Preseed kullananlar

Kızlar yine merhaba sonucum çıktı.. 366 diyor (bu değer hakkında hiçbir fikrim yok) ve yanında pozitif yazıyor.. yani artık hamileyim diyebilirim sanırım...
Çok şaşkınım tek aklıma gelen Allah ıma şükürler olsun ve inşallah devam etsin diyebilmek.. Yurtdışında yaşayanlar çok iyi bilirler anne-baba özlemi çekmenin nasıl bişey olduğunu ve uzakta yaşamanın zorluğunu,ben bir de burada çalıştığım yerde çok sorunlar yaşıyorum onun için son güne kadar beklemek istedim emin olmak için, şimdi de var gücümle dua ediyorum inşallah tamamına erdirir..
Ben kendimi şartlamışım sadece yumurtlama günü olacak ilişkiyle çocuk olur diye ama değilmiş yumurtlamadan birkaç gün öncede olabilirmiş. Teknoloji ve bilim evet çok ilerliyor ve herşeyin mantıksal bir açıklaması var ama bazı şeylerde yaradanın elinde demekki, ben mühendisim ve dünyanın kurulu olduğu muazzam matematik sistemi gördükçe allahıma hayranlığım bir kez daha artıyor ama bununla da anladım ki herşeyin varolmasında ve gerçekleşmesinde onun izni de gerekiyormuş.
İnşallah Allah isteyen herkese istediği kadar çocuk nasib eder, şuanda hamile olanlara da sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı bebekler kucaklarına almalarını nasib eder Aminnnn .
İnşallah bana da yardım eder ve sağlıklı devam ederim...

canim seni cok teprik ediyorum,:teytey::teytey::teytey::teytey: bu haberi senden bekliyordum bugun. eve geldim neti actim hemen senden bir haber varmi diye
cok mutlu oldum umarim saglikli bir sekilde dogurursun
bende bugun kontrole gittim doktor bebegi gordu sadece kalp atislarini gordu.daha minnacik benim mercimeyim
allah isteyen herkese nasip eder umarim
hepinizi cok opuyorum

Kızlar yine merhaba sonucum çıktı.. 366 diyor (bu değer hakkında hiçbir fikrim yok) ve yanında pozitif yazıyor.. yani artık hamileyim diyebilirim sanırım...
Çok şaşkınım tek aklıma gelen Allah ıma şükürler olsun ve inşallah devam etsin diyebilmek.. Yurtdışında yaşayanlar çok iyi bilirler anne-baba özlemi çekmenin nasıl bişey olduğunu ve uzakta yaşamanın zorluğunu,ben bir de burada çalıştığım yerde çok sorunlar yaşıyorum onun için son güne kadar beklemek istedim emin olmak için, şimdi de var gücümle dua ediyorum inşallah tamamına erdirir..
Ben kendimi şartlamışım sadece yumurtlama günü olacak ilişkiyle çocuk olur diye ama değilmiş yumurtlamadan birkaç gün öncede olabilirmiş. Teknoloji ve bilim evet çok ilerliyor ve herşeyin mantıksal bir açıklaması var ama bazı şeylerde yaradanın elinde demekki, ben mühendisim ve dünyanın kurulu olduğu muazzam matematik sistemi gördükçe allahıma hayranlığım bir kez daha artıyor ama bununla da anladım ki herşeyin varolmasında ve gerçekleşmesinde onun izni de gerekiyormuş.
İnşallah Allah isteyen herkese istediği kadar çocuk nasib eder, şuanda hamile olanlara da sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı bebekler kucaklarına almalarını nasib eder Aminnnn .
İnşallah bana da yardım eder ve sağlıklı devam ederim...

Canım sağlıklı kucağına almayı nasip etsin:lepi:
İşte budur sağlıklı kucağına almayı nasip etsin ..:teytey::teytey:

Anjelic canım çok tatlısın, ne sen sor ne zamandır denediğimizi ne ben söyliyim..sonuçta çocuk sahibi olabilmek için bir sorunumuz yokmuş,en çok buna sevindim..Biz Türk insanları inanılmaz insanlarız, şurada daha birbirini tanımayan birçok kişi beraber sevinip beraber üzülüyoruz, bu çok gurur verici... Burada bu hasretle yanan herkese taaaaaa kalbimin derinliklerinden (özellikle anjelik sana canım ) en kısa zamanda hayırlısıyla (sağlıklı, sorunsuz) bebişler nasib etsin Allahımmmmmmmm....

Amin canım, inşallah sağlıklı, güzel bir hamilelik geçirirsin, dikkat et kendine, folik acidini falan almayı unutma.

anjelikcanım iyi değilim. çok kötü nezleyim. çalışma dönemime geldi. 4 gündür gün aşırı çalışıyorum. iki çizgiyi buğun nete yakın gördüm ama bir ihtimal biraz önden çalışmaya başladım. shygueen gibi benim kide öncesinde tutar belki :)))
bu kadar nezle iken tutarmı sence...:KK43:( bu akşam nasıl çalışacam bilmiyorum.:KK43:(

selmacım çok geçmiş olsun, bebiş olayı hastalık falan dinlemiyor, sen çalışma olayını kocaya havale et, önemli olan birlikte olmanız, ehheeeesositososito İnşallah bu ay sen de listeye girersin.:CüvCüv:

Ceylaaaan bacım bak bize de sıra geliyor, vericez güzel haberi pek yakındahihoyyyt

shyqueen, canımcım çok sevindim...inşallah kolay bir hamileliğin ardından sağlıkla alırsın meleğini...hiç telaş etme, sonucun gayet normal..bol ceviz, fındık, badem ye hayatım...bol su iç...folik asiti bol sebze meyve ye...balık çok önemli ... darısı bizim kızlara...bana da sonra :))

selmacım merhaba, geçmiş olsun....ben de dün nane limondum...zencefil, ıhlamur, bal sıcak suya ve tarçın çubuğu koy içine...çok etkili söyleyeyim...beni hemen dikti ayağa...

canım benim nerelerdesin sen? yarın izin aldım. uygulayacağım bu dediklerini:) böyle bir zamana gelmesi kaliteyi düşürdü:)) eşim bende ki bu gayrete hayret ile bakıyor:))

yaa siteye bakıyorum, kimse olmayınca çıkıyorum hemen ...seni göremeyince bizimki iş üstünde die düşündüm :ecrin_bebek: baci sakın stres yapma...yarına izin alman ii..akşam iyileşirsen sabah tık tık yaparsınız...ne de olsa taze olcekler :kedi:

dün grip oldum...hemen kendime yayla çorbası yaptım içtim...sonra da eşim bu karışımdan yaptı...bomba gibi oluyorsun valla...ama istersen işteyken taylolhot al...ama çok kaynarken içme boğazın tahriş olur...ama zencefil bence Allah ın bir lütfu...yoksa hemen al bulundur ...kışın sürekli içmeli bence

hahaha eşindeki şaşkınlığı yazmayı unutmuşum..eminim ki çok mutsuzdur senin aşka gelmenden laelaelaelaelae
ama preseed i hergün kullanma canım...bir de enjekte edince 10 dk bekle...ay nasıl aldığını anlattın mı...anlattıysan topumuzu deli statüsüne koymuştur enişte fisfisfis

:))))) tık tık.:)) yok ya eniştenin ruhu duymuyor. evet birazda izin alma nedenim oydu açıkçası :)) canım benim ya gün aşırı yapıyorum ama kullanmayayı mı her defasında. niye.. o olmadan kuruluk proble mi yaşıyorum ben..

selmacım, akıllı kadınsın vesselam...işte burnunu çek, evde allah ne verdiyse.....
kaydirigubbakcemile
:roflol:
kuzum hergün kullanırsan çabuk biter, hem de ne gerek var hergün kullanmaya...nihayetinde doğal bişii değil...işin zevkini almaya çalışmazsan kurursun tabe :dilcikar: önü direk geçip sivişme olayına dalarsan tabe kurursun...işin zevkine bak...süreyi uzun tut...allaaam allaam bana niler dedirttin...ama olay budur yane :jeyyar:

:))))) çok alemsin yaaa. öldürdün beni.. ya tamam biraz oldu bittiye getiriyorum kabul. zati sevgili kocam bu bebiş suyu yüzü hürmetine hayatını yaşıyor. hamiş kalır isem adamcığazın görüp göreceği bu olacak:)

sende ne var ne yok. beklemedesin biliyorum. ne kadar bekleyecektin? çalışmalara başlada ben de seninen uğraşayım azıcık:))

öpüyorum. çıkacam birazda.

Bu arada Anjelic, aysouk, duygu, kukuleta, cetrefilli, ebrubu, cicek ve diğer bütün kızlara çok teşekkür ediyorum.. foruma baktım da daha okumadığım birçok mesaj göndermişsiniz çok saolun kızlar.. kimseyle daha paylaşmadığımız herşeye burda deva bulmamıza yardımcı olduğunuz için.. Allah herkesin gönlüne göre versin, hepimiz için de hayırlısı olsun...

canım yaaaa,çok tebrik ederim seni.yaşasın bir hamişşş daha :lepi: :lepi: :lepi:
ama ben demiştim dimiiiiii :))))) cunki tamamen benimle aynı şeyleri yaşıyordun.Karın ağrılarından tut da,silik çizgilerine kadar..şu anki değerin bile,ilk değerimle aynı.Sana sağlıklı ve sorunsuz bir hamilelik diliyorum canım.allah kucağına almayı nasip etsin..sorun olursa her zaman sorabilirsin gebelikte yasadıklarınla ilgili...

shyqueencim tebrik ederim Allah tamamını erdirsin hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı bizlere olsun inşallahhhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım yaaaa,çok tebrik ederim seni.yaşasın bir hamişşş daha :lepi: :lepi: :lepi:
ama ben demiştim dimiiiiii :))))) cunki tamamen benimle aynı şeyleri yaşıyordun.Karın ağrılarından tut da,silik çizgilerine kadar..şu anki değerin bile,ilk değerimle aynı.Sana sağlıklı ve sorunsuz bir hamilelik diliyorum canım.allah kucağına almayı nasip etsin..sorun olursa her zaman sorabilirsin gebelikte yasadıklarınla ilgili...

Canım çok teşekkür ederim ama benim adet sancıları gibi sancılar sanki yokoldu biranda mafoldumben sol tarafımda giyinirken falan batmalar devam ediyor ama bu sancılar neden biranda yok oldu??? sana mesaj attım özelden bakarsan sevinirim...

shyqueencim tebrik ederim Allah tamamını erdirsin hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı bizlere olsun inşallahhhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
Teşekkür ederim canım, allah herkese nasib etsin.. hamile kalmakla ama iş bitmiyormuş malesef sonuna kadar sürdürebilmekte çok önemli..ama buraya kadar için bile şükürler olsun ve allah her isteyene en kısa zamanda nasib etsin inşallah...

shyqueen, canımcım çok sevindim...inşallah kolay bir hamileliğin ardından sağlıkla alırsın meleğini...hiç telaş etme, sonucun gayet normal..bol ceviz, fındık, badem ye hayatım...bol su iç...folik asiti bol sebze meyve ye...balık çok önemli ... darısı bizim kızlara...bana da sonra :))

Teşekkürler canım... ay inşallah herşey yolunda gider benim korkularım hala bitmedi.. inşallah darısı da sizin başınıza.... çok tedirgin ve endişeliyim işin açıkcası....

Canım sağlıklı kucağına almayı nasip etsin:lepi:
İşte budur sağlıklı kucağına almayı nasip etsin ..:teytey::teytey:

Saoll canım içten dileklerin için... amin herkese ne diyim keşke elimde olsaydı da herkese yardım edebilseydim ama benim kendime hayrım yok.. dünden beri ağladım ağlıycam, çok tedirgin ve endişeliyim...allam inşallah bu duyguyu herkese bana da nasib eder...

:))))) çok alemsin yaaa. öldürdün beni.. ya tamam biraz oldu bittiye getiriyorum kabul. zati sevgili kocam bu bebiş suyu yüzü hürmetine hayatını yaşıyor. hamiş kalır isem adamcığazın görüp göreceği bu olacak:)

sende ne var ne yok. beklemedesin biliyorum. ne kadar bekleyecektin? çalışmalara başlada ben de seninen uğraşayım azıcık:))

öpüyorum. çıkacam birazda.

kusura bakma canım dün apar topar bilg. kapayıp kayınvalideye gittim...
hehehe bugün sabah artçı depremler yaşandı İst da...kesin sendendir dedim kaydirigubbakcemile Şeniz :kedi: :1hug: :nazar: süprizzzzz
naniknanik :roflol:

canım beni beklersen daa çook beklersin...buradaki radyoterapi dr una sordum..en az 6 ay bekleyin dedi...yabancı siteleri okuyorum...en az 1 yıl beklenmeli diyor... eşimin kardeşi doğum yaptı...3 aylık kızı var..amanın bir tatlı ki...onu kucağıma alıp sarıldım dün akşam...ay zuzum benim bana güldü sürekli..ben de onunla aldanıyorum işte...yetmez mi :çok üzgünüm:

shyqueen canım merhaba...nasıl alıştın mı duruma...sabah kalktığında göbüşünde bebişinin olduğunu bilerek uyanıyorsun...ne güzel bir duygudur kim bilir...sakın gereksiz vesveselerle kafanı doldurma...hamişliğin keyfini çıkar canım... beslenmene dikkat et...ii bak mercimeğine

shyqueen canım merhaba...nasıl alıştın mı duruma...sabah kalktığında göbüşünde bebişinin olduğunu bilerek uyanıyorsun...ne güzel bir duygudur kim bilir...sakın gereksiz vesveselerle kafanı doldurma...hamişliğin keyfini çıkar canım... beslenmene dikkat et...ii bak mercimeğine

selam canım.. öncelikle şunu söyliyim başkalarının çocuklarına ben de çok bakıp bakıp iç çekiordum, bir de bu siteyi bulmadan önce burada oturup konuşabileceğim kimse de yoktu..annemler de uzakta olduğu için onlarla da paylaşamıyorum hiçbirşeyi hemen yürekleri ağızlarına geliyordu... ben hayatta bu duruma alışamam sanırım çok endişeli ve tedirginim... bugün adet sancılarını da hissetmiyorum bu beni çok endişelendiriyor... aa bu arada bu doktor bana hiçbir vitamin falan vermedi ben kendim bir multivitamin kullanıyordum hala devam ediyorum ne yapacağımı da bilmiyorum..eşimi de bu konudahiçbir bilgisi yok yani biz iki hamilelik konusunda cahil insan uzaaakkk diyarlarda birbaşımıza ne yapacağımızı bilmiyoruz.. online doktor sitelerine falan yazıp sorular soruyorum bakalım ne olucak.. halimize yine de binlerce şükürler olsun ve allah isteyen herkese anne-baba olmayı nasib etsin tabiki bize de.....

shyqueen, deliiiii, endişelenme diil aksine sevnime zamanı, olabildiğince hamileliğin keyfini çıkar, mutlu ol ki bebiş de mutlu olsun, sen böyle sürekli endişe eder tedirgin olursan olumsuz şeyleri çekersin, evrene iyi elektrik gönder, sen ne kadar endişelensen de olacağı zaten önleyemzsin ama vücudun etkiler bebeğini mutsuz edersin, mutlu olmaya çalış...Bu arada solgarın folik acidi iyidir, kullan bence.

ebrucum senin tedavi de iyi geçer, bir an önce dinlenme süren geçer de çalışmalara başlarsın inşallah canım.

X