Preseed kullananlar

siz yine ii biz 7,5 da evde oluyoruzzz bizimki hiç kalkmıyoo kafamçokkarıştı

bu gidişle +18 e dogru gidiyo topik:roflol:

ben artık yemekleri bi aksam önceden yapmayı alıskanlık haline getirdim, gider gitmez yemek olunca kur ye kaldır 7 oluyo, ondan sonrası bize artıkkaydirigubbakcemile3

bu gidişle +18 e dogru gidiyo topik:roflol:

ben artık yemekleri bi aksam önceden yapmayı alıskanlık haline getirdim, gider gitmez yemek olunca kur ye kaldır 7 oluyo, ondan sonrası bize artıkkaydirigubbakcemile3

allah iyiliğini vermesin öldüm gülmektennnnn sırnaşık şey

aaa ama bugün kimse gelmedi, nöbet teslim dahi edemiycem:KK43:((

hadi öptüm sizi şekerler, allaha şükür bir haftanın daha sonuna geldik, tekrar bulusuncaya kadar şen kalın esen kalın:roflol:

kısss nereye bak bende 35,ay da burdayızzzz
geri dön gel buraya bakiiim çabukkk kaydirigubbakcemile

kız ben sivas gibi dandik eyrde alacak bir sürü şey nuluyorum, koca ankarada, sosyete pazarına gitsene, bayılırım ben oraya yaaaa, ankarada su an işportada satılan şallar var ya 5 lira, sivasta 20 liraya satıyolar:))

aman ne bilem işte
bulamıyom hiç bişi
kitap falanda okumaz
işte çalışma masası falanda yok
bilmiyorum bakcam artık bişiler......
sana alıyım ben burdan şal göndereyim ayıp ettin şekerim
çeşit çeşit alıyım....

kızlar merhaba...

biliyorum sorucağım soruyu kimbilir kaç kez yanıtladınız başkalarına ama lütfen bana da bi deyiverin.

bu preseedi nasıl bulabilirm..yurtdışından getirtmeyi düşündüm buralarda bayaa pahalıymışş ancak

amazon gibi siteler de preseedi türkiyeye göndermiyor.ya da ben beceremedim :)) yardımcı olursanız sevinirim...

kızlar merhaba...

biliyorum sorucağım soruyu kimbilir kaç kez yanıtladınız başkalarına ama lütfen bana da bi deyiverin.

bu preseedi nasıl bulabilirm..yurtdışından getirtmeyi düşündüm buralarda bayaa pahalıymışş ancak

amazon gibi siteler de preseedi türkiyeye göndermiyor.ya da ben beceremedim :)) yardımcı olursanız sevinirim...
merhaba sincapcım, eb.ya bak canım, ordan 46 liraya falan geliyo, kredi kartıyla alabilrsin, az ingilizcen varsa işin içinden cıkarsın, amazonu trden almayı bosver, ya gitti.idiyora bak ya da eb.ya dediğim gibi...

bu arada sincap nicki de pek bi güzel, biz bebiş yapma calışmalarına sincap arama diyoruz da pek bi ironik oldu:roflol:

merhaba sincapcım, eb.ya bak canım, ordan 46 liraya falan geliyo, kredi kartıyla alabilrsin, az ingilizcen varsa işin içinden cıkarsın, amazonu trden almayı bosver, ya gitti.idiyora bak ya da eb.ya dediğim gibi...

bu arada sincap nicki de pek bi güzel, biz bebiş yapma calışmalarına sincap arama diyoruz da pek bi ironik oldu:roflol:

çok teşekkür ederimm cetrefillli :) ebay a da bakmıştık biz arkadaşlarla orda da gönderilmiyor yazmıştı..acaba bazen gönderildiği mi oluyor anlamadım ki :KK43:

gittigidiyor a baktım dün gece. eskişehirden biri satışını yapıyor 78 TL miş fiyatı.5 adet ovulasyon testi ve 5 adet gebelik testi de var yanında hiç oradan alanınız var mı güvenilir mi??

ehheheh inaşallah ben de sincabımı bulurum en kısa zamanda..eşim takmıştı bu lakabı bana..sincaba benziomuşum kaydirigubbakcemile3 insan karısına bi hayvan adıyla seslenir mi :) neyse sevimli hayvan die ses etmiyorummm opuyorumnanaktan
ay çenem düştü yine...

çok teşekkür edrimmm yardımınz için..inşallah bulucam en kısa zamanda preseedi..

kızlar dün ilk çalışmamızın temelini attıkkaydirigubbakcemile3
preseedi kullandım ama sadece azcık sürdüm yani şiringasını kullanmadım
ama baya faydasını gördüm hiç canım yanmadı.:eek:
bu arada pressedde şöyle bişey yazıyo hani şiringasında 3işareti varya oraya kadar sıkın ve sonra ıkının ihtiyacınız olmayan dışarı çıksın diyo...
siz ne kadar dolduruyosunuz merak ettim beni aydınlatırsanız sevinirim:)

kızlar dün ilk çalışmamızın temelini attıkkaydirigubbakcemile3
preseedi kullandım ama sadece azcık sürdüm yani şiringasını kullanmadım
ama baya faydasını gördüm hiç canım yanmadı.:eek:
bu arada pressedde şöyle bişey yazıyo hani şiringasında 3işareti varya oraya kadar sıkın ve sonra ıkının ihtiyacınız olmayan dışarı çıksın diyo...
siz ne kadar dolduruyosunuz merak ettim beni aydınlatırsanız sevinirim:)

Canım ben preseed i kullandığım ilk ay hamile kaldım ama 3 e kadar getirdiğim şırıngadan ilkini ilişkiden hemen önce biraz zaman uzamışsa yine 3 e kadar çekip yine yaptım her seferinde. Yani bol kullandım, ıkınıp fazlasını atmadım , ben böyle uyguladım. Ve 7 aydan sonra hamile kaldım. Darısı sana ve tüm isteyenlerin başına..

inşallah canım teşekkür ederim allah bebişini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah:)
allah seni ve bebeğini nazarlardan saklasın:nazar:
sen ovulasyon testi kullandınmı canım nasıl ayarladın o günleri yani?
merak ettim...:)

kızlarrrrrrr........
nerdesiniz hiç görünmüyosunuz...
sincapmı arıyonuz.....:emir_bebek:

preseedle hamile kalan çok duydum ve de bende birkaç ay önce heyecanla aldım. kullandım o ay birşey olmadı. sonrada kullanmadım. hala bitmedi duruyor. olacağı varsa oluyor herhalde. biraz denk geliyor galiba, ben fazla kullanmadım sadece 1 yumurtlama dönemi kullandım ama aylarca kullanıpta hamile kalamayanlarda var. onun için artık bu bebek işinin gerçektende kısmet işi olduğuna inanıyorum. Allah nasip ederse oluyor. ben ilkinde denemeye başladıktan 4 ay sonra oldu. özel olarak hiçbirşeyde yapmamıştım. ama bebeğimde sorun çıktı ve 4 aylıken gebeliğim sonlandırıldı. şimdi 8 ay oldu. yapmadığım yemediğim içmediğim kalmadı hala birşey yok. gerçekten kısmet.

Selam kızlar nasılsınız bakalım..2 gündür incir kürü uyguluyorum yarın öğlen doktor randevum var yumurta takibi isteyeceğim gelince yazarım durumu bakalım klomen verecekmi doktorum.Cuma akşamı geldi reglim, takibimide yaptırayım da preseedle bomba gibi dalayım yumurtlamaya :roflol:

yaa kızlar bgn benim 15.günüm sadece ovulasyon testinde 12.günde hafif silik 2.çizgiyi gördüm onun haricinde yokkk :KK43:((
ben mi bi yerde yanlış yapıyorum yoksa yumurtlamıyomuyum diye düşünmeye başladım artıkkkkk :KK43:(((
preseed i de 9.günü yumurtlamıyodum ama bi heves kullandım onun haricinde çift çizgiyi örmediğim için kullanamadım napiimm kafam çok karışıkk ???

edacım günaydın, ben senin yerinde olsam yumurtladım mı diye kaygılanacağıma giderim bugün dr a hemen bakarım yumoşlara...tasalanmana hiç gerek yok canım...Allah hakkında hayırlarını versin

kızlar günaydın...iyi haftalar,
eda canım bekle. bende bazen 17-18 günde yumurtlayabiliyordum. birde stres yapma.. eğer yine soru işaretin varsa git doktora 10 dk. içinde bakar yumurtana. ölçüsünüde öğrenmiş olursun. bana göre en sağlıklısı doktora gitmen. risk alma ...

nevyas güzel haberlerini bekliyoruz canım..

cetrefilli nasıl gidiyor.? sincap aramayıda bıraktın rahatın yerindedir:))

X