Preseed kullananlar

Yettim gayri nabersiniz yavrular..Okadar çok konuşmuşsunuz birazdan geçmişi okuyum..

perii sağlıklı kucağına almayı nasip etsin Ne güzel haber vermişsin

hoşgeldin ceylaaaan, nasılsın? 35.sanırım vardı ggda

selma gelemdi bugün sanırım, ya da ben kaçırdım... anjelciim sen nasılsın?

kızlar merhaba...
cetrefilli aldım mesajı :)))) yerim seni ben..
doktor yumişimin ikitane 14,1 mm olduğunu söyledi. iyi büyümüşler dedi. çarşamba 13 üncü günde yine çağırdı. iki günden beri koyu kıvamlı incir suyu içiyorum.doktorun iki ameliyatı varmış.randevular altüst olmuş. hastalar ssk kuyruğu gibi dizilmişler doktorumuz ise barut gibiydi:)))

hayırlısı bakalım. ölçüler 11 inci güne göre iyi değil mi kızlar..bulurmu 14 günde 20 mm sizce...

habire işyerinden izin alıyorum.kovulmam garanti sanırım. işyerim uzak olduğu için dönmem çok zor (( hamiş ve işsiz adayıyım sanırım

hamiş adayı olman hepsini alt eder canımcım, hayırlısı olsun, maşallah o yumoşlar gelecek ay anne olacagını müjdeler inşallah sana da bize de bugün 11. günün ha, yaa benim 11. günüm pazara geliyo, pazartesi gideyim de mi ben de bu ay??

Merhaba arkadaşlar e.bay den verdiğim sipariş gelmedi 1 ay doldu şimdi e.bay aracılığıyla durumu bildirip tekrar gelmesini isteyeceğim ama içinizde bu konuda bana yardımcı olabilecek var mı?Bugüne kadar kendi ingilizcemle idare ettim ama bu defa daha fazlası lazım..

nevyas ebaye girip siparişler listesnden satcıya mail at, ya da ebay aracılığıyla sana satıcıdan gelen maile reply yapıp ürünün halen gelmediğini, tracking number göndermelerini iste.

kıslar eb.ydan aldığım preseed im geldi sonunda hemde kargosuz tatlıcadımm yokmuş kargo :)))
45 tl ye aldım soran arkadaşlar vardı bilginiz olsun türkiyede 130 tl son kullanma tarihide 2011 yavrularr....
buarada gittigidiyor da preseed vardı canım ben eb.ydan almadan önce bakmıştım 80 diyodu fiyatına
yutdışından gelmeymiş oda ama ha eb.y ha gg aynı bitanem benim önceden attığım ve tatlıcadıyla ikimizinde o linkten aldığını okumuşsundur sende ordan dene benim dün geldi 1 haftada elinde oluyo..

günaydın hatunlaaar

adahmet ebaydan gelen de 2011 deil mi son kullanma tarihi? aman zaten 6 kullanımlık, 8 ayda bir mi kullancaz da, bence 5 ay sonrası bile olsa son kullanma tarihi önemli deil, bitiririm cünkü:roflol:

merhaba , arkadaşlar ben de bu ürünü denemeyi düşünüyorum.buradan alınca çok pahalıya geliyor sanırım.kargo ve gümrük vs. parası ödemek istemiyorum.bu nedenle dışardan aldırıcam.nerden aldırsam acaba her ülkede var mıdır ?

canım özelden linkini verebilir misin

Tebrikler valla canım 1 hafta da gelmesi benim dün 1 ay doldu gelmedi bugün tekrar göndermelerini talep edeceğim eşimde gelmez gelmez unut sen onu diyor inşallah benimkide gelir kısa zamanda tekrar..

inşallah nevyascım en kısa zamanda gelir preseedın. benim ingilizcem o kadar kıt ki canım yaa ne yaptın ingilizcesi olan biriyle halledebildin mi?

günaydın hatunlaaar

adahmet ebaydan gelen de 2011 deil mi son kullanma tarihi? aman zaten 6 kullanımlık, 8 ayda bir mi kullancaz da, bence 5 ay sonrası bile olsa son kullanma tarihi önemli deil, bitiririm cünkü:roflol:
sırnaşık şey

CANIM eb.ydan dene bizim gibi sende..

canım özelden linkini verebilir misin

tabiki attım canımcım...

Tebrikler valla canım 1 hafta da gelmesi benim dün 1 ay doldu gelmedi bugün tekrar göndermelerini talep edeceğim eşimde gelmez gelmez unut sen onu diyor inşallah benimkide gelir kısa zamanda tekrar..

inş canımmm....Şeniz

buarada nevyascımmm
yanlış hatırlamıyosam peri diye bi arkadaşımız da eb.ydan sölemişti
ve preseed i gelmeden hamile olduğunu öğrendi istersen onunla irtibata geç başka verecek birini bulamazsa parasıyla sen al ondan
kendininkinide 1 ay olduğu için iptal ettirme şansın vardır sanırım öle yaparsınCADIARZU

Kızlar, aranıza yeni katıldım. ılk msjımı preseed kullananlar başlığına atmak istedim çünkü bu baslık altında attıgınız msjları okuyarak almaya karar verdiğim preseed sayesinde hamile kaldığımı paylaşmak istedim . Tabi gebeliğimi önce Allah'a borcluyum. Ama preseed kullandığım ayın ertesinde hamile kalmam tesaduf olmaz sanırım. Herneyse...7 ay ugrastıktan ve bu arada esim varikosel ameliyatı olduktan sonra, nasıp oldu. Sizlere preseedi edinmek için denediğim yollardan bahsedeyim. Önce ebayden almak istedim ürün kargo ücretsiz olmasına ragmen elime ulaşmayınca paypaldan iptal işlemi yaptım. Sonra kargo ücreti dahil baska bir ebay satıcısından almaya kalkınca toplamda 65 lira gibi fiyat cıkınca guvenemedim, bir keresinde hayal kırıklıgı olunca. Baktım gg de bir satıcı 85 liraya satıyor. Fiyat konusunda msj attım niye ebay bole iken siz pahalı satıyorsunuz diye. gg de urun listeleme fiyatından gg ve banka komısyonundan ve yanında hediye test kıtı vermesinden dolayı 65 lıraya satacagı urunu bu fiyata satmak zorunda oldugunu belirtince inandım ve bu kişiden satın aldım. Aynı gun urun elime ulaştı ve belirttiği ozellikte idi. Yanı guvenilir oldugunu soyleyebilirim. ıster ebayden alın ıster daha az risk var diyip ggden satıcıyı takıp edin. Hepinize kucak dolusu sevgiler kızlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…