Preseed kullananlar

bu arada tebrı ederım canım... allah hayırlısıyla kucagına almayı nasıp etsın.. senın ozelıne msj attım eger yanlıs bırsey yapmadıysamm tabı.. bana bu urunun en cabık nereden elıme ulasabılegını ogrenmeye calıyorumdaaa

bana gg dan 3 günde geldi eger satıcı varsa hala ona msj at nezaman yapabilir kargo diye ama yarında pazar ancak pazartesi verilir o da 3 günde falan gelir.bence eczanelere sor bazı ecza depolarınında anlaşması varmış

Eczanelerde pahalı ama 3-4 saatte geliyor..1 gündede burdaki temsilciliğinden geliyor..

herkese tesekkur ederim cok sagolun.. benım adet olmama tahmınıı 8gun var.. ınsallah preseedi gerek kalmaz ama iste eger kırmızıyı gorursem elımde olsun dıye sıparıs vermek ıstıyorum. bakuye ben gecen ay sıparıs ettırmıstım ama elıme ulasmadıgından sıparıs ıptalı yaptırdım. hazır gelıek arkadas varken onunla getırteyım dedım ama cok kısıtlı bı zaman oldugundan kararsı kaldım yaww

cnm 8 günüm var diyosun arkadaşın ne zaman gelcek sen bugün sipariş versen salıya kadar gelir zaten

kızlar selam
üye olduğum bir topicde arkadaşlardan biri yönlendirdi... eşimde sperm sayısında çok düşüklük var. doktor bende salılaa atikoruda spermleri öldürebileceğii söyledi. preseed bunu önler mi ?

deryaberilcim vajinal asitten dolayı spermlerin ölmesi engelledigini biliyorum preseedın, doktorunun demek istedigi bu mu acaba?

bu arada arkadasım 3gun ıcınde gelıek demıstım ya, preesedin gelme sureı 4.gunu bulursa bosuna olucak.. gg da yok suan satıs.. yok satıyor sanırsam..

canım merhaba.. dr bunu ne testıyle gorebılıyor kı?

derya sperm antikor testine bakıldıdamı öyle dedi doktor ben bu antikor testini nerde yaptıracagımı bilmiyorum ama bende yaptırmayı istiyorum..

cetrefillicim cok tesekkur ederim sana msjını aldım. benım ingilizcem var.. ingilizce sorunu olupta siparıs veremeyen arkadaslara seve seve yardımcı olurum. ben ozaman 8gun bekleyıp kırmızıyı gorursem hemen sıparıs verırım... sagol arkadasım tekrar..

canım merhaba.. dr bunu ne testıyle gorebılıyor kı?
test değil..yorum yaptı sadece eşimi gittiği ürolog ama jinekoloğumda öldürse bile bu kadar öldürmüş olamazz asla dedi ..

deryaberilcim vajinal asitten dolayı spermlerin ölmesi engelledigini biliyorum preseedın, doktorunun demek istedigi bu mu acaba?

aaaa cetrefilli :)
evet antikor salgısından bahsediyor ...

derya sperm antikor testine bakıldıdamı öyle dedi doktor ben bu antikor testini nerde yaptıracagımı bilmiyorum ama bende yaptırmayı istiyorum..
tamamen yorumm

ayy canım benim tebrik ederim. cidden işallah allah hayırlısıyla kucağına alırsın bebeğini. çok sevindim.umut oldu herkese.
ben de preseed kullanmıştım.demekki ben de başka bir sorun var. ben daha rahim filmi falanb çektirmedim. sorun yok gibi gözüksede fsh değerim çok yüksek 12.66 sorun bu sanırım. ya da tüplerde tıkanma var. ben de çok ümitliydim ama olmadı hayırlısı allahtan

jarnana_21] nickli arkadasım sana nedense bırturlu ozelden msj atamaıyorum.. eger burdakı msjı gorursen burdan goruselımmm...

msj gonderememe sebebımi ogrendım. henuz burada 50msj sayım olmadıgındanmıs...

jarnana_21] nicli arkadasım.. ben dedıgım gıbı bakudeyim.. cok merak ettım sen neresındesin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…