Preseed kullananlar

Ben 8 ay kullandım klomen ve artık kullanmıyorum vücudumun Dinlenmesi gerektiğini düşünüyorum...

canım bişey sorcam:bu karışımı nerden aldın,sen mi hazırlattın yoksa aktarda hazır olarak var mıydı?bizim de areket sorunu var da,4 yıldır çocuğumuz olmuyor,cavap yazarsan çok sevinirim:...

bizim aktara sorduğumda onda bir tarif olduğunu söyledi, reçete gibi gram gram, hemen hazırladı. aklımda kaldığı kadar içinde neler olduğunu daha önceki mesajda yazmıştım ama miktarlar çok önemli. Tadı ve görünüşü de çok harika değil ama eşim azimle yiyor :) senin yakınlarında aktar varsa bir danış, genelde hepsi bu tür şifa karışımlarını biliyor.

Son düzenleme:
pelly farkettirmiş sizde, bakalım bizde ne olur, inşallah işe yarar güzelim.

çok eşekür ederim canım,ben de sorup bi şansımı deneyeyim.....

arkadaslar herkese merhaba,size guzel bir haber vereyim
HAMILEYIMMMMMMMMM:teytey::teytey::teytey::teytey:hihoyyythihoyyytdelikafaduldendelikafadulden
preseedi kullanali 2 ay oldu.2sinde tuttu, baska hicbir kur, ilac hicbirsey kullanmadim.
ama bu ay hic beklemiyordum hicbir umudumda yoktu.belkide kafama takmadigim icin, beklentim olmadigi icin oldu,hatta doktorum tam tesekkullu arastirmaya baslayacakti bu ay.rahim filmi gibi seyler.artik olmaz demistim.tedavi belkide olmam gerekiyor demistim.esiminde hicbir umudu yoktu
diger aylar cok sabirsizdim heran bebek dusuncesi vardi.ama bu ay kendimi biraktim ve oldu
kesinlikle artik kafaya takmayin.gecen aylarda ne kurler kullandim ama olmadi.buay hicbirsey
sizede tavsiyem bu olucak
testi yaptim pozitif, esim yatiyordu sabah uyandirdim ve dedim bebegimize gunydin demek istermisin oda saskindi anlayamadi,sonra jetonu dusunce cok sevindi tabi
bende cok saskinim,cunku hicbir belirti yoktu.halen hicbirsey hissetmiyorum.ne bir akinti,ne yorgunluk ne agri.aksi halde daha enerji doluyum
allah hepinizin gonlune gore versin
umarim en kisa zamanda sizdende haberler alirim
sevgiler

Ne güzel bir pazar havadisiopuyorumnanaktan
:hooray:Kaç aydır mücadele ediyordun ne güzel meleğine kavuştun Kutlarım
Şeniz:teytey::teytey:Şeniz

canım arkadaşım çok güzel bir haber, maşallah allah kucagına sağlıklıca almayı da nasip etsin, seni ve aileni tebrik ederim, dualarını eksik etme bizden

Ne güzel bir pazar havadisiopuyorumnanaktan
:hooray:Kaç aydır mücadele ediyordun ne güzel meleğine kavuştun Kutlarım
Şeniz:teytey::teytey:Şeniz

cok tesekkur ederim,umarim sende en kisa zamanda hamile kalirsin
dualarim sizinle

canım arkadaşım çok güzel bir haber, maşallah allah kucagına sağlıklıca almayı da nasip etsin, seni ve aileni tebrik ederim, dualarını eksik etme bizden

cok tesekkur ederim canim, umarim sende guzel haber alirsin canim
bakalim siradaki kim olucak
sevgiler............

aysouk inşallah bebişini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın...ve de darısı tün bebiş isteyenlere...bol ceviz fındık badem ye canım

aysouk canım benım coook tebrık ederım bugun aldıgımız 2.hamıle haberı zeyyar arkadasımızda hamıle bugun ogrenmıs.cok sevındım darısı basımıza ınsallah allah kucagına almayıda nasıp esın tatlım.super bı haber.opuyorum bızler ıcınde bolbol dua edın canım.sızlerın duası kabul olur.

aysouk inşallah bebişini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın...ve de darısı tün bebiş isteyenlere...bol ceviz fındık badem ye canım

cok sagol canim.darisi tum annne olmak isteyenlere
valla saskinim,ne yiyecegim ne yapacagim hic bir bilgim yok
karnimda ara ara kasilmalar oluyor,bakalim ogrenecegiz hepsini

cok sagol canimcim,darisi seninde basina.umudunuzu yitirmeyin.mutlaka dogru zamani vardir.zeyyar arkadas bu sayfadami goremedim haberini, onuda tebrik ederim.oda preseedmi kullanmis
dualarim sizinle:Saruboceq:

herkeze selamlar ,hamile arkadaşlara kocaman tebrikler allahım hayırlı etsin,kucaklarına almak nasip etsin.opuyorumnanaktan

arkadaşlar yazdığım tarihlere lütfen dikkat edin,aklınıza bilginize ihtiyacım var.eylül23 adet oldum,27-28 bitti,yumurtlama tarih aralığımı hesapladım ekim 2-6 arası çıktı,ovulasyon testi almıştım bu ay ,ilk kez kullandım,ekimin 2 sinde yaptım gayet belirgin çift çizgi vardı,o günün sabahı erken saatte çalışma da yapmıştık.bana bu yumurtlama günü çok erken geldi,4 de tekrar yaptım ikinci çizgi çok silikti,yani artık kayboluyordu.birde çalışma yaptığımız gün yani ovulasyonla bakıp çift cizginin olduğu gün bir iki kere tuvalete gittiğimde gelen saydam sıvının içinde çizgi şeklinde hafif kırmızılık vardı,ertesi gün bi daha olmadı.umarım çok karışık olmadı yazdıklarım,ben olanları anlayamadım,bi fikri olan varmı

dnzcim şimdi yorum yapmak için çok erken...adet tarihin geçtiğinde güzel yorumlar yaparız innşallah :CüvCüv: :Saruboceq:

dnzcim kimi zaman erken yumurtlanabiliyor inşallah tam o saate denk gelmişsinizdir ve tutmuştur ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…