Preseed kullananlar

herkese iyi günler iyi haftalar aranızda preseed alan varmı nereden aldığınızı yazarsanız sevinirim preseed hakkında cok sey duydum tr deki malların tarihi gecmiş oluyomuş ve fayda göstermiyomuş yakın zamanlarda bu ürün sayesinde hamile kalan varsa yazarsanız çok sevinirim ALLAH kimseyi bu üzüntüyle sınamasın :ecrin_bebek:

canim siparis takibine hesabin vardir ordan hesabina gir bakabilirsin.aldigin urunun altinda posta bolumu var ordanda kacgun icinde yaklasik geldigini ogrenebilirsin
ayrica postaya verildigi zaman sana mail gelir postaya verildi diye

saol canım verdiğin bilgi için öptümmopuyorumnanaktan

Kıslaaar naber?

aysouk geçmiş olsun canım, dikkat et kendine...

Duygucum arada takıl bööle sayfamıza işte, hamişleri gördükçe içimiz açılıyor..

Anaaaam ceylanım ben çoook uzun süredir bebek rüyası görmüyom, bu kafaya takmamak anlamına mı geliyor şincik?

canım benim,yeterki sen iste.Aslında benim uzun süre kaybolmamın nedeni aşırı ve ciddi boyuttaki kusma nöbetlerimdi.Allah'a şükür giderek düzeliyorum.Verdiğim 6-7 kilodan sonra dün bir baktımki 1,5 kilo almışım..:))) nasıl sevindim anlatamam.Hayırlısıyla 3lü test ve ayrıntılı ultrasonuda atlattık mı,daha rahat edeceğim..
Herkese en kısa zamanda hamişlik diliyorum canım.ınan o kadar cok istiyorumki daha çok hamiş haberi almayı.Ama nasip işte herseyin bir zamanı var.Eminim herkesten gelecek, zamanı gelince o güzel haber..
opuyorum canım seni..

canım benim,yeterki sen iste.Aslında benim uzun süre kaybolmamın nedeni aşırı ve ciddi boyuttaki kusma nöbetlerimdi.Allah'a şükür giderek düzeliyorum.Verdiğim 6-7 kilodan sonra dün bir baktımki 1,5 kilo almışım..:))) nasıl sevindim anlatamam.Hayırlısıyla 3lü test ve ayrıntılı ultrasonuda atlattık mı,daha rahat edeceğim..
Herkese en kısa zamanda hamişlik diliyorum canım.İnan o kadar cok istiyorumki daha çok hamiş haberi almayı.Ama nasip işte herseyin bir zamanı var.Eminim herkesten gelecek, zamanı gelince o güzel haber..
opuyorum canım seni..

canım yaa merhaba seni arada görmek ne güzel çok sevindim kilo almana iyi herşey yavaş yavaş düzeliyor bak bulantıların da geçmeye başlamış çok iyi inşallah sağ salim nazlı kızını kucağına alırsın canım...ben de senin tavsiyelerin üzerine 2-3 gündür soğan kürü yapıyorum inşallah faydası olur...kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

canım yaa merhaba seni arada görmek ne güzel çok sevindim kilo almana iyi herşey yavaş yavaş düzeliyor bak bulantıların da geçmeye başlamış çok iyi inşallah sağ salim nazlı kızını kucağına alırsın canım...ben de senin tavsiyelerin üzerine 2-3 gündür soğan kürü yapıyorum inşallah faydası olur...kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

kukuletam çok teşekkür ederim canım..bu arada soğan suyunu içebiliyormusun peki.Birde gunde kaç kere içiyorsun.Taze olarak içiyosun dimi???
gör bak çok fayda sağlayacak sana.Ben eminim ve aşılamandan çok umutluyum.ama üzerine gitmemek için ağzımı açmıycammmm :))))))))))))))))
birde şimdi senden ne zaman haber bekliiim ben...

Selam kızlar... hala adet olmadım ve bugün doktora gittim.. vajinal ultrasonografi ile muayene etti ve bana bir oluşum var ama hiç kese falan görünmüyor dedi.. Normalde adet 4 gün geçince rahimden görülür dedi...Beta HCG testi yaptırmamı söyledi.. ben de test için kan verdim şimdi bekliyorum.. yaklaşık 1 saate kadar sonucu alacağım...

Herkese en kısa zamanda hamişlik diliyorum canım.İnan o kadar cok istiyorumki daha çok hamiş haberi almayı.Ama nasip işte herseyin bir zamanı var.Eminim herkesten gelecek, zamanı gelince o güzel haber..
opuyorum canım seni..

Duygucum çok temiz kalplisin, saol canım, Rabbim sana da gönlüne göre versin, şimdi artık rahatsızlıkların azaldığına göre hamişliğin tadını çıkar bol bol, bebek olunca bugünleri arıycaksınız diyor herkes, sen de bol bol naz yap kocişinezemuszemus

Selam kızlar... hala adet olmadım ve bugün doktora gittim.. vajinal ultrasonografi ile muayene etti ve bana bir oluşum var ama hiç kese falan görünmüyor dedi.. Normalde adet 4 gün geçince rahimden görülür dedi...Beta HCG testi yaptırmamı söyledi.. ben de test için kan verdim şimdi bekliyorum.. yaklaşık 1 saate kadar sonucu alacağım...

Canım sen ümitlenmek istemiyorsun ama bence hamilesin, hem geç döllenme denen bir şey var, bhcg 1000li değerleri aşmadan kese görünmüyor, ben ilk hamileliğimde ilk 2 doktor muayenesinde görülmedi sonra görülmedi, geç ovulasyon olduğunu biliyordum o nedenle telaş etmedim, senin de öyle olabilir, inşallah hamilesindir, ne güsel olur:CüvCüv: Sonucun ne zaman çıkacak? Bi de bugün falan hiç idrar testi yapmadın mı?

Haaa bu arada benim kese 5 hafta 4 günlükken görülmüştü, bunun bi standardı yok.

kukuletam çok teşekkür ederim canım..bu arada soğan suyunu içebiliyormusun peki.Birde gunde kaç kere içiyorsun.Taze olarak içiyosun dimi???
gör bak çok fayda sağlayacak sana.Ben eminim ve aşılamandan çok umutluyum.ama üzerine gitmemek için ağzımı açmıycammmm :))))))))))))))))
birde şimdi senden ne zaman haber bekliiim ben...

canım zor içiyorum ama burnumu tıkayarak içiyorum...günde 2 defa yapıyorum birini işten gelince saat 5 gibi yapıp ılık olarak içiyorum diğerini de gece yatmadan 11 buçuk gibi yapıp ılık içip öyle yatıyorum...bu arada drum aşılamayı bu ay iptal etti...yumoş 25 mm. olmuş çok büyümüş dedi...normal çalışın bu ay yapmayalım dedi...canım inşallah içine doğanlar olur ağzından bal damlıyor..allahım hayırlısını versin inşallah...

ayy hadi canım yaa inşallah bakalım belki seninki geç döllenmedir ve geç tutunuyordur..HCG den beli olur zaten umarım hayırlısı olur canım eğer olmazsa da sakın moralini bozma hayırlısı allahtan...

Kızlar yine merhaba sonucum çıktı.. 366 diyor (bu değer hakkında hiçbir fikrim yok) ve yanında pozitif yazıyor.. yani artık hamileyim diyebilirim sanırım...
Çok şaşkınım tek aklıma gelen Allah ıma şükürler olsun ve inşallah devam etsin diyebilmek.. Yurtdışında yaşayanlar çok iyi bilirler anne-baba özlemi çekmenin nasıl bişey olduğunu ve uzakta yaşamanın zorluğunu,ben bir de burada çalıştığım yerde çok sorunlar yaşıyorum onun için son güne kadar beklemek istedim emin olmak için, şimdi de var gücümle dua ediyorum inşallah tamamına erdirir..
Ben kendimi şartlamışım sadece yumurtlama günü olacak ilişkiyle çocuk olur diye ama değilmiş yumurtlamadan birkaç gün öncede olabilirmiş. Teknoloji ve bilim evet çok ilerliyor ve herşeyin mantıksal bir açıklaması var ama bazı şeylerde yaradanın elinde demekki, ben mühendisim ve dünyanın kurulu olduğu muazzam matematik sistemi gördükçe allahıma hayranlığım bir kez daha artıyor ama bununla da anladım ki herşeyin varolmasında ve gerçekleşmesinde onun izni de gerekiyormuş.
ınşallah Allah isteyen herkese istediği kadar çocuk nasib eder, şuanda hamile olanlara da sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı bebekler kucaklarına almalarını nasib eder Aminnnn .
ınşallah bana da yardım eder ve sağlıklı devam ederim...

Bu arada Anjelic, aysouk, duygu, kukuleta, cetrefilli, ebrubu, cicek ve diğer bütün kızlara çok teşekkür ediyorum.. foruma baktım da daha okumadığım birçok mesaj göndermişsiniz çok saolun kızlar.. kimseyle daha paylaşmadığımız herşeye burda deva bulmamıza yardımcı olduğunuz için.. Allah herkesin gönlüne göre versin, hepimiz için de hayırlısı olsun...

buarada kızlar (buarada buarada yazıp duruyorum, heyecandan) bu 366 seviyesi normal mi? 21 eylül de en son adet oldum.. Doktora yarın göstereceğim test sonucunu lütfen bana yardım !!

Kızlar yine merhaba sonucum çıktı.. 366 diyor (bu değer hakkında hiçbir fikrim yok) ve yanında pozitif yazıyor.. yani artık hamileyim diyebilirim sanırım...
Çok şaşkınım tek aklıma gelen Allah ıma şükürler olsun ve inşallah devam etsin diyebilmek.. Yurtdışında yaşayanlar çok iyi bilirler anne-baba özlemi çekmenin nasıl bişey olduğunu ve uzakta yaşamanın zorluğunu,ben bir de burada çalıştığım yerde çok sorunlar yaşıyorum onun için son güne kadar beklemek istedim emin olmak için, şimdi de var gücümle dua ediyorum inşallah tamamına erdirir..
Ben kendimi şartlamışım sadece yumurtlama günü olacak ilişkiyle çocuk olur diye ama değilmiş yumurtlamadan birkaç gün öncede olabilirmiş. Teknoloji ve bilim evet çok ilerliyor ve herşeyin mantıksal bir açıklaması var ama bazı şeylerde yaradanın elinde demekki, ben mühendisim ve dünyanın kurulu olduğu muazzam matematik sistemi gördükçe allahıma hayranlığım bir kez daha artıyor ama bununla da anladım ki herşeyin varolmasında ve gerçekleşmesinde onun izni de gerekiyormuş.
İnşallah Allah isteyen herkese istediği kadar çocuk nasib eder, şuanda hamile olanlara da sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı bebekler kucaklarına almalarını nasib eder Aminnnn .
İnşallah bana da yardım eder ve sağlıklı devam ederim...

Caaaaanım tebrikler, sonucun süper çıkmış, ben sana demiştim demiycem, bi de bize kızıyordun heee:lepi: Tebrikler, Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin, değerin iyi, 3-4 güne keseyi de görürsün inşallah, hiç dert etme artık, bu arada ne kadar süredir deniyordunuz bakiim?

Kıslaaaar hadeeee halaya:dance::dance::dance:

Bu arada daha 4 haftalıksın, değerin haftana çok güzel için rahat olsun canım.

shygueen hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin canım:))) ne mutlu sana darısı başımıza...

Caaaaanım tebrikler, sonucun süper çıkmış, ben sana demiştim demiycem, bi de bize kızıyordun heee:lepi: Tebrikler, Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin, değerin iyi, 3-4 güne keseyi de görürsün inşallah, hiç dert etme artık, bu arada ne kadar süredir deniyordunuz bakiim?

Kıslaaaar hadeeee halaya:dance::dance::dance:

Anjelic canım çok tatlısın, ne sen sor ne zamandır denediğimizi ne ben söyliyim..sonuçta çocuk sahibi olabilmek için bir sorunumuz yokmuş,en çok buna sevindim..Biz Türk insanları inanılmaz insanlarız, şurada daha birbirini tanımayan birçok kişi beraber sevinip beraber üzülüyoruz, bu çok gurur verici... Burada bu hasretle yanan herkese taaaaaa kalbimin derinliklerinden (özellikle anjelik sana canım ) en kısa zamanda hayırlısıyla (sağlıklı, sorunsuz) bebişler nasib etsin Allahımmmmmmmm....

shygueen hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin canım:))) ne mutlu sana darısı başımıza...

Teşekkürler canım... inşallah hayırlısıyla sizi de listede görmeyi bekliyorum... İnşallah darısı senin başına olsun...

Bu arada ben birazdan işten çıkacağım.. yarın inşallah yeni haberler duyarız...buyrunnnnnnnnn

anjelikcanım iyi değilim. çok kötü nezleyim. çalışma dönemime geldi. 4 gündür gün aşırı çalışıyorum. iki çizgiyi buğun nete yakın gördüm ama bir ihtimal biraz önden çalışmaya başladım. shygueen gibi benim kide öncesinde tutar belki :)))
bu kadar nezle iken tutarmı sence...:KK43:( bu akşam nasıl çalışacam bilmiyorum.:KK43:(

X