Preseed kullananlar

canlarım benimm teselli değil biliorum ama allah kimseye yaşatmasın ama
en azından siz hamile kalabildiğinizi biliosunuz bendaha o duyguyu hiç tadamadımm :çok üzgünüm:
en azından tekrar olabilir ama bazen ben hiç kalamayacakmışım gibi bi ömür anneliği hissedemeyecekmişim gibi geliyo :1no2:

tebrikler sibel...sağ salim kucağına alırsın inşallah.bende kafaya koydum valla alcam preseed i..aşılamaya kadar bikaç ay denemek lazım:) ama fiyatlar arasında uçurum var,bunu anlayamadım..nerden almak lazım???

selmacım saol, Allah tekrar yaşatmasın, şimdi dua ederken hep aynı şeyleri yaşayacaksam nasip etme Rabbim diyorum, kötü gerçekten, inşallah dediğin gibi olur gelecek yıla.

edahmet canım ne kadardır deniyorsun bilmiyorum ama inan düşük olayını yaşamaktansa hamile kalmamayı tercih ederim, her ay bir de bunun için şükrediyorum aynı şeyleri yaşamıyorum diye, sakın üzülme, bir defa hamile kal ama inşallah sağlıkla sonuna kadar gitsin, önemli olan sonuç.

Gelmeyen siparişimle ilgili irtibata geçtim ebayde aldığım kişiyle ve tekrar yollamasını istedim cevap yazdı bugün tekrar yollayacağım diye Allahım inşallah bu defa haftaya elimde olur..

Canım gelmesine inan çok sevindim.Hadi hayırlı olsun,güzel haberlerini alırız inşallah..Ben geldikten sonra içindeki ovülasyon testini uyguladım ama 3 günde de eksi çıktı bizde preesedsız çalıştık..Önümüzdeki ay sanırım başlayacağım..Bu arada o testi doğru mu yaptım bilmiyorum direk uyguladım üstünde sanki jelatin varmış gibi duruyor çıkartmayı denedim olmadı sanırım göz yanılmasıydı :roflol: sen hiç onlardan kullandın mı?

Canım hayırlı olsun Allah analı,babalı büyütmek nasip etsin..Sağlıklı hamilelikler diliyorum sana..Darısı inşallah bizlere :Saruboceq:

Canım sana linki özelden atmaya çalıştım ama 50 tane mesaj hakkımı doldurmadığım için atamadım.Eda sana linkini atar..Ben ve eda ebaydan aldık..Edanın bir haftada benimki 4 günde elime ulaştı..Fiyatı ise 45 ytl..Hemde içinde 10 tane hamilelik testi, 15 tane ovülasyon testi ile birlikte..Şimdiden hayırlı olsun :)

]

canım biz eb.ydan aldık genel olarak 45 tl atıyorum linkini sanadaaaa Şeniz

bitanem 2,5 senedir deniyoruz 3,5 senelik evliyiz
her ay yıkılmak çok kötü alışıosun diosun ama yokk her ay alışamadığını birkez daha sarsılınca anlıyosun inş hepimize allah sağlıklı bebişler hamilelikler yaşatsın canımm :ecrin_bebek:

Gelmeyen siparişimle ilgili irtibata geçtim ebayde aldığım kişiyle ve tekrar yollamasını istedim cevap yazdı bugün tekrar yollayacağım diye Allahım inşallah bu defa haftaya elimde olur..
hadi bakalım güzelim inş dediğin gibi bu kez eline geçer de denemelere başlarsınn
hayırlısıyla sonucunuda görürsün...

sağol bebişimmm bende çok sevindimmm sırnaşık şey
ben henüz ne preseed i ne de testleri denemedim buarada ben satıcıyla irtibata geçtim ve hamilelik testi istemediğimi 25 inide ovulasyon istediğimi söledim öle yolladı canım..
henüz hastalığımın 3.günü bgn.oyüzden başlamadık bişeye ovulasyonlara 10.günü başlayın diyolar bende bu ay ilşkkez denicem bakalım testlerin ardından da preseed i tabiii hihoyyyt
hayırlısı bakalım canım...

evettt canişkolar hemen attımm linkiiii
türkiyede kazıklanmanın bi anlamı yok lmaz:
45 tl nerde 140 tl nerde cicişlerrr :bbo:

canııım rabbim dualarını namazını kabul etsin, nefsini de sıkı tut anacım bak işin ucunda biz de varız:roflol:kaydirigubbakcemile5

bu ara ben de yüzmeye baslıycam sanırım, bel fıtıgını el iyi egale eden şey yüzmeymiş, ama sivas soguk memleket, arabamız da yok, o yüzden anca haftada bir giderim sanırım sıksık gidemem.

watersda mı hamile, ay maşallah yaaa

anjelcim üzme kendini, yeniden hamile kalıp sağlıklıca kucagına alacaksın inşallah, o melegin de seni bekliyor olacak...

sibeli de tebrik ederim maşallah darısı başımıza:)

yaa kızlar gercekten preseed erkek infertilitesinde mi işe yarıyo? mafoldumben

Canım, sen bilirsiniz?Kimisi ebayden alıyor ama benım fıkrımı sorarsan gittigidiyora bır bak derım,aklına yatarsa ordan al, en azından kafan rahat eder. Ben taksitle almıstım..

günaydın cnm ya gittigidiyor da preseedi bulamadım

günaydın 35. ay, canım gg de kalmamıs olabilir o zaman ben şiddetle eb.yı öneriyorum, bende de dil yok da edahmet gelince sana link göndersin, ordan yap siparişini, 140 nere 45 lira nere yani, kargo parası bile yok üstelik de yanında verdikleri testler de cabası yani

teşekkür ederim cnm ya kaç haftadır arıyorum yok sen neler yapıyorsun

günaydın canlarım
grip oldum bühüüüüü
sakın moralinizi bozmayın kızlar
geçmiş geçmişte kaldı
önemli olan geleceğe umutla bakıp yaşamak

rica ederim 35. ay, keşke daha fazla yardımcı olabilsem canım, inşallah en kısa zamanda siparişini verir ve hemen eline geçer de kullanmak kısmet olur

ebrucuuum geçmiş olsun canım yaaa, aman dikkati bol meyve, biz sağlıklı olalım ki bebişlerimiz de sağlıklıca gelsinler deil mi

günaydın cnm ya gittigidiyor da preseedi bulamadım
canımm kalmamış bende baktım istersen ara ara bak tekrar
teşekkür ederim cnm ya kaç haftadır arıyorum yok sen neler yapıyorsun
tatlım atiimm ben sana du bi dkkkk opuyorumnanaktan
günaydın canlarım
grip oldum bühüüüüü
sakın moralinizi bozmayın kızlar
geçmiş geçmişte kaldı
önemli olan geleceğe umutla bakıp yaşamak

aynen canım yapacak bişi yok malesef devam etmek zorundayız umutlaaa:lepi:

canımm kalmamış bende baktım istersen ara ara bak tekrar

tatlım atiimm ben sana du bi dkkkk opuyorumnanaktan

aynen canım yapacak bişi yok malesef devam etmek zorundayız umutlaaa:lepi:

cnm şimdi ggd ye baktım var 85 lira geçenlerde baktıgımda 45 liraydı ama alıcam yani napayım yok başka çare teşekkür ederim ilgine

cnm şimdi ggd ye baktım var 85 lira geçenlerde baktıgımda 45 liraydı ama alıcam yani napayım yok başka çare teşekkür ederim ilgine

Neden 2 tane parasına 1 tane alıyorsun ki ilginç valla bende bakltım şimdi satıcı işi ticarete dökmüş burda 130 başka yerden alamazsınız diyor 10 tane varmış elinde 45 alıp 85 satıyor yani...

Neden 2 tane parasına 1 tane alıyorsun ki ilginç valla bende bakltım şimdi satıcı işi ticarete dökmüş burda 130 başka yerden alamazsınız diyor 10 tane varmış elinde 45 alıp 85 satıyor yani...

napayım şimdi ya çok kararsız kaldım ya eşimde bulmuşken al diyo sence napayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…