Preseed kullananlar

düşükten sonra ki adet dönemimde. yani 1 ay sonra. kistim vardı ya tamamen yok olmuş demişti doktor. ya ben bu ay yumurta akı yaptım ya anjelik ondan olabilir mi acaba? enfeksiyon..

Güzelim kürtaj sonrası reglin düzenini bulmaya çalışıyor olabilir benim genelde 28-33 gün arası olur, normali de bu zaten, hep aynı gün olacak diye bir kural yok, ama yumurta akı enfeksiyon da yapabilir, kasıklarında ağrı var mı kullanımdan beri? Böyle şeyleri kullanma canım yaaa, ben cesaret edemiyorum yok zeytinyağı, yok elmayağı, bir de benim bünye hassas hemen kapar valla, ne kadar korksan da doktora git bir baktır, enfeksiyon varsa gebeliğe de engel olur.

ağrı var ya. hemde ilişkiden sonra başladı. benim preseedler gelmeyince kullanayım dedim. cumartesi adet görürsem rahatlayacağım. bu arada benim siparişini verdiğim ürünlerim gelmedi. yurt dışı. buda benim kısmetsizliğim herkesin ki bir hafta içerisinde gelmiş.:) bunda da vardır bir hayır diyiyorum..

yardımların için sağol canım.

selma ilişkiden sonra başladıysa büyük ihtimal enfeksinyon var, doktora git canım antibiyotik verecektir, zaman kaybetme, bazen şans işte bazılarının geç geliyor, durunun da öyle olmuştu.

bu arada magazinsel bir haber vereyim. tuba özay hamileymiş. bunun bizi ilgilendiren asıl kısmı tüplerinden sadece biri ile hamile kalabilme olasılığı vardı ve rahimsel problemleri mevcuttu. yani Allahtan ümit kesmemek lazım. ha tabi birazda maddi güç olması da gerekmiyor değil. en iyi tedavileri kesintisiz uygulayabilmek adına.

bunu yazma nedenim adını hatırlayamadığım bir arkadaşımız geçen günlerde rahim problemi olup tek tüple hamile kalan var mı diye sormuştu :))

4 ayda nasıl geçmiş çicekcim bir sorsana kulandığı ilaçları

tatlım sorarım bugün abimlere gitcem akşam zaten gittiğimde sorarım yarın sana yazarım bayağıda ileriymiş yıllardır var zaten kilo problemide vardı biraz da verdi ki doktor istersen ilaçlarına devame t demiş hamişliğe engel değil demiş artık neyse ilacı dur telime alarm veremde unutmim yoksa unuturm çok balık hafizalıyım tatlım yaa kaydirigubbakcemile3

canım benım sagolasın onu soran bendımçbenım hsg sonrası tupun bırı tıkanık cıkmıstı sansım varmı acaba demıstım.ınsallah bende tek tuple hamıle kalırım ya.umutsuzdum bıraz umutlandım sayende:sm_cool:

kuzu canım benim senin haberini de inşallah içimizden biri diye okuruz. Allahım vermek istedimi veriyor..

sanırım benim mucizem bu ayda olmadı( artık ona mucize diyiyorum. çok bekletti beni ve babasını. geleceğini bilsek beklemeye razıyız ama bilemiyoruz işte...

30 eylül diye listede görünüyordum emme velakin kırmızı kartı yine gördüm. gelecek dönemi bilemiyorum. çünki benim beden kafasına göre takılıyor. yumurtlarsam hesap yapıp yeni tarihimi vereceğim. (

selmacım takma kafanı, hem hamile değilsen kırmızı kartı önce yemen daha iyi, daha önce regl biter ve gelecek ayki çalışmalara başlarsın, doktoru ihmal etme.

anjelik,
en rahat olduğum döneme girdim:) şimdi yumurtama gününe kadar rahatım. ondan sonra 14 gün boyunca say say bitmiyor günler.

işyerinde 4 arkadaşımın eşleride hamile. biri dün doğum yapmış. görsen bitersin. kız istiyorlarmış erkek olmuş diye hayıflanıyorlar(

tırlatmış bunlar. ne büyük bir nimete sahip olduklarını idrak edemiyorlar. benimle hamile olan bir arkadaşım vardı. göbişi burnuna değiyor. bugünlerde ben hamile kalana kadar zamanın durmasını istiyorum. manyadım anlayacağın biraz.)

selmacım seni çok iyi anlıyorum, bir offf çeksem bu topik yıkılır inan:gitme: Ben de kendi kendimi telkin edip başka şeylerle ilgileniyorum, kafaya takınca çok üzülüyor insan, 3 yıldır taksam da takmasam da sonucun değişmediğini öğrendim, hamile kaldığım ayda ekstra hiç gayretim olmamıştı, aksine regl olsam da tedaviye başlasam diye sabırsızlanıyordum, bir yerde bizim bilmediğimiz bir kontak var, onu nasıl ve ne şekilde marş ediyoruz bilmiyorum ama tek bildiğim sürekli bebek fikrine kilitlenerek bunu yapamadığımız, sadece unutmak gerek ya bakalım yapabilecek miyizlaelaelaelaelae

unutmak ve ben ama rafa kaldıracağım çünkü hayattan zevk alınmıyor ..Tabii yapabilirsem

Benim gibi sürekli tedavide olunca unutmak ne mümkün. ilaç alacağın, iğne yapacağın saati unutmayacaksın, ilişkiye bile belli günlerde özellikle gireceksin, kolaysa unut, kolaysa düşünme, kolaysa kafana takma ve hayattan zevk al..
çok şükür 7-8 aydır tedavi bitti ve bende birşeyler düzene girdi, şimdi her ay normal şekilde hamile kalmaya çalışıyoruz ama yinede ovülasyon testleri, preseed, bal-tarçın-arısütü kürü falan derken unutmak ne mümkün :))) Rüyamda doğruduğumu görmekten bile sıkıldım aslında.

Benim anlatamadıklarımı okadar güzel anlatmışsınki bende artık gitmeme kararı aldım ama yinede denediklerimizden unutmak ne mümkün

BıTSıN PRESEDLER
GELSıN BEBıŞLER
DOLSUN GÖBÜŞLER

[/B] Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele bebişi bugün gedi. (24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim 2 kez kulladı. :ecrin_bebek: kızımız olacak...
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan (11.07.09)
14-dila06 (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana 2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain :CüvCüv::hooray:

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

aymes....................29/eylül
shyqueen................29/eylül
pelly.......................1/ekim
aysouk....................3/ekim
Pınar&Musti.............4/ekim
kuzu81....................4-5/ekim
volina......................4-5/ekim
kukuleta09...............7/ekim
cicekcik...................8/ekim
made......................11/ekim
cnnsnyrt.................11/ekim
337545...................13/ekim
cetrefilli..................15/ekim
ayrederya ..............22/ekim
bels41....................24/ekim
Ceylan....................26/ekim
starsuzie.................tüp bebeğe geçecek. hayırlısı olsun.
anjelic...................
selmas88..............
SadeceMeyra
ss2302
ceylan83
nehir01
aysouk
casper28
gulayyusuf
sidelya81
zerifecikk
MUTLULUK&
aurora79
Duru_
dnz82
loneliness
sebnemgün
ebrubu.........elbet birgün meleğine kavuşacak...(inş. çok yakın zamanda olur annesinede süpriz olur)

Son düzenleme:
(( Allah hepinizin, hepimizin gönlüne göre hayırlı evlatlar nasip kısmet etsin....

Haklısınız kızlar, unutmak çok zor, ben tedavide olduğum aylarda hamileliğin yanından bile geçmedim, hamile kaldığım zaman 7-8 aydır dinlenmedeydim ve hiçbir şey yapmıyordum, sadece riskli günlerde 2-3 günde bir ilişkiye dikkat ediyordum, şimdi unutmayı başarabilir miyim, çoook zor

kıs selmaa
nerelerdeydin...seni çok aradım :sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…