Preseed kullananlar

hadi canım benim hayırlısı inşallah. aslında 12 gün başlayıp 18 gün en sağlıklısı deniliyor. bu ay ben bu şekilde çalışıcam:))) sperm 72 saat yaşıyor aslında ama bazen geç döllenme olabiliyor..eğer yoksa bir maniniz atlama 17 günü..

piskopat ayşeciğim benim. kendi kendini sıkıntıya ne diye sokuyon ulenn..

denizciğim yorma kendini. sen bebek dokduktan sonra ki pisliğini gör.. arkadaşlarım öylede:))) kakalı bezler fink atar evde.. hele birde felfecir bir breişin olursa:)))) ha ha ha.. bak biz ne şanslıyız bebiş hayat dermişim beni buradan kovarmışsınız:))))

kızlarrrrrrrrr
nerde bizim listemiz yokmu bi gelişme?
hadi yazın birinizde hamiş kalında sevinelim azcık:)

saol tatlışım hayırlsıı inşş hepimizin göbişi şişiverir aynı anda hüppp diyee :))))

kızlaaaar işyerimdeki bilgisayar bozuldu bilgi işleme gitti, ama buna deil şimdi ki habere daha çok üzüldüm, geldi benim dana kırmızılarım:KK43:

perşembeye de randevumu aldım, klomene başlamadan önce bi kist olusumu var mı yok mu bakacak doktorcum, bende durumlar böyleyken böyle:)

Hayırlısı olsun canım benim ya. en iyisini yapıyorsun. doktor kontrolünde gidelim bir iki ay bakalım ne olacak. bende cumartesi günü gideceğim. adetten son ra ki 10. gün. şuraya bak on gün ne çabuk geçiyor. eğer hamile olup olmadığımı bekleseydim günler geçmezdii..

ya rabbim bize şu günleri saymayı bıraktırsa da hayırlısı ile hamile kalıp sağlıklı bebişler doğura bilsek..

hayırlısı evet selmacım, bi de su adet sancısı olmasa:KK43:
klomen kullanmak yorucu bi süreç, önce 3.gün gidiyosun, sonra 10 gün kullanıp bida, iğne vurun derse ne ala, demezse bi iki gün içinde bida çağırıyo bi da gidiyosun, can sıkıcı yani.. napalım böyle olması gerekiyormus diyoruz boyun egip yola devam...

kızlaaaar işyerimdeki bilgisayar bozuldu bilgi işleme gitti, ama buna deil şimdi ki habere daha çok üzüldüm, geldi benim dana kırmızılarım:KK43:

perşembeye de randevumu aldım, klomene başlamadan önce bi kist olusumu var mı yok mu bakacak doktorcum, bende durumlar böyleyken böyle:)

ayyyyy canım çok üzüldüm yaaaaaa
allah hayırlısını versin
bidahaki aya inşallah sıkma canını tatlım

tatlışım bozma moralinii mafoldumben
bende ümitsizim bu ay
preseed i ilk kez kullandım çok da çalıştık ama içim kıpırdamıyo hiç hani derler ya insan
hamile olduğunu hisseder diye bende tık yokkkk kafamçokkarıştı
bir hafta sora regl olucam kesin yani :1no2:

arkadaşlar merhaba;
aranızda preseed kullanıp hamile kalan var mı?
ben bu ay kullandım ancak ne kadar ümitlenmeliyim bilmiyorumboshayallersmile

Selam kizlar bu ay cok umutluydum cuma tekrar takibe gidecektim ama esim zature olmus bugun hastaneye yatirdim 3 gun burdayiz klomende bosa gitti preseedide kullanamadim kismet degilmis ne yapalim.esim iyi olsunda gerisi olur.firsat buldukca esimin telinden baglanirim yine...

Selam kizlar bu ay cok umutluydum cuma tekrar takibe gidecektim ama esim zature olmus bugun hastaneye yatirdim 3 gun burdayiz klomende bosa gitti preseedide kullanamadim kismet degilmis ne yapalim.esim iyi olsunda gerisi olur.firsat buldukca esimin telinden baglanirim yine...

Çok geçmiş olsun inşallah iyileşir biran önce eşin..Ben bu ay preseed de kullandım, eşime keçiboynuzu kürü kendime de incir kürünü uyguladım..Ama ovulasyon dönemi eşim ağır grip oldu yataktan kalkamadı:)) Kısmet işte ne kadar zorlasan da olmuyor:KK43:

kızlar selam, nevyascım cok gecmiş olsun acil şifalar canım, herşeyin başı sağlık.

benim işyerimdeki pc hala bozuk, çatlıyorum sabahtan aksama, yarın öğleden sonra izinliyim, 3 bucukta randevum var, dönüşte yazarım size. herkes kendine iyi baksın, ayrıca topiği boş bırakmıssınız kızlar olmuyo amaaa:)

merhaba deniko
incir kürünü nasıl uyguladın reglinin kaçıncı günü başlamıştın? kaç gün içtin?

canım benim acil şifalar kocişineeee
sizden önemli bişi yokk bebiş elbet bi gün gelecek inş...
dikkat edin kendinize tatlımm Şeniz

hadi benim pc bozuk, işyeri yogun buına ragmen milletin bilgisayarından girip bakıyorum size, ama sizde tık yok:eek:klava: cok ayıp kızlar, hadi bi toplanın ama bize yakısmıyor böylehihoyyyt

merhabalar,herkezler nasıl bakalım
dün doktor işimizi hallettik gittik hayırlısıyla,gördük küçücüğümüzü,ense kalınlığını ölçtü doktorum 1,08mm dedi kan tahlilide yapılacak 1 hafta sonra alacakmışız sonuçları

merhabalar hanımlar,
nevyas geçmiş olsun. herşeyde vardır bir hayır.. üzme kendini.
deniz canım gözün aydın. küçüğün büyür kocamn olur inşallah..
gükem,
son dönemlerde yok:) ama tabi ki geçmişte birçok arkadaşımız kullanıp hamile kaldı. preseed vesile olur inşallah hepimize.
ama preseed kullandım hamile kalıcam diye düşünme. preseed sadece yardımcı bir ürün...

hamile kalanlardan biride bendeim. ilk kullanımımda hamile kalmıştım. ancak sonuçlanan bir hamilelik olmadı.

X