Preseed kullananlar

canım ben sana duruumdan bahsedeyım.. ben agustosta ıkı aylıkken bebegım dusuk yaptım.agustostan berıdır ılk defa gecen ay denedık ama olmadı.. ben dusukten sonra kuruluk problemı yasadıgımdan gecen ay normal ez.lerde satılan kayganlastırıı kullandım bol mıktarda. sonrada nette arastırırken ogrendımkı engellermıs hamılelıgı yanı spermlerın hareketlılıgını sınırlarmıs. sonra preesedı buldum arastırırkenn. amaa gelgelelım bakude oldugumdan sıparıs olayında zorlanıyorum.

cnm kaç senelik evlisin ben 5 senelik evliyim ama biz daha 6 aydır çocuk düşünüyoruz bende internette araştırırken buldum preseedi birde hamile kalanları ögrenince almaya karar verdim ilk defa bu ay kullanıcam bakalım

tebrik ederim canım senin adına çok sevindim,allah tamamına erdirsin,güzel bi hamilelik geçirmen dileğiyle

merhaba cnm. bizde 5.senemızı dolldurduk.. acıkcası ben 8.ayımda hamıle kalmıstım ama cok streslı gecırmstım ve netıesınde dusukle sonuclanmıstı.. normalde ıst.da yasıyorum ama neyazıkkı bakudeyım. dolayısıyla sıparıs veremıycem.. ınsallah gerek kalmadan hamıle kallırız

cnm merhaba ama senin durumunun iyi bi yanı var hamile kalabiliyon demekki preseedle zaten sen kesin kalırsın ama ben gerçi ben bu ay presedi kullancam birde yanında clearbluue yumurtlama monitörünüde kullanıyorum adetimin 4.günü bugün bakalım ne olacak

bız de preseed sıparıŞ ettık,Şu an yolda.bır dahakı yumurtlamamda kullanacaĞım bu aykını kaÇırdık ÇÜnkÜ.bır de ben bu ÜrÜnÜn ne kadar kullanılacaĞını bılmıyorum.kullanan arkadaŞlardan yardım alırız artık:))allah meleklerımıze kavuŞtursun rabbım sen bÜyÜksÜn!

bencede cnm kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim özellikle kullanım şeklini yazarlarsa sevinirim

ne demek apaydıncım saol, ayrıca ingilizcen varsa ne ala, siparişde hata da yapmadan azerbaycana isteyebilirsin ebaydan preseedı.

aaaa cetrefilli :)
evet antikor salgısından bahsediyor ...
sana kim tavsiye etti burayı bakıyımkaydirigubbakcemile3
deryacım bu ay kullanacakmısın preseed?

canım inşallah fayda görürsün de güzel haberlerini verirsin burdan bize

kızlar ben sümüklü oldum çıktım valla, nasıl grip oldum her yerim agrıyo, ve ovulasyondayım:sinifsinif:
dün gece ovulasyon testi yaptım, silikti çizgi, valla mecalim de yoktu acıkcası, sabah 6ya kurdum telefonu, ama 5te uyandımaklinialirimsmile hadi dedim kocacaım sincap aramaca:roflol:
öölen tekrar yaptım test daha belirgin çizgi, bu akşam ya da yarın sabaha tekrar kovalarız artık sincabı:roflol:

bencede cnm kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim özellikle kullanım şeklini yazarlarsa sevinirim

35. aycım ben 2 ilişkide bir kullanıyorum preseedı, genelde de ovulasyon testinde ikinci çizgi netse veya silik de olsa o zamanlar kullanıyorum, aplikatörleri ben tam dolduruyorum kimi kızlar yarısına kadar dolduruyor, kuruluk sorununuz yoksa hepsini doldurmanıza bence gerek yok...

geçmiş olsun canım tam zamanını bulmuş gribin.valla helal sana sabah 5 te falan kalkmalar inşallah tutmuştur

geçmiş olsun canım tam zamanını bulmuş gribin.valla helal sana sabah 5 te falan kalkmalar inşallah tutmuştur

napıyım canım yaa, klomen bu ay helak etti beni, aman iyi besleneyim bol meyve bol süt diye diye kilo aldım, o kadar emek verip de bir gripe yenik düşmek yakısır mı bana:roflol:

sen nasılsın ne alemdesin?

cnm ben birde clearblue yumurtlama monitörüyle beraber kullanıcam 2.seviyeden 3.seviyeyi görene kadar preseedle beraber kullanayım diyorum nasıl olur sence

hamiş kalan arkadaslarımızdan biri aysouktu galiba, her gün kullanmayın spermler preseed sıvısı içinde kaybolmasın demişti, bence de her gün kullanmana gerek yok diye düşünüyorum tabi yine senin fikrin..

cnm yada birer gün arayla kullanırım.

cnm yada birer gün arayla kullanırım.
ben bu ay preseedle hamile kalamadım ama benim bildiğim 3.çizgiye kadar enjekte etmek gerekiyor.ben iki kez üstüste yaptım ama olmadı.ovülasyon testinde silik ve koyu çizgi çıktığı gün mutlaka preseed kullanılmalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…