Preseed kullananlar

selma senin ilacıda sordum canım benim doktora hamilelikte kullanılabilecek bi ilaç olduğunu,yinede kendi şahsi fikrinin hamileliğin ilk 3 ayının oluşum ayı olduğu için mümkünse kullanımı tercih etmediğini,hamile kalana dek vücudu doğal yollarla rahatlatmaya çalışmayı söyledi,ayrıca bu tür ilaçların zamanla bağırsak tembelliğine yol açtığını söyledi,bol lifli gıda ve bol bol su ve sıvı tüketimi dedi

bende laparaskopi oldum tek tüpüm tıkalıydı açılmadı 2 gün oldu lap olalı pre seed sparişi verdim tek tüpe faydası olurumu acaba pre seedin nedense herşeyle karsılaşıyorum evleneli.sevgiler

ay denizciğim sağolasın. diğer doktorlarda kullanabilirsin demişti emme benim kafamda soru işareti kalmıştı. yaklaşık 2 seneden beri kullanıyorum bacım. tembelleşeceği kadar tembelleşti.
bende cumartesi gedeceğim doktora. hem sağ kasığımda hem sol kasığımd ağrı var:KK43:((
bakalım yumurtam büyümüşmü?
deniz kaç aylık oldun? zaman çok çabuk geçiyor. Allah nasip ederse hangi ay doğum yapıcan? burcunu merak ettimde:))) sen ne burcusun bakim bebişinle anlaşabilecen mi:)))

nezo geçmiş olsun. BU sayfayı başlatan arkadaşte tek tüple ve preseed kullanarak hamile kalmıştı. bizim iki tüpümüz var. yumurtlalar çalışıyor da ne oluyor sanki..
Allah verdi mi veriyor. doğru zamanı beklemek gerekiyor sanırım..

canım 3 ay olmuş valla,temmuz 25 dedi doktor benim doğum günümde temmuz13 bi değişiklik olmassa ikimizde yengeç olacaz

kaç gün oldu selma adet biteli,umarım ilişki için doktora gitmeyi beklemiyorsun,çalışıyorsun demiii

bende laparaskopi oldum tek tüpüm tıkalıydı açılmadı 2 gün oldu lap olalı pre seed sparişi verdim tek tüpe faydası olurumu acaba pre seedin nedense herşeyle karsılaşıyorum evleneli.sevgiler

geçmiş olsun canım hayırlısıyla sorunlarını atlatır kavuşursun umarım bebeğine

:)))) yengeç en anaç en duygusal burç. ve benim en iyi anlaştığım burç. kızın olursa çok nazlı olur be anacağım. su grubu. yıldızı çok düşük nazara çok gelir. dikkat et..
31 inde adet oldum. bugün 8. gün. pazar günü mesai ye başlayacağım. ancak elimde nemlendirici olarak kullanabileceğim kadar preseed kaldı:KK43:((olmazsa burdan 130 u bayılıp alacağım. cumartesi bi gideyim. yumurta oluşmuşmu ebatları nasıl ondan sonrasına bakacağım canım...

deniz en zor olan ilk üç ay derler. onu atlattın. maaşallah canım benim. Allahın izni ile ilk dönemlerin sorunsuz geçti.bundan sonrasıda öyle geçer inşallah.

evet kız olursa nazlı olacak benim bayanlara yakıştırdığım bi burç,ama erkeğe nasıl olur bilmiyorum,
dün ulturosonda arkası dönüktü,eşimde bunun tip erkeğe benziyor diyo takılıyor doktora ,arkası dönük olmasa ben size ip ucu verirdim dedi doktor,artık bi dahaki muayeneye bakalım kısmetse

inşallah canım,yok onu unuttum ulturosona dalınca kafa gidiyo,soracağım bi sürü şeyide unutmuşum

kızlar noldu bize hastalık günü yaklaştıkça kimsenin canı istemio herhalde
nasıl gidio hamiş falan yokmu kızlarrrrrrrr
listemiz nerde bizim ya?

cevaplarınız için tşk ettim. inşallah kalırımda tek tüple tüp bebege gerek kalmaz sevgiler sizlere...

merhaba deniko
incir kürünü nasıl uyguladın reglinin kaçıncı günü başlamıştın? kaç gün içtin?

Canım reglimin 3.günü başladım 8-10 inciri 2'ye bölüp 2 bardak suyun içine koyup 20 dk kısık ateşte kaynattım.Çıkan suyu ılıtıp içtim zaten kaynattıktan sonra 1 bardak kalıyor.21 gün aralıksız içtim.Ovulasyona 1 hafta kala içine havuç da katıp kaynattım yumurtaların çatlamasını sağlıyormuş ya..Kürüm yeni bitti 1-2 güne kadar hastalanmam gerek:KK43:(

arkadaşlar preseedi ebaydan sipariş versem problem çıkarmı benim bulunduğum ülkeye gelirmi acaba? sizler nerden sipariş veriyorsunuz ve ödeme şekli nasıl oluyor yardımcı olursanız sevinirim

:)))) yengeç en anaç en duygusal burç. ve benim en iyi anlaştığım burç. kızın olursa çok nazlı olur be anacağım. su grubu. yıldızı çok düşük nazara çok gelir. dikkat et..
31 inde adet oldum. bugün 8. gün. pazar günü mesai ye başlayacağım. ancak elimde nemlendirici olarak kullanabileceğim kadar preseed kaldı:KK43:((olmazsa burdan 130 u bayılıp alacağım. cumartesi bi gideyim. yumurta oluşmuşmu ebatları nasıl ondan sonrasına bakacağım canım...

gitti gidiyorda 78 tl ye var preseed. 130 liraya satılan siteden alma.

günaydın güzel hatunlar,

hayırlı cumalar,

aren canım gitti gidiyor siparişleri uzun süreden beri kapalı. satışlar bitti deniyor.

günaydın güzel hatunlar,

hayırlı cumalar,

aren canım gitti gidiyor siparişleri uzun süreden beri kapalı. satışlar bitti deniyor.

slm;bende g.g. den almayı düşünüyordum bu ay.ama neden kapalı olabilir anlayamadım.bi fikrin varmı canım?bu arada ebay da preseed farklı ürünlerle satılıyo galiba..hep farklı fiyatlarla..anlayamadım ben:KK43: ebaydan alacak olursak hangisini seçeceğim?

Satıcının elinde kalmamıştır. GG üzerinden email atıp sorun, eğer eline geçecekse yakında gene ondan alırsınız. Geçmeyecekse ya 130tllik ya da ebayden almak lazım. Ama ben ebaydeki güvenilir satıcıyı bilmiyorum. Alan varsa nikini yazsın bence.

X