Preseed kullananlar

oooo maşallah sayfa bayağı ilerlemiş..
kız cetrefilli geçmiş olsun. duydun demi edayı:)))
ya buralarda en eski bi kaldık bizimde gitmemiz gerekiyor.:)) inşallah bu ay

oooo maşallah sayfa bayağı ilerlemiş..
kız cetrefilli geçmiş olsun. duydun demi edayı:)))
ya buralarda en eski bi kaldık bizimde gitmemiz gerekiyor.:)) inşallah bu ay

duydum selmacım duymam mı:) acayip sevindim darısı basımıza inşallah. saol canım işte grip oldum en verimli zamanımda ama bana sökmüyor tabi:KK66: senden naber ugramadın haftasonu hiç??

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...................
preseedciler uyanın artık ya:):):):):)
gece fikfik yapmaktan kimsenin sabah gelesi yok heralde:):):):):):)
ben hala hasta olmadım bugün 4gün geçti kızlar
geçen ayda 6gün geçmişti ilk defa geçiyo benim günlerim
şuan sanki hasta oluyomuşum gibi bazen kasıklarım ağrıyo
tamam oldum diyorum yok
hiç ümidim yok ama neyse..................
umarım preseed vesilemiz olur edadan sonra bende baya bi ümitlendim:):):):):

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...................
preseedciler uyanın artık ya:):):):):)
gece fikfik yapmaktan kimsenin sabah gelesi yok heralde:):):):):):)
ben hala hasta olmadım bugün 4gün geçti kızlar
geçen ayda 6gün geçmişti ilk defa geçiyo benim günlerim
şuan sanki hasta oluyomuşum gibi bazen kasıklarım ağrıyo
tamam oldum diyorum yok
hiç ümidim yok ama neyse..................
umarım preseed vesilemiz olur edadan sonra bende baya bi ümitlendim:):):):):

canımcım günaydın
ümitllendirmek gibi olmasın ama benim adet olmam gereken gün bir kasık ağrım başladı
halada bgn 8.günüm gecikme olalı devam ediyo
aynen hastalancakmışsın gibi canım ama gelmiyo
artı akıntım çokkk fazlalıaştı inşallah hamişsindirr opuyorumnanaktan

günaydın hatunlar, hilalcim inşallah hamişsindir canım, fazla ümitlenme yine de yokmuş say, olursa hep birlikte göbek atarız..

ben gribi çok agır geciriyorum, gece kalktım bitki cayı falan içtim ama nefes alamıyorum.. ve yumurtam da çatladı sanırım acayip kasık agrım var, her şerde vardır bir hayır bakalım nolcak.dünü boş geçirmedim ama hem grip hem uykusuzluk beni yere serdi valla. bugün izin alıp evime gideyim sıcak sıcak yatayım diyorum bakalım artık...

canımcım günaydın
ümitllendirmek gibi olmasın ama benim adet olmam gereken gün bir kasık ağrım başladı
halada bgn 8.günüm gecikme olalı devam ediyo
aynen hastalancakmışsın gibi canım ama gelmiyo
artı akıntım çokkk fazlalıaştı inşallah hamişsindirr opuyorumnanaktan

inşallah vardır ama
dediğim gibi bu ay içimde hiç umut yok
hayırlısı allahtan
berecek olan rabbim
ama dediğim gibi sanki hasta oluyorum gibi kasıklarım ama yok:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
benimde akıntım bi garip yani akıntıda gelmiyo gibi ama hep ıslak hissediyorum niyeki yaaaaaaa???????????

günaydın hatunlar, hilalcim inşallah hamişsindir canım, fazla ümitlenme yine de yokmuş say, olursa hep birlikte göbek atarız..

ben gribi çok agır geciriyorum, gece kalktım bitki cayı falan içtim ama nefes alamıyorum.. ve yumurtam da çatladı sanırım acayip kasık agrım var, her şerde vardır bir hayır bakalım nolcak.dünü boş geçirmedim ama hem grip hem uykusuzluk beni yere serdi valla. bugün izin alıp evime gideyim sıcak sıcak yatayım diyorum bakalım artık...

sanada günaydın canım
ümitlenmiyorum ama yinede aklımın bi köşesinde var ama korkuyorumeyvahedigeldismileçünkü her ay sonu aynı terana:):):):):)

geçmiş olsun canım git eve dinlen balım
fikfikide ihmal etme
durmak yok kaydirigubbakcemile

hayırlısı be hilalcim, insan emeklerinin karsılıgını görmek istiyo tabi, baksana kolumu kaldıramıyorum ama sırf ovulasyondayım danam gelsin diye de sincap aramaktan geri durmuyorum:KK66:
allah emeklerimizi bosa cıkarmasın...

amirim gelmedi, gelse hemen gidicem de bekliyorum bakalım

günaydın kızlar,

hilalbebik hayırlısı canım.inşallah 2. ci müjdeyi sen verirsin.
cetrefilli canım çok geçmiş olsun. bende yumurtlamadan önce yumurtalama günü ve yumurtlama ertesi çalıştım bakalım ne olacak.
önümüzdeki haftasonu yani 13-14 gün sonra belli olur benim kide. hiç sevmediğim bekleme dönemine girdim yine offff:KK43:((

günaydın kızlar,

hilalbebik hayırlısı canım.inşallah 2. ci müjdeyi sen verirsin.
cetrefilli canım çok geçmiş olsun. bende yumurtlamadan önce yumurtalama günü ve yumurtlama ertesi çalıştım bakalım ne olacak.
önümüzdeki haftasonu yani 13-14 gün sonra belli olur benim kide. hiç sevmediğim bekleme dönemine girdim yine offff:KK43:((
çok saol selmacım

gercekten en sıkıcı dönem bu olsa gerek, günler azaldıkca o tedirginlik artıyor, sonrası hüsran... inşallah bu ay hüsran deil de mutluluk olur inşallah

hoşgeldin gukeeem nasılsın?

iyiyim canım teşekkür ederim sen nasılsın?
benim moral bozuk haliyle biraz kan testi yaptırdım 28. gün ve nagatif çıktı.preseed kullanmıştım. şimdi rahim filmi çektirmem lazım korkuyorum böylw şeylerden nebilim bir çocuk furyasıdır gidiyor yoruyor insanı bu tür şeyler

Günaydın kızlar nasılsınız...Bende uyku problemi başladı ya uykusuzluk çekiyorum bir kaç gündür gece uyanıp 3-4 saat uyuyamıyorum deli olucağım..

iyiyim canım teşekkür ederim sen nasılsın?
benim moral bozuk haliyle biraz kan testi yaptırdım 28. gün ve nagatif çıktı.preseed kullanmıştım. şimdi rahim filmi çektirmem lazım korkuyorum böylw şeylerden nebilim bir çocuk furyasıdır gidiyor yoruyor insanı bu tür şeyler
canıımm ben iki kez cekildim rahim filmi, ilkinde kendimi ne kadar kastıysam kalktıgımda bacaklarım belim tutulmustu, ama ikincisinde cok rahat girdim ve yapısıklık tıkanıklık var mı demekten acı dahi hissetmedim. yeter ki gelsin bebegim ben 10 defa daha rahim filmi çekilmeye razıyım. korkma sen de. yorucu bi sürec hayırlısı olsun
Günaydın kızlar nasılsınız...Bende uyku problemi başladı ya uykusuzluk çekiyorum bir kaç gündür gece uyanıp 3-4 saat uyuyamıyorum deli olucağım..
a aaa neden ki canım süt içip yat bari geceler

canıımm ben iki kez cekildim rahim filmi, ilkinde kendimi ne kadar kastıysam kalktıgımda bacaklarım belim tutulmustu, ama ikincisinde cok rahat girdim ve yapısıklık tıkanıklık var mı demekten acı dahi hissetmedim. yeter ki gelsin bebegim ben 10 defa daha rahim filmi çekilmeye razıyım. korkma sen de. yorucu bi sürec hayırlısı olsun

a aaa neden ki canım süt içip yat bari geceler

Akşam içmiştim canım yatağa 11 de girdim 2 de hala uyuyamamıştım bide gece uyanıoyorum kabus gibi ya kafamçokkarıştı

Akşam içmiştim canım yatağa 11 de girdim 2 de hala uyuyamamıştım bide gece uyanıoyorum kabus gibi ya kafamçokkarıştı

ayy prpfil fotona bayıldım, canım rahat ol ne diye uyumuycan herşey güzel olacak inşallah bak eşin iyileşti, yavas yavas herşey yoluna girecek..

ya bi liste yapsak artık kızlar, kime ne kadar var kim hamiş, kim dogurdu görelim artık var mı gönüllü:KK66:

X