Preseed kullananlar

Selam kızlar bugün gittim doktoruma ultrasonla baktı yumurtalığın temiz içinde yumurtalarda var dedi klomen verdi 5. gün başla 5 gün kullan bidahaki pazartesi bakalım gelişmişlermi dedi..

ılk defa takibe gittim oda burdan okuduklarımla doktor hazırlan sen geliyorum dedi ben karnımı açtım bekliyorum geldi baktım alttan bakılan ultrasonu hazırlıyor aa alttanmı bakacaksınız dedim güldü sen çocuk istemiyormusun dedi istemezmiyim psikolojim bozuldu dedim çocuk yüzünden.Sonra hazırlandımda baktı ya bende adetliyim diye üstten bakılıyor sanıyordum :KK70:
Rahat ol niye olmasın bebeğin dedi ben neler gördüm şimdiye kadar sıkma canını sen olacak dedi çok tatlı ya kaç farklı doktora gittim onlar ne der diye ama bunun gibisi asla yokkk

:))) Hadi canım inşallah yumurtaların kocaman olur ve çatır çatır çatlar:)) alttan muayne en iyisi. herşey çok daha net görülebiliyor.
pozitif olması çok büyük avantaj ama bazende bu pozitiflik bunaltabiliyor. dikkat et..

kaydirigubbakcemile3 ay deme :)

merhaba nevatre ya şu preseed i ben de düşünüyorum. yarın 10. gün G.G dan sipariş versem yetişir mi dersin 14. güne? bir de dediğin gibi ayağa kalkınca akmıyor mu? o tüp bir ay kullanımlık mı bilgilendirirsen sevinirim?

Ay canım geç gördüm kusura bakma. Ben buraya arada uğruyorum. Eğer o Eskişehirden gönderen kişiden alacaksan yetişebilir. Yani 12. gün elinde olsa iyidir. Ben kısmet demiştim. Nitekim yetişti. Yok akmıyor, o kadar akışkan değil, bir de enjektör sayesinde çok derine veriyorsun, olmaz yani akamaz oradan. O tüp her ay 3 kere kullansan 3 ay falan gider. Yani ona göre çok pahalı değil. Ama ben bir daha kullanırsam eşime söylemiycem. Stres olduk, iyi olmadı. Bir de Waterss arkadaşımız bir akıl verdi. ıçine zerkettikten sonra 15dk içinde ilişki olması lazım. Ama bunun stresi olmasın diye o bir enjektör daha yapmış 15 dakikadan sonra.

Ay canım geç gördüm kusura bakma. Ben buraya arada uğruyorum. Eğer o Eskişehirden gönderen kişiden alacaksan yetişebilir. Yani 12. gün elinde olsa iyidir. Ben kısmet demiştim. Nitekim yetişti. Yok akmıyor, o kadar akışkan değil, bir de enjektör sayesinde çok derine veriyorsun, olmaz yani akamaz oradan. O tüp her ay 3 kere kullansan 3 ay falan gider. Yani ona göre çok pahalı değil. Ama ben bir daha kullanırsam eşime söylemiycem. Stres olduk, iyi olmadı. Bir de Waterss arkadaşımız bir akıl verdi. İçine zerkettikten sonra 15dk içinde ilişki olması lazım. Ama bunun stresi olmasın diye o bir enjektör daha yapmış 15 dakikadan sonra.

nelerle uğraşıyoruz allahım:) watersle arada yazışıyorum ama işin ayrıntısını bilmiyorum tabii...ben de eşime söyledim artık yapacak birşey yok:)napalım stresi hep biz mi çekeceğiz:)iki enjektör de çok değil mi ya vıcık vıcık:))))

kızlar selam......bu preseedı bende kullanmak istiyorum........ aranızda bu ürünü eczaneden alan oldumu........cevaplarsanız sevinirim..........

Cetrefilli nasılsın fıstıklı kurabiyem ya ben bu preseed i sadece 9.günü kullandım hala çift çizgiyi göremedim bgn 16.günüm bakalım akşama olacak mı bişii
kullansam mı çift görmeden kullanmasam mı ???

iyiyim edacım canım benim sen nasılsın? anacım sen kac günde bir adet oluyosun? eger adetine 12-14 gün varsa bu aralar yumurtlarsın...

Canım benım bellı olmuyo 28-30 arası deĞıŞebılıyo adet gÜnlerım

o zaman hiç test falan yapma, koyver kendini gitsin, kullan preseedı, gözlerini kapa görevini yap:roflol:

anacım habire test habire kaygı da sıkıntı, o zaman da gelmiyo bizim danalar:KK66:

ay şu yılbası bi gelseydi, 3 gün bi yatsaydım valla, bu aralar gözümü açamıyorum sabahları yaa kalkmak cok zor geliyo, havalar da sogudu ya sıcak yatak pek bi çekici valla:)
eee kızlar yeni yılı kutluycak mısınız, var mı bi etkinlik?

Aynen canımm bende ama ben sadece cuma yatıcam cumartesı yıne ıŞ var ama tatıl tatıldır dımı :)))
bızım plan bellı deĞıl Şımdılık bakalım bgn yarın netlkeŞır senın var mı canım ?

ya aslında ben bizim eve toplanalım istedim, çok bişey hazırlamazdım da millet dısarda olalım dedi arkadaslar, biz tabi kayınvalideye de ugramalıyız, en azından yemek angaryasını onlara yıkarız iyi olur:roflol: ordan da bi bar var zaten sivasta adam akıllı bayanların da gidip eglenebilecegi, oraya gideriz sanırım...

günaydın şekerler.....
ay benimki evde bir hafta oyüzden pek giremiyorum....
çalışıyoruzda:)kaydirigubbakcemile
ben preseedi şuanlık nemlendirici olarak kullanıyorum azcık sürüyorum ama sanki heryerim vicik vicik gibi gelio yaaaaaaaaaaa:............)
eee siz neler yapıyosunuz?
sincap aramaya devammı?

merabalar ben presdi internetten araştırdım 130.tl diyo fiyatına.doğrumu sizce bide sadece internettenmi satılıyor bu ürün eczanelerde bulamazmıyız?

X