Preseed kullananlar

tesekkur ederım canımm pekii bu seçeneği nasıl sunuoruz ben mesela hepsının ovulasyon testı olmasını ıstıorum maılmıu atıoruz siparısten sonra bı daha lasım etmez rabbım ın sallah gerek kalmaz ama yıne almak gerekırse dıye soruorum..

waters diye bir arkadaş o ovalüsyon testini değilde FORTEL marka ovalüsyon testini önerdi ben onu da alıyorum yarın 12.gün de başlayacağım

Merhaba canım ben incir kürüne adetimin 1. günü başladım 5. günde klomene başladım bugün 6. günüm daha pazartesi gideceğim doktor 10. gün gel dedi bana..Yalnız hiç hesapta olmayan bu akşam kararlaştırılan bir şehir dışı seyahatim var yarın akşam yola çıkacağız malesef cuma-cumartesi kürümü uygulayamacağım :KK43:(

hımm ben gecikmişim demekki 8. gün başladım incir kürüne.başka bir doktor klomen vermişti .yarın 12. gün henüz . yarın başka bir doktora gideceğim ama 12. gün kontrolü işallah bir zarar vermez yumurtalara.
kürelere gelince ben pazar günü başladım ama acayip hızlı başladım incir kürü,bal çörek otu tarçın ,hayıt tohumu ve bal arı sütü polen hepsine birden başladım. eşimede keçiboynuzu çayı. kafama göre iş yapıyorum hayırlısı allahtan

merhaba canım
oluyo ama şöyle biliyorum
şimdi ben ateşimi ölçüyorum sürekli
10.gün ateşim düştü bu 24saatte yumurtlayacağımın işareti
sonra çıktı ve 12.gün tekrar düştü yani yine yumurtluyo olabilirim
kasıklarının ağrısına gelince o bendede oluyo yumurtalara bağlı benim çok yumurtam olur ondan kıpırdanır dururlar:)

ne güzel ben hiç bilmiyorum bu yöntemi ama sadece şunu biliyorum bugün 11. gün ve benim ayaklarım buzzz gibi hiç ısınmıyor.çorap,patik batatniye kombide son gaz yanıyor ne oluyor anlamadım

tesekkur ederım canımm pekii bu seçeneği nasıl sunuoruz ben mesela hepsının ovulasyon testı olmasını ıstıorum maılmıu atıoruz siparısten sonra bı daha lasım etmez rabbım ın sallah gerek kalmaz ama yıne almak gerekırse dıye soruorum..

canım zaten bişi yazmazsan eğer 25 inide ovulastyon testi yolluyo
yani benim öle oldua.s.

arkadaşlar kimse yazmıyor:KK43:
ya ben bişi öğrenmek istiyorum yardım ederseniz çok sevinirim.benim yumurta 14. gün çatlıyor. yani çatladığı gün mü beraber olmak gerekiyor ya da öncesinde mi ?mesela ovülasyon testinde çift çizginin çıkması yumurtanın çatladığı anlamına mı geliyor?

buaradaaaaaaaaaaaa kızlar sonunda çift çizgiyi nete yakın gördümmmm
evet az önce 16.günde gördüm :))
az soraa çalışma yapıcaz allahım duy sesimi nolurrr olsunnnnn bebeğimmmmmm

ya ben bişi öğrenmek istiyorum yardım ederseniz çok sevinirim.benim yumurta 14. gün çatlıyor. yani çatladığı gün mü beraber olmak gerekiyor ya da öncesinde mi ?mesela ovülasyon testinde çift çizginin çıkması yumurtanın çatladığı anlamına mı geliyor?

tatlışım benimde bi türlü bgne kadar çift çizgi çıkmıyodu
stres olup baktım akşamüzeri...
yumurta çatlamadan önceki 24-36 saatte ovulasyon testinde çift çizgi çıkarmış canım
yani benim şuan nete yakın bi çift çizgi çıktı yani bu demek oluyomuş ki ben 24-36 saat içinde yımırtlıyomuşummm opuyorumnanaktan

12 14 ve 16.günle en iyi günler tabi adetlerin düzenliyse ki senin yumurtlamana az kalmış çalış anacımkaydirigubbakcemile

buaradaaaaaaaaaaaa kızlar sonunda çift çizgiyi nete yakın gördümmmm
evet az önce 16.günde gördüm :))
az soraa çalışma yapıcaz allahım duy sesimi nolurrr olsunnnnn bebeğimmmmmm

hadi bakalım hayırlısı canım...
allah kolaylık versin...

tatlışım benimde bi türlü bgne kadar çift çizgi çıkmıyodu
stres olup baktım akşamüzeri...
yumurta çatlamadan önceki 24-36 saatte ovulasyon testinde çift çizgi çıkarmış canım
yani benim şuan nete yakın bi çift çizgi çıktı yani bu demek oluyomuş ki ben 24-36 saat içinde yımırtlıyomuşummm opuyorumnanaktan

çok tatlısın valla.benim memleketimde de yumurtlamaya yımırtlama deniyor:)))

çok tatlısınız yaa:) güldürdünüz beni arkadaşlar.dün çalıştık artık devamı yarın:)))))))))))

ben hergün çalışıyotum 8.başaldım bugün 12.gün bakalım
inşallah tutar..
tabi sizinkilerde inşallah:Saruboceq:

hilalbebek maşallah valla yaa:)))
biz yaşlandık arkadaşım ancak 10.,12.,14.,16. günler valla işallah tutar hepimizin. preseed mi kullanıyorsunuz ?

hilalbebek maşallah valla yaa:)))
biz yaşlandık arkadaşım ancak 10.,12.,14.,16. günler valla işallah tutar hepimizin. preseed mi kullanıyorsunuz ?

sağol canım allah nazarlardan saklasın:nazar:
aslında ben bugüne kadar hiç böyle bişey yapmamıştım daha ilk:sm_cool:
yaptığım kürlerin sonucu heralde...
evey bu ay ilk defa preseeed aldım bazı günler nemlendirici olarak sürdüm 12.günümde enjekte ettim bide bugün gece enjekte edicem bu ay yeter
tuttu tuttu tutmadı bidahaki ay doktora inşallah gerek kalmaz:)senağlama

günaydın kızlar, bugün yarım gün deilmiş ama ben izin aldım, ööleden sonra kaçacagım aranızdan:)

gukemcim sormus da canım evet meslektaşız da benim ki teorikte hala:) ben öğrenciyken memurlugu kazanmıstım, sınıf öğretmenligini bitirdim ancak atanamadım, kurumlararası geçiş hakkı yeniden dogarsa onu degerlendirecegim:) memuriyette 10. yılımı calısıyorum:)

selma ebru hilal nevyas eda diğer güzeller nasılsınız ne alemdesiniz? dün ne güzel dileklerde bulundunuz allah kabul etsin canlarım yaa

dün ofiste 12de elektrikler gitti, ve cep telefonumu evde unutmustum, elektrik dahili telefonların dıs hattı da gitti, bilgisayar zaten yok, sırf mesai doldurmak için bekledim 5e kadar ama çatladım sıkıntıdan

neyse eve gittim, eşimle çıktık hadi dedik ayıptır söylemesi balık alalım,aldık gittik evimize, fırında alüminyum folyoya sarcaz, pat elektirkler gitti:roflol: dün krizlerdeydim anlıycanız, en sonunda ekmek arası bişeyler yedik kör topal:)

saclarımı boyuycaktım,beyazım coktur da benim, o da gecenin yarısına kaldı, cok gec yattım dün, inşallah 2010a girerken uyumam, yoksa bütün bi yıl sincap aramak için dahi gözümü acamam gibi geliyor:roflol:

kızlar günaydın,
ayşe canım bugün öğleden sonra dünün acısını çıkartırsın. ben geçen haftalarda o kadar çok yumurtlama takibi için izin aldım ki yüzüm kalmadı izin istemeye:))
ne balığı aldın kız.. benim balık kültrüm sadece hamsi, palamut, çinekop, barbundur. fırında folyoda olanının tarifini verde bende yapayım 3 günlük tatilde...

hahahah tüm yıl uyuma kız...uyusan da eşine tembihle yumurtladığın günler uyusan da yapsın görevini layıkıyla
annemler akşama gelecek bize...bişiiler yapcam şimdi...pifff sürekli yatasım var ama hazırlanmalıyım akşama

ya benim üç günden beri karnım çok kötü ağrıyor. adet olucam diye ha bire tuvalete gidiyorum. yumurtlamadan son ra ki 14 gün. toplamda 28 gün. çok tehlikeli günler yani:))) ben önce ki aylarda 30-32 arası oluyordum. ve böyle inceden inceye karnım ağrımıyordu. karnım çoğ ağrıyor ve gazman gibi şişim:KK43:(((

X