Preseed kullananlar

Arkadaşlar beni de listeye ekler misiniz? Bu ay 2.kullanışım ovulasyon ve preseedi..Ocak 18'de tüp bebek görüşmem var ve bu ay son şansım:KK43:(

Arkadaşlar beni de listeye ekler misiniz? Bu ay 2.kullanışım ovulasyon ve preseedi..Ocak 18'de tüp bebek görüşmem var ve bu ay son şansım:KK43:(

canım 2.ayınmı yoksa iki keremi sürdün merak ettim?

LİSTE

selmas88 ovülasyon : 17,12,2009 beklenmeyen adet : 05,01,2010
cetrefilli 09.01.2010 beklenmeyen adet
ed@hmet ovülasyon : mmmm bilemiorum 9,günde yımırtlamadıımm beklenmeyen adet : 11.01.2010
hilalbebik
nevetna
maviyeşil1999
35.ay
deniko

Kızlar uzun zamandan beri gelemiyordum geçmiş sayfaları okudumda çok güldüm..Allah hepimizi bu ayda bu yazılanlar kadar güldürür inşallah..Liste yapmışsınız beni de eklerseniz sevinirim..Preseed daha kullanmaya başlamadım..Ayın 27 sinde yani pazar günü hastalanmayı bekliyorum..Preseed olmadan bu ay çalıştık bakalım..Eğer hamile değilsem (pek ümitli değilim) :KK43: hastalığım bittikten sonra ovulsayon testleriyle çift çizgiyi bulup nihai sonuca ermeyi düşünüyomm.Allah hepimizin gönlüne göre versin..Hepimizin dualarını kabul etsin inşallah..opuyorumnanaktan

günaydınnnnn şeker parelerimmmmm

LıSTE
selmas88 ovülasyon : 17,12,2009 beklenmeyen adet : 05,01,2010
cetrefilli 09.01.2010 beklenmeyen adet
ed@hmet ovülasyon : mmmm bilemiorum 9,günde yımırtlamadıımm beklenmeyen adet : 11.01.2010
hilalbebik
nevetna
maviyeşil1999
35.ay
deniko
tatlıcadı2

günaydın edacım, ben dün erken kactım iyi kaynatmıssınız, evet 15. gün sincabını aramıs olarak ben artık aranızdayım:KK66:

geçmişi okudum da biri incir kürüne geç başlasam demişti kimdi unuttum, başla anacım sen, çünkü bazıları 2 kez yumurtlayabiliyor, öyleyse geç döllenme bile olur, vesile bizden taktir allahtan, herkese hayırlı cumalar:)

günaydın edacım, ben dün erken kactım iyi kaynatmıssınız, evet 15. gün sincabını aramıs olarak ben artık aranızdayım:KK66:

geçmişi okudum da biri incir kürüne geç başlasam demişti kimdi unuttum, başla anacım sen, çünkü bazıları 2 kez yumurtlayabiliyor, öyleyse geç döllenme bile olur, vesile bizden taktir allahtan, herkese hayırlı cumalar:)

canım ya bişi dicem sana sen ovulasyon testi kullanıyomusun ?
benim adetlerim aslında çok düzenlidir ama bu ay 6gün geç oldum
acaba bi değişiklik olurmu bi bilgin varmı?
ovulasyon testi sordum 30ytl dedi almadım içinde iki tane varmış
zaten nasıl kullanacağımıda bilmiyorum....
bu arada hayırlı olsun sincap arayışın allah kolaylık versin
ve ardındanda bebiş inşallah
ben daha başlayamadım doping yapıom:)

hilalcim benim de adetim düzenlidir, gecen ay 4 gün gecikti, pek de heveslenmiştim:KK66: arada sapıtıyo ama ovulasyon testinden oldugunu düşünmedim, evet kullanıyorum, bu ay 2 kez yaptım, biri çift cizgiydi, digeri tek...kimisi ateş ölçme tekniğini kullanıyor da ben ondan pek anlamıyorum

hilalcim benim de adetim düzenlidir, gecen ay 4 gün gecikti, pek de heveslenmiştim:KK66: arada sapıtıyo ama ovulasyon testinden oldugunu düşünmedim, evet kullanıyorum, bu ay 2 kez yaptım, biri çift cizgiydi, digeri tek...kimisi ateş ölçme tekniğini kullanıyor da ben ondan pek anlamıyorum

anladım canım sağol
bende ateşimi ölçüyorum bakalım kısmet ü
bu ay denemdiğim yemediğim şey kalmadı zaten yemediğim tek şey henüz........delikafadulden

ayy çok teşekkürler
ben ilk defa alışveriş yapıcam ebay dan.
o zaman bi işlem gerekmiyor,türkiyedeki sitelerden nasıl alışveriş yapıyosak aynı yani öylemi? dikkat etmem gereken noktalar varmı? bugün sipariş etsem olurmu kargoya verilirmi hemen acaba?noel haftası çalışırlarmı ki?
Canım normal gittigidiyordaki alışveriş gibi sadece teslimat süresi uzuyor yoksa başka husus birde türkiyeye satış olup olmadığı..
Benim kırmızılar 1-2 güne gelecek lekelenmelerim var çünkü.Rahatsızlıklarım için olan ilaçlarım adet bitene kadar bitiyor inşallah..

Şimdi ben bu ay yumurta takibi yaptırmak istiyorum bence benim yumurtlamada problem de var sorun sadece eşimde değil gibime geliyor.Bide preseedi yumurta takibine göre kullanmak istiyorum daha garanti olsun diye.Burda takip yaptıran arkadaşlar var yumurta takibi için adetin 3. günü gitmem lazım sanırım sonra kaç kez gideceğim ve her gidişimde muayne ücreti ödeyecekmiyim?Doktorum özel hastanede çalışıyor.
3.günü ilkine git belki klomenle destekler dr.un ve 14.günü de kontrol edip çatlayıp çatlamadığına karar verir ..
tavsiyem hemen incir kürüne başla. yumurtalarının büyümesine yardımcı olur. benim ki birtaneydi.. ama çabuk gelişti. eğer çok istersen gelişimini tamamladıktan sonra çatlatma iğnesi vurdurur ve kesin gününü tayin edersin. 13 günde 22,5 yumurtam vardı. çatlatma iğnesi yaptırdım.. çatlatma iğnesinde ssk dan yararlanmıyorsun. ben 25 tl verdim...
Selmacım çatlatma iğnesi preglyn 5000mg 12TL oviterelle sentetik diyorlar bir incele istersen..
KIZLAR OKUDUKÇA GÜLÜYORUM YA...kaydirigubbakcemile3
DÜN gece kaçacak delik aradım yatakta daha bitmedi dedim napım ya aman beklesin azcık da
bebişim hızla yola çıksın yorgun bi vaziyette diil:)
sizi okuyunca sincap aramaya hevesleniyorum ama akşam icraat yok
ama azmetcem bu arada bu preseedi nemlendirici olarak kullanacağım bi kaç gün çünkü benimki çok acıyoda:kedi:
yazıyoya içinde ayzık sürebilirsin diye bişi olmaz heralde
bi bilginiz varmı?

Hiçbişey olmaz çünkü zaten nemlendirici olarak geçiyor Geçenlerde elimde 1tane kalmıştı baktım canım acıyor kullandım hemen çok rahat oluyor kaydirigubbakcemile2

cetrefilli sincabım nerelerdesin yine sabh sabah sincabınımı arıyorsun yafrum

:dance:

anacım pazartesinden itiberen benimki evde hemde en önemli günlerde bakalım sincapmı ararız yoksa tavşanmı bilmem:)

:roflol:yok ceylancım yaaa akşamdan aradık biz o sincabı:roflol:
eşime, ablama, kendime, bi de bir iki arkadaşa internetten hediye seciyodum yılbası hediyesi:) kredi kartına yasladım ki herşeyi bu ay bittiğimin resmidir:KK66:

ooo hilal süpermiş, sen ev hanımı, eşin evde, oh miss valla, biz akşam 5te eve düştüğümüzde kıçımızı kaldıramıyoruz :KK70:

ooo hilal süpermiş, sen ev hanımı, eşin evde, oh miss valla, biz akşam 5te eve düştüğümüzde kıçımızı kaldıramıyoruz :KK70:

bakalım zaten bua ayda tutramasam bidahaki ay hemencik doktoruma gitcem
ben stres oluyom ya o günlerde
hiç bişey yapasım gelmiyo...
bide kuruluk oluyo sıkıntıdan dayan sen abuk sabuk kremlere öyle olur salak kafam
bakalım bu ay preseed kurtuluşum olcak inşallah:):Saruboceq:
yuppiiiiiiiiiihihoyyyt

:roflol:yok ceylancım yaaa akşamdan aradık biz o sincabı:roflol:
eşime, ablama, kendime, bi de bir iki arkadaşa internetten hediye seciyodum yılbası hediyesi:) kredi kartına yasladım ki herşeyi bu ay bittiğimin resmidir:KK66:

kız allah aşkına desene eşine ne alcan yada bana bi fikir ya
benimkinin doğum günü 1 ocak ne alsam diye dertlenim duruyom
hepiniz bişi söyleseniz ne güsel olur.........

kız allah aşkına desene eşine ne alcan yada bana bi fikir ya
benimkinin doğum günü 1 ocak ne alsam diye dertlenim duruyom
hepiniz bişi söyleseniz ne güsel olur.........

oo sen yılbası dogumgünü ikisini bi arada cıkarıyosun ne güzel:) valla benim eşim müzik öğretmeni bas amfisi istiyodu, onu kendi alacak da ben de istediği bi kitap vardı onu aldım, ablam da papatyalrı cok sever, altınbaşağın üstü böyle kocaman papatyalarla bezeli bi nevresimi var, ona da onu sipariş ettim, kendime de ondan almıştım:) seven.illde çok güzel erkek kazakları var, def.ctoda da, bi de av.nda parfümler indirim de o da olabilir:) hee lcwde de cok güzel erkek yelekleri vardı böyle omuzları güderi o da süperdi, bana kalsa hepsini alırım da işte memur maaşıyla anca bu kadarı...

ya işin kötüsü şu onun bi parfümü var ondan başkasını istemez
kazak olbilir bakalım hafta sonu çıkyımda bakıyım
sağol tatlım :)

kız ben sivas gibi dandik eyrde alacak bir sürü şey nuluyorum, koca ankarada, sosyete pazarına gitsene, bayılırım ben oraya yaaaa, ankarada su an işportada satılan şallar var ya 5 lira, sivasta 20 liraya satıyolar:))

X