecekler GDO'lu -stres-çevresel etklerler cep telefonlar vs vs) içeriği hakkında ise şeker moleküllerinden yapılmış bakteri üretmiyormuş. Özellikle erkek faktörü kısırlıklarda (azosperm hariç) iyi sonuçlar aldıklarını spermi öldürmeyip beslediğini ve yumurta ile buluşturduğunu söylediler.Tedavi özelliği kesinlikle yokmuş sebepsiz kısırlıklarda pozitifmiş.Uzun zaman kullanımda bile kesinlikle zararsız olduğu (mantar ve kaşıntı yapmadığı), Firma mümessilleri doktor ve eczanelere tanıttıklarını Türkiye ve KKTC'de tüm eczanlerde bulunduğunu ve üreme sağlığına destek olarak babystart marka tükürükle ve idrarda ovulasyon testleri yine aynı markada erken tanı gebelik testleri ayrıca, kadın-erkek kısırlık testlerini ithal ettiklerini anlattı.Sonuç olarak ürünlerine çok güveniyorlar geceğin problemi kısırlık olarak görüyorlar.Kadın form sitelerinde başarı hikayeli var dedi(tahminim bizim siteden bahsediyorlar:))) Ayrıca preseedi sattıkları Bursa'dan biri 1 ay önce doğum yapmış çok mutlu olduklarını anlattılar.
ayy saol nehircim, inşallah hepimizde işe yarar, evet basarı hikayelerinin bir cogu kkdan idi, ben sitede bakmıstım:)

allah hepimize hayırlısıını nasip etsin verdiğiniz moral için de ayrıca teşekkür ediyorum arkadaşlar.
benim bugün 4. gün tüp bebek önümüzdeki aya kaldı geç kalmışım. preseed geçen ay kullanmıştım bu ay gene kullanayım bari:)

amin gukemcim. kullan tabi, vesilen olsun inşallah ama karamsarlıga son kızlar lütfen...

arkadaşım ben dün doktordaydım bana tüp bebekten başka çarem olmadığını söyledi.( yıkılmış durumdayım) lütfen beni liseteden siler misin

Bana da öyle dedi gukem..Hatta preseed'den bahsettim kısaca, dalga geçti benimle.(( Üzülme canım hiç olmazsa böyle bir şansımız var, ya eski zamanlarda yaşasaydık hiç çocuğumuz olmayacaktı demek kimafoldumben

arkadaşlar merhaba
durumumu şöyle özetliyeyim ben 39 yaşındayım 38 yaşında evlendim. bir gebelik geçirdim hemen evlenir evlenmez olmuş. ama boş gebelik çıktı. altı aydır korunmuyoruz. olmuyor hiç hsg çektirmedim. adamalr gerek yok diyor.anadolu sağlık merkezinde aydın arıcı ya gittim rezervin azalmaya başlamış 7 folükül gözüküyor tüp yaptır hiç oyalanma dedi. hadi neyse nişantaşında kılıç aydınlı var ünlü bir prof bu da .oda baktı 4 rezervin var çanlar çalıyo hiç zaman harcama bekleyecek zamanın yok dedi hsg ye falan para harcama boşuna acil tüp dedi. benim annem kız kardeşimi 40 yaşında doğurdu ama ben sigara içtiğim için olayı daha erken sonlandıracağım üzülüyorum elbette.sevgiler...

Canım ben de Aydın Arıcı'da başlıyorum tedaviye..Ben de hiçbir problem yok herşeyime bakıldı ama eş problemiyle başlıyorum tüp bebeğe..

ÇOK GÜZEL AÇIKLAMALAR.ıNSANIN UMUDU OLUYOR BUNLAR.BEN DE ŞUBATIN ıLK GÜNLERıNDE KULLANACAĞIM.HEPıMıZE VESıLE OLSUN PRESEED ARKADAŞLARIM ıNŞALLAH
YAŞASIN PRESEED KARDEŞLıĞıııı:lepi:delikafaduldendelikafadulden

ÇOK GÜZEL AÇIKLAMALAR.İNSANIN UMUDU OLUYOR BUNLAR.BEN DE ŞUBATIN İLK GÜNLERİNDE KULLANACAĞIM.HEPİMİZE VESİLE OLSUN PRESEED ARKADAŞLARIM İNŞALLAH
YAŞASIN PRESEED KARDEŞLİĞİİİİ:lepi:delikafaduldendelikafadulden
canım eline koluna saglık.. ne guzel bilgiler edinmissin. ben bi yandan adet olucakmıyım olmıycakmıyım dıye beklıyorum.. bıryandan dun ingiltereden siparis verdim preseed icin bakalım kac gunde gelicek buraya..

Canım ben de Aydın Arıcı'da başlıyorum tedaviye..Ben de hiçbir problem yok herşeyime bakıldı ama eş problemiyle başlıyorum tüp bebeğe..
şuan 4 günüm. önümüzdeki ay regli olduğumda başlayacağım yani 20 şubatta. sen ne zaman başlayacaksın tam olarak?
eşimin bir sorunu yok sorun bende.senin kesin tutar. benim zor gözüküyor. yaştan ötürü.bir de sorun bende...hangi doktor güldü preseed e? kendine gülsün o kimse. bak kaç kişi hamile kaldı preseedle...

ayy ne güzel demek izmirde yasıyorsun, benim ablam bornovada, yılda bi kac kez giderim izmire cook severim, ama sogugu da adam dövüyo gercekten oranın...

gukemcim güzel arkadasım, bak sen egitimcisin cahil cuhela da deilsin, insan psikolojisinin ne kadar önemli oldugunu bilirsin. ben de yılbasına kadar asla anne oalcagıma inanmıyorumdum, gizli gizli evlat edinme sartlarını okuyordum, ama artık inanıyorum, sen de inan, eşimin abisi 36 yasında evlendi eşi de 36sındaydı, 37de ilk bebiş oldu, şimdi 40 yasında ve ikinci bebiş martta dünyaya gelecek...allahın neyi cezalandıracagını biz bilemeyiz ki.

bazıları bazı seyleri kolay elde eder,ben ilk baslarda isyan ediyordum, bizimle eş zamanlı evlenen karaktersiz millete habire kazık atan bi tanıdıgımız vardı, eşi de allahın gücüne gitmesin ama ne fındıklar kırıyodu, borcsuz evlendiler, arabalarını aldılar, bi gördüm carsıda kız hamile... düşünüyordum allahım diyordum borc ödemekten iflahımız kesildi, herşeyi kendmizi yaptık, kimsenin kalbini kırmadık neden diye... ama bunu sorgulamak bize düşmez..

gecen pcolu cok sevdiğim bi arkadasım 2 yıldır evli, hamile kaldı ve ayse inanıyorum gelecek senin de bebişin diyor, sadece benim için dua ediyormus saolsun, dedi ki allah kulunun dua etmesini sever bana az daha dua etsinler diye dileklerini geciktirirmiş. ha bunlar tabi insan uydurması da olabilir ama... düşün bi, valla ben öyle cok dua okuyon biri deildim ama günde bir kez meryem suresini okuyorum bir haftadır. Zekeriyya kulu Allahtan bebek diliyor, Cebrail bebeiğin olacak diyince karın kısır bense yaslıyım nasıl olur diyor. cebrail se diyor ki bu rabbime kolaydır, hiç birşey deilken seni de yaratmadık mı??

lütfen inancını yitirme. herşey cok güzel olacak allahın izniyle...uzun oldu biliyorum ama kusura bakmayın.

çok güzel yazmışsın arkadaşım. benim de tek umudum dualar. hazirandan beri olmuyor bebeğimiz. eşimde problem var. 4444 okudum, 41 meryem okudum. çekmediğim tesbih kalmadı. ama hala vazgeçmedim. biliyorum zamanı gelince Allah ol diyecek. artık adet olunca bile üzülmüyorum, çok alıştım. ama her ay çok ümitleniyorum. bu sefer kesin tuttu diyorum ama olmuyor. bir sürü de kür denedim. yaza kadar normal devam edeceğiz.ondan sonra bakacağız. 2.kutu preseedi kullanıyorum şu an.ovulasyon testi de kullanıyorum hamile kalmaya çalıştığım her aydan beri.
kafayı dağıtmakta etki etmedi ben de. elimde olmayan sebeplerden bu ay düşünemedim bebeği, annem hastanede yattı ve ben de bir süre yanında kaldım. ama malesef bu da işe yaramadı. sabırla bekliyorum.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

:nazar:dnz82:nazar:...............................................25 Temmuz 2010:nazar:
:nazar:ed@hmet:nazar:.........................................20 Eylül 2010:nazar: (ilk kullanmada geldi bebiş)
:nazar:aysouk:nazar:
:nazar:cicekcik:nazar:...........................................(preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
:nazar:waters:nazar:

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

apaydın..........................................................24 Ocak
NevYas......................................................... 25 Ocak
love27............................................................28 Ocak
selma88.........................................................30 Ocak
cetrefilli..........................................................2 Şubat
35.ay..............................................................14 Şubat
yellowhot........................................................16 Şubat
gukem............................................................19 Şubat
hilalbebik.......................................................
anjelic
ebrubu

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

çok güzel yazmışsın arkadaşım. benim de tek umudum dualar. hazirandan beri olmuyor bebeğimiz. eşimde problem var. 4444 okudum, 41 meryem okudum. çekmediğim tesbih kalmadı. ama hala vazgeçmedim. biliyorum zamanı gelince Allah ol diyecek. artık adet olunca bile üzülmüyorum, çok alıştım. ama her ay çok ümitleniyorum. bu sefer kesin tuttu diyorum ama olmuyor. bir sürü de kür denedim. yaza kadar normal devam edeceğiz.ondan sonra bakacağız. 2.kutu preseedi kullanıyorum şu an.ovulasyon testi de kullanıyorum hamile kalmaya çalıştığım her aydan beri.
kafayı dağıtmakta etki etmedi ben de. elimde olmayan sebeplerden bu ay düşünemedim bebeği, annem hastanede yattı ve ben de bir süre yanında kaldım. ama malesef bu da işe yaramadı. sabırla bekliyorum.
canım çok geçmiş olsun annene inşallah atlatmıştır ama şu bi gerçek ki hiç üstüne düşülmeyen zamanalrda geliyo bebişler, hayırlısı olsun.

benim preseedım 3. kutu:) loneliness seni de ekleyeyim mi listeye?

gukemcim güzel arkadasım eger seni olumsuz etkilemiyorsa seni listeden cıkarmaya gönlüm razı gelmiyor, yani kullansan da kullanmasan da preseedı hani bu topiğin güzelleriyiz hepimiz, en özelimizi konusuyoruz burda, istersen silerim tabi...

inşallah işe yarar dedikleri gibi preseed ben artık geriye sayıyorum son 7 gün bakalım ne olcak...

X