Preseed kullananlar

ilk öncelikle senin için hayırlı olsun.... inşallah bebişine kavuşursun bu ay...... bende dün kahverengi akıntı oldu şimdi bişey yok...

2 tane oluşmuş canım, 17mm idi, valla doktor bugünden itibaren ilişki dedi ama ben yarın sabah başlıycam, dün de aradık da sincap:kedi:
hadi canım aramızda 4 gün var ben çatlatma ignesini salı vuruldum sende bugün.fazla çalışıpta yarına düşürmeyin sayıyı aman ha preseedide kullanın

selam kızlar
haber vereyim dedim
umut olsun size
3 senedir sebepsiz bebeğimiz olmuyodu dr lar aşıla demişlerdi aşılamadan önceki son denememizdi preseed ovulasyon ikilisi ve bgn öğrendim hamileyimmmmm :)
ilk ayımda hamile kaldım darısı başınıza inş canlarım

inanamıyorum canım benim nasıl mutlu oldum
inanki gözlerim doldu
:teytey::teytey::teytey:
ne güzel ya bakalım sıra bizde:):):)hihoyyythihoyyythihoyyyt:lepi::lepi:
bende üç yıldır sebepsiz yere uğraşıom
inşallah bende varirim haberimi
canıum yaaaaaaaaaaa
nasıl sevindim anlatamam
vay be
benim 2gün geçti ateşim düşmedi
bakalım bi kaç gün geçsin bende yaparım ama korkuyom
allah kucağına almayı nasip etsin oleeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:teytey::teytey::teytey::teytey:

kimse yokmu kızlar
ya nasıl umutlandım edaya bakın hamileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

çok sevindim hayırlı ugurlu olsun canım.işte en güzel haber bu benim de aynı nedensiz şimdi umut oldun bana

Çok sevindim edacım Rabbim tamamına erdirsin kendine çok dikkat et...:lepi: Sıra bizde inşallah hihoyyyt

eda canım benim Allah tamamına erdirsin:))))) yaw sen ne yaptın böle canım.. çok sevindim. Allah bizlerede yaşatır inşallah..

inanamıyorummmmmmmmmmmmmm yaaaaaaaaaaaaaaaaaa süper bi haber gerçekten bugün senin haberini bekliyordum ve benim bugün hastalıgımın 3.günü bende bu ay ilk defa preseed kullanıcam inşallah bende sana güzel haberler veririm nasıl kullandın preseedi bana detaylarıyla yaz lütfen.......................inşallah hayırlı bi hamilelik geçirirsinçok sevindim ya:teytey:

ya ben çoook umutlandım eda gerçekten umut oldun ya bu umut hüsranla biterse çok üzülcem nasıl gececek bu iki hafta ooofff......

inanmıyoruuuuuuuuum maşallah, eda cok sevindim gözünüz aydın çooook tebrik ederim canım kırk bir kere maşallah:)

arkadaşlar merhaba;
bugün 28. gün 32 gün döngüm ama dayanamadım neyse sonuç öğreneyim dedim.kan testi yaptırdım ve koskocaman bir NEGATıF 0.14 bu ay altı ay oldu negatif sonucunu alalı.ilkönce çok üzüldüm bacaklarım bile titredi.ama şimdi sadece üzgünüm.birde birsürü süreç beni bekliyor preseedle de olmadıya bir sorun vardır diye düşünüyorum. ve bu yola yeniden giriş yapmaya hazırlanıyorum.neyse hayırlısı allahtan umarım diğer arkadaşlardan güzel haberler gelir.sevgiler...

gukemcim eda hamiş bu ay o verdi güzel haberi:) maşallah

sen de üzülme, preseed sadece bir vesile olacak rabbim "ol" diyecek ve olacak bebeğimiz, herşeyin hayırlısı, sen doktor kontrolünde misin gukemcim?

hee ben de ignemi vuruldum geldim, love ile ardarda vurulduk iğneleri inşallah haberleride ardarda veririz allahın izniyle:)

kızlar merhaba hepinize.. sizden cok acil cvp bekliyorum. ben suan bakudeyim. hangi siteden siparis verirsem en hızlı bır sekılde elimde olur preseed.

canım merhaba.. ben aranıza yenı katıldım. bu urunu en cabuk nereden siparıs edersem elime ulasır? ben suan bakudeyim. bilen arkadaslar varsa ozelıme mesaj atabılırlermı

canım merhaba.. ben aranıza yenı katıldım. bu urunu en cabuk nereden siparıs edersem elime ulasır? ben suan bakudeyim. bilen arkadaslar varsa ozelıme mesaj atabılırlermı

cnm meraba ben gittigidiyordan aldım ilk dfa bu ay kullanıcamistersen ordan bi bak bana 4 günde geldi

çok sevindim hayırlı ugurlu olsun canım.işte en güzel haber bu benim de aynı nedensiz şimdi umut oldun bana

Çok sevindim edacım Rabbim tamamına erdirsin kendine çok dikkat et...:lepi: Sıra bizde inşallah hihoyyyt

eda canım benim Allah tamamına erdirsin:))))) yaw sen ne yaptın böle canım.. çok sevindim. Allah bizlerede yaşatır inşallah..

inanmıyoruuuuuuuuum maşallah, eda cok sevindim gözünüz aydın çooook tebrik ederim canım kırk bir kere maşallah:)

canlarım benim en kısa zamanda allah sizede göstersin inş...

bebeğim üzülme nasipten ötesi yok
preseed bi vesile belkidee
tekrar çokk teşekkürlerr arkadaşlarr opuyorumnanaktan

cnm meraba ben gittigidiyordan aldım ilk dfa bu ay kullanıcamistersen ordan bi bak bana 4 günde geldi

gg'da 4gunde gelıyor demek.. bana 3gun ıcınde gelmesı lazımkı arkadasım yanıma gelmeden onun elıne ulassın. ben bakudeıyımde ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…