Preseed kullananlar

teşeşkkür ederim gördüm yazılarını. Allah razı olsun. kayınvalide tarafında problem vardı. dağıldık o günlerde. yoktum buralarda. bu ay sadece bir kere çalışma yaptım. onuda yumurta akı ile. sonracağıma da anjelik ten aldığım bilgiler doğrultusunda sanırım enfeksiyon kaptım. doktora gideceğim canım benim..

benim ürün gelmedi. dün iptalini istedim. ebrucuğum. 10 gün içinde parayı geri iade edecekler. ben işyerinin adresini vermiştim. gebze de bir köyde çalışıyorum:))) adres çok cetrefilli olduğu için bulamadılar sanırım:)) bu arada okumuştursun bel ki kırmızı kartı da gördüm. havalara giriyordum ya bu ay dan umutluyum yok rüya gördüm yok hissettim diye...

kızlar gunaydın benımde beklenen adet tarıhım 4 yada 5 i.ınsallah olmam tabı.bu ay klomene baslıycakmısım arastırdım bu hapla baya hamıle kalan var ınsallah bende kalırım yarabbım.sızlerden bu hapı kullananınız varmı ne gıbı seyler onerırsınız acaba

kızlar gunaydın benımde beklenen adet tarıhım 4 yada 5 i.ınsallah olmam tabı.bu ay klomene baslıycakmısım arastırdım bu hapla baya hamıle kalan var ınsallah bende kalırım yarabbım.sızlerden bu hapı kullananınız varmı ne gıbı seyler onerırsınız acaba

klomeni doktormu verdi.araştırmışsındır zaten sen klomenden sonra kist oluşumu olan çok oluyor. birde 1 ay falan onun tedavisi için uğraşıyorsun. umarım sende öyle birşey olmaz. inşallah da gerek kalmaz.
ben de senin gibi 4-5 inde adet olacağım. bekliyorum belirtilerim başladı zaten. yumurtlama gününü denk getiriyoruz testlerle ama gene birşey olduğu yok. her ay aynı döngü.

sagol volınacım ınsallah kıst falan olmaz dr gozetımındeyım suan bakalım onumuzdekı hafta gıdıcem ne dıyecek.benım tek tupum kapalı yanı sansım daha az bıde rahım agzı yarası var anlıycan varoglu var.kısmet bakalım

selam kızlar, ben klomeni kullandım bitirdim, bugün de çatlatma iğnesini yaptırdım, doktor önümüzdeki 4 gün full calısma verdi, preseedla deniycez bakalım, bu ikinci ayım preseed kullanmaya baslayalı, sonraki beklenmeyen tarihim de 15 ekim, inşallah gelmeyecek bu ay hayırlısıyla...

hadi bakalım hayırlı olsun cetrefilli. ya sadece birşey merak ediyorum. doktor 4 gün fullu diyiyor ama genelde erkeğin toparlanması için gün aşırı olması gerektiğini biliyoruz. yani yumurtlama günlerin de bile buna özen gösterirken ...

Klomenciler hadi hayırlısı olsun, burası bebişlerle dolsun :) Klomene yeni başlayacaksın sanırım kuzucum, tavsiyem bol su iş ve yürüyüş yap, ilk ayda epey şişip kilo alabilirsin, bir de kasıklarında ağrı olacaktır, takma fazla yumurtlmaktan kaynaklanıyor...

selmacım çatlatma iğnesinden 35-36 saat sonra ilişki diyor doktorlar, zaten o ana kadar gerekli cinsel perhizi yapıyorsun, ovulasyon anında ilişkiye girmiş oluyorsun, gerisi de Allah ne verirse oluyor işte.

anjelic avatarındaki kedi ne kadar güzel yaaa:)

klomen kilo mu aldırıyomus kızlar? offf yeni duydum, neyse şunu sorucam şimdi bu sabah 11de vuruldum iğnemi, ee 36 saat içinde çatlama bekleniyorsa bu geceyi boş mu geçsek acaba, doktor bugünden başlayın dedi, hakikaten ben de biliyorum ki ardarda birlikte olunca sperm kalitesi düşüyo... iiyi besliycez kocaşi öyleyse....

:)))) cetrefilli avakado yedir. inanılmaz mucicevi bir etkisi varmış..haydi kolay gelsin...

cetrefilli sana preseed ile ilgili bi mesaj atmıştım cvp gelmedide görmedin herhalde :KK43:

kızlar elimde preseed kalmadı ve aldığım yer fiyatı yükseltmiş :KK43: sizler nereden alıyorsunuz acl sipariş vermem lazım lütfen yardımmmmmmm

pınarcım ebaya baktım senin için belki bi link faln bulabilirim diye de hakikaten anlamıyorum canım yaa:KK43:

kızlar merhabalara.s.
bir şey soracaktım size eşimin sperm sayısı 4 milyona yakın morfoloji ise %1 bu değerlere yakın olan arkadaşlarım varmı ve preesed ile hamile kalanlar cevap verirseniz sevinirim:1hug:
allah hepimizin kucağını tez zamanda doldursun:Saruboceq:

naz etkisi olabilir, bu tür şeyler kısmet meselesi, denemekten zarar gelmez ama tüm umudunu da buna bağlama.

kızlar merhabalara.s.
bir şey soracaktım size eşimin sperm sayısı 4 milyona yakın morfoloji ise %1 bu değerlere yakın olan arkadaşlarım varmı ve preesed ile hamile kalanlar cevap verirseniz sevinirim:1hug:
allah hepimizin kucağını tez zamanda doldursun:Saruboceq:

Canım eşin mutlaka keçiboynuzu kürü yapsın. Ya sabah akşam pekmezini yesin ya da kaynatıp suyunu içir. Benim eşim keçiboynuzunu kıtır kıtır yiyor. Cidden işe yarıyor. biz 3 aşılama denedik. ilkinde 5 milyon sperm vardı. keçiboynuzuna başladıktan sonra 2.'de 20 milyon, 3. aşılama da 60 milyon sperm oldu. aşılamalar tutmadı ama sperm sayısını artırdık. yalnız bu kürleri hiç bırakmamak gerekiyor. eşim 5-6 ay ara verdi yine 13 milyona geriledi. belki bunları deniyorsunuzdur ama paylaşmak istedim. geçen ay eşime aktardan bir karışım yaptırdım: bal, polen, arısütü, ginseng, zencefil, çörek otu, çakşır otu, ısırgan tohumu, keten tohumu, keçiboynuzu tozu ve pekmezi var içinde. her sabah aç karnnına 1 kaşık yiyor. yarın tekrar spermiyogram bakılacak, işe yaradımı göreceğiz.

pelly merak ettim şu karışım eşinde işe yaradı mı yaz spermiyorgram sonucunu mutlaka, bu ay ben de eşime öyle bi karışım aldım arada yiyor, unutuyor falan, etkisi oluyor mu gerçekten???

pelly merak ettim şu karışım eşinde işe yaradı mı yaz spermiyorgram sonucunu mutlaka, bu ay ben de eşime öyle bi karışım aldım arada yiyor, unutuyor falan, etkisi oluyor mu gerçekten???

bu sabah yapılan spermiyogramda 17,5 milyon çıktı. gene çok yüksek değil ama geçen ay 13 milyondu. geçen ay hızlı hareketli oranı %10 iken bu sefer %52 çıktı ki bu çok iyi. morfoloji zaten normaldi. yani kızlar macun işe yarıyor. eşim daha 20 gündür yiyor. aktar günde 3 kez dedi ama eşim sadece sabahları 1 kaşık yiyor. akşamları da keçiboynuzu pekmezi.

bu sabah yapılan spermiyogramda 17,5 milyon çıktı. gene çok yüksek değil ama geçen ay 13 milyondu. geçen ay hızlı hareketli oranı %10 iken bu sefer %52 çıktı ki bu çok iyi. morfoloji zaten normaldi. yani kızlar macun işe yarıyor. eşim daha 20 gündür yiyor. aktar günde 3 kez dedi ama eşim sadece sabahları 1 kaşık yiyor. akşamları da keçiboynuzu pekmezi.

canım bişey sorcam:bu karışımı nerden aldın,sen mi hazırlattın yoksa aktarda hazır olarak var mıydı?bizim de areket sorunu var da,4 yıldır çocuğumuz olmuyor,cavap yazarsan çok sevinirim:...

X