Preseed kullananlar

selmacım şu preseed konusuna ne diyorsunuz,sen bu ürünü kullanıyorsun daha iyi bilirsin,ben kuruluk probleminede bi çare olduğunu sanıyordum,gükem arkadaş hayır sadece ovülasyon günü tespit edilip sadece 2 gün kullanılır zararlı bunun dışında diyor

selmacım şu preseed konusuna ne diyorsunuz,sen bu ürünü kullanıyorsun daha iyi bilirsin,ben kuruluk probleminede bi çare olduğunu sanıyordum,gükem arkadaş hayır sadece ovülasyon günü tespit edilip sadece 2 gün kullanılır zararlı bunun dışında diyor

canlarım bakın prseed in içindeki asit bazına ve rahimin asit bazına dikkat edin.sadece ovülasyon döneminde uyumlu ikisi.

vallahi denizciğim, gükem,
kuruluk problemi için ben kullanıyorum. gukem bir konuda haklı olabilir o da gün aşırı ve hergün yapılan ilişkilerde kullanımının abartılmaması..
kuruluk için zaten bir kaç damla kullanılıyor..
ya kızlar içtiğimiz ilaçlar klomet çatlatma iğneleride çok mu sağlıklı sanki. çatlatma iğnesinden sonra 1 hafta karın ağrısı ve bel ağrısı çektim. şunu kabul etmek lazım dolaylı yoldan yapılan herşeyin bize zarar verme olasılığı var..

deniz benim yerime o manzaraya karşı ekmek kızartıp çayla yermisin... oy anam anam.. benim ruhumda var ev hatunu olmak..daha doğrusu yatmak..:)))) deniz sakına bu buzlu havalarda dışarı falan çıkım deme allah korusun...

ben sabah test yaptım bu arada kızlar, misler gibi tek çizgim vardı:KK70: bence de selma klomendi prenlydi derken bir sürü kimyasal alıyoruz, preseed da sonucta bir kimyasal, ama abartmadan kullanalım napalım sonucta bunlar vesile işte...

kız müneccim gibi hatunsun senden korkulur,aynen dediğini yapıyorum şu an:))
şu presseed olayına gelince en son ilgilenecek kişi benim ama,görüyorum burayı ziyaret eden bir sürü insan var okuyorlar öğrenmeye çalışıyorlar,uyguluyorlar ve umut bağlıyorlar,doğrusu bilinsinki emeklere yazık olmasın.
ayrıca hep savunuyorum asla 2 gün değil daha çok çalışınnnn

olsun ayşeciğim bu ayda birlikteyiz demek oluyor bu.. vardır herşeyde bir hayır. senin klafanda da zeten soru işaretleri vardı ilaç kullanımından dolayı. bugün negatif çıkması demek yok mu demek. 12. günde yapılan testler gösteriyor deniyor ama belkide geç döllenme olmuştur canım..

ay canım benimmm afiyet olsun. benim vardır beyle yeteneklerim:)))) yok anacığım ben fulliyeceğim bu ay. yoksa yaş oldu 30 daha nereye bekliyeceğim. millet doğurdu ikincileri doğuruyor ben daha tıs tıs:))) benim koca aşılamayada yanaşmıyor. bir kere doğal yolla oldu sabret diyor. oğlak burcu. keçi gibi inatçı. onu ikna etmeye kalkacak sabrımda yok anacığım..
haftasonu arkadaşım geldi. 9 aylık bir oğlu var yedim bitirdim çocuğu. arkadaşımın hamileliğinde hep yanındaydım. o nedenlemidir nedir çocuğa karşı inanılmaz bir sevğim var. tırtıl tırtıl.. anladım ki ben çocuksuz yapamam . eğer allah vermez ise evlatlık alırım yinede yarımda olsa o duyguyu yaşarım..:))

bu bahsettiğim arkadaşım geçen ay tam yumurtlama zamanında kazaya kurbat gitmiş hamilemiyim diye kendi kendini yiyiyor.. aldırırım falan deyince tepem attı.. birde insanlar ne kadar duyarsız ben bebek için yanıp tutuşuyorum biri diyor ki kürtaj oldum biri diyor ki hamile kalırsam aldırırım.. güzel Allahım beni arkadaşlarımla sınıyor sanırım denizciğim..

biz çok istediğimiz için öyle düşünüyoruz herşeyin önüne koyuyoruz,ama herşey elimizde hamile kalırsam aldırırım yerine çok daha dikkat o zaman.allah mecbur etmesin öyle bir şeye mucize kız tam bi mucize,rabbim can veriyo izin veriyo yeşeriyo resmen

cetrefilli gitmiş galiba ama test için erken daha,dün 25 günüm demiyormuydu,bi şey varsa çıkmaz henüz,benim adet günüm geçmeden çıkmıyor mesela,bazılarındanda duyuyorum 1 hafta öncesi öğrenen var.
aslında en güzeli ovülasyon testi ,ben bunu onunla öğrenmiştim hatırlıyormusun

evet canım benim hatırlıyorum. hatta senden sonra ki dönemde bende gebelik testinden önce ovülasyon a bakmıştım:)) hayırlısı allahtan.
bebek mucize olmaz mı. insan düşündüğünde bile ürperiyor. Allah o mucizeyi bizede yaşatır inşallah :)))

nasıl ovulasyon testiyle kızlar yaaaa ben kaçırmışım orayı :))
selamlarr buaradaaa

ooo edacım hoşgeldin..
eğer hamileysen ovülasyondan sonra çizgin yinede çift çıkabiliyor. bir çok kişi bu şekilde hamile kaldığını öğrendi. bunlardan biride denizciğim.
teorik olark ovulasyonu gösteren ve hamileliği gösteren hormon farklı ama yinede böyle birşey ile karşılaştık..

deniz adetine yakın yapmıştı. yinemi yumurtluyorum demişti. başka yerlerden okuduğumuz bilgilerden dolayı hemen gebelik testi yaptı ve sonuç mercimek geldi:)))
sen ne yaptın var mı bişeyler. aslında senin için daha erken. ben fos çıktım. bana göre daha cetrefillinin ki belli değil..

gitmedim kızlar burdayım, ovulasyon testiyle yapmadım anacım testi, gayet gebelik testiydi:roflol: hee biliyorum erken daha da hani alıskanlık, adet gelmeden önce bagımlısı oldum tek çizgiyi görmeden edemiyorum:roflol:

ben gidiyorum artık kızlar,evde bi iş var sormayın,bende bi pasaklı oldum bu hamilelik bahanesiyle,kocayı evde yakaladıkça tutuşturuyorum süpürgeyi eline onun dışında oturuyoruz pis pis,hadi görüşürüz kendinize iyi bakın öptümmopuyorumnanaktan

kolay gelsin denizcim, yine de yorma kendini, hiçbirşey senden ve bebeğinden önemli deil, ev de batarsa batsın nasıl olsa toplanır:)

ben yemege gidiyorum kızlar, ordan da derse kacarım, 3 gibi gelirim görüşürüz:)

gukem sen bu ürünü kullanıyormusun? veya kullanacakmısın
kullandım canım ovülasyon testiyle yumurtlama zamanımı hesapladım ve iki gün çift çizgilerde kullandım. onun dışında kullanmıyorum. bugün 17. gün hayırlısı bakalım...

X