Preseed kullananlar

evet edacığım. ben sadece bir gün çalıştım:KK43:(( 5 ocağı bekliyorum. tabi daha önce gelmezse... 2010 nun ilk haftası şöyle güzel bir sevinç çığlığı atmayı çok isterim:)

ayy inşallah hep birlikte atarız o çığlıkları, ah be kızlar bakıyorum da gercekten her ay umut et, sonra yenil, sonra tekrar kalk ayaga yeniden basla yeniden umut et, sonra bi da yenil, inşallah bunlar son adetlerimiz olur, rabbim sabrını veriyo ama yine de umutlarımız boşa cıkasın inşallah...

ben migrenden dolayı agrı kesici kullanıyorum yaaa:sinifsinif: bi de bu ay mide yanması cektim cok fazla, talcid falan da içtim habire...

doğru canım senin migrenin var dı unuttum. yılbaşına ben bir keltoş bebekle gireceğim. arkadaşlarımı davet ediyorum. çok şeker bir oğlu var. 2009 yılınıda başkaların bebişini severek geçireyim ne yapayım anacığım. bebek özlemi. ben değilde eşimin başka bebişleri sevdiğini görünce anlık bir hüzün yaşıyorum.. Güzel Allahım nasip edecek ise bekletmesin. eğer vermeyeceksede bilme imkanımız olsa da beklemesek..

kısslar Allah isteklerinizi tekrarlamaya fırsat bulmadan verir inşallah
ben sadece sağlık, huzur ve açta açıkta kalmayacak kadar gelir istiyorum...bir de sizin mutlu olmanızı tabii ki

önümüzde ki ay istiare rüyasına yatacağım bu arada kızlar.. bakalım ne göreceğim, görebilecekmiyim. ben evlenme kararı aldığımda yatmıştım. çok güzel şeyler görmüştüm.:)))

ayy selma hani eşimin kardeşinin bebeği var ya
eşimle ben onu mıncıra mıncıra bitiremiyoruz :KK70: kucağımızda dönüp dolaşıyor zavallıcık...kendi gözüyle bu iki deli kaşıyla gözüyle ne yapıyolar die düşünüyordur..ah bi dili olsaydı :KK70:
o da sıpa maaşallah 5.5 aylık ama 1.5 yaşında gibi...pofidik bişii

yat bakalım selmacım inşallah yeşillerle dolu güzel bir rüya görürsün

ayşecim bu yüüzden büyük umutlarla başlama aya...herşeyi göğüslenerek yaşa..böylece ay sonunda büyük çöküşler yaşamazsın canım...hayat bizim için...kötü yaşayarak ne elde edebiliriz ki...

merhaba kızlar
bişe sorabilir miyim??
preseed aldınz ya paketin üstünde telefon falan var mıydı kargo firmasına ait
21inde aldım hala gelmedi ya sinir oldum şansıma ne diyim :KK43:

canım mereden aldın preseed i ebayden aldıysan siteye gir, oradan irtibata geçebilirsin...kargoya değil postaya veriyorlar

ebru cuğum yemeye başladım. mümkün olduğuncada kepekli bulgur pilavına dadandım:))) ekmeği fazla tüketemiyorum.
Allah nazarlardan saklasın yeğenini. ya bebek özleminden mi bilemiyorum tüm bebekler bana inanılmaz güzel geliyor. eskiden her çcuğu sevemezdim. şimdi gördüğüm bebeğe saldırıyorum. tabi önce analarının gözlerine bakıyorum. kimileri bebişlerine fazla sırnaşılmasından hoşlanmıyorlar:KK43:((
analık duygusu ile alakalı bir durum olsa gerek.

haftasonu kadıköye indim eşimle. kedi alacaktım bu bebiş sevdasına son anda vazgeçtim. sevgi damarlarım kabardı mıncıklayacak, hırpalıyacak bi şeyler arıyorum..

canım mereden aldın preseed i ebayden aldıysan siteye gir, oradan irtibata geçebilirsin...kargoya değil postaya veriyorlar

canım ebaydan aldım mesaj attım adam verdiğiniz adrese gönderildi dedi
ama herkese 5-6 günde gidiyor benim 10 gün oldu yaa
:uhm:

Son düzenleme:
Selam kızlar nasılsınız dün akşam klomene başladım 5 gündürde incir kürü içiyorum dün yumoşlarda sızlama başladı incir kürü baya işe yarıyor sanırım tabi pazartesi belli olacak yumoşların durumu Rabbim daha fazla aratmasın inşallah hepimize..

canım ebaydan aldım mesaj attım adam verdiğiniz adrese gönderildi dedi
ama herkese 5-6 günde gidiyor benim 10 gün oldu yaa
:uhm:

Benim ilk siparişim 1 ayda gelmedi mesaj attım 2. kez yolladılar o 5 günde geldi biraz sabırlı ol canım mutlaka gelecektir..Bende çok üzülmüştüm yumurtlama dönemim kaçtı diye ama bu aya yetişti sende bu ay olmazsa gelecek ay denersin.Ama inş biran önce gelir..

sana en yakın postaneye gidebilirsin canım...biliyorssun postane 2. defa gelmez kaıpya..evde yoksan teslim alamamışsındır...bence hem mail at hem de postaneye sor

sana en yakın postaneye gidebilirsin canım...biliyorssun postane 2. defa gelmez kaıpya..evde yoksan teslim alamamışsındır...bence hem mail at hem de postaneye sor

Evet ben ilk siparişte evde duramadım pek ve kağıt bırakırlar sandım gelseler ama öyle bişey yokmuş belkide gelip döndükleri için gelmedi siparişim. 2. siparişimde evde olduğum halde saat 11 gibi dışarı çıkarken kapımın kenarında bi kutu gördüm baktım preseed yani kapıya bırakıp gitmişler kapının yanına bide başkası görse alabilecek durumda ama benim kapıdan geçen olmadığı için alanda olmamış..

nevyascım sağolcanım bilgi için bizim ptt mi getiriyor ki ben Royal Mail die bişe okudum ve hiçte iyi yorum almadım ebrucum ptt getiriyorsa iyi valla

kızlar selammmmmmmmm:)
anacım pek giremiyorum bizim sincap biraz uyuşuk anca gelir diye çalışmadayız sabah 1 akşam 1 mesaideyim çekiştirip duruyom adamıkaydirigubbakcemile
adamın takati kalmadı:)-tatlicadiarzu-
siz neler yapıosunuz bakalım?

kızlar selammmmmmmmm:)
anacım pek giremiyorum bizim sincap biraz uyuşuk anca gelir diye çalışmadayız sabah 1 akşam 1 mesaideyim çekiştirip duruyom adamıkaydirigubbakcemile
adamın takati kalmadı:)-tatlicadiarzu-
siz neler yapıosunuz bakalım?

sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey
aynennn yaaa adam soğudu mu ne bendennn mafoldumben
bu tavukluk dönemin bitsin sen ondan sora bu şekilde üzerime atlama da ben ozaman sorcam sana dioo
adam malını bilio tabiii :eek:

X