Preseed kullananlar

kuzu81 canım çok teşekkür ederim açıklamana,bunları bilelimde olumsuzluk oluşturacak şeyler yapmayalım,stres zaten tepemizde bide exstra strreslere hiç gerek yok,bak volinada yaşamış benzer bi şey açıkcası ilk zamanki gibi sıcak bakmıyorum şimdi preseed olayına belki çok zorlamayıp şartları doğal gidişine bırakmak lazım

sabah mahmurlulu kocayı yolladık işe pc de takılıyorum işlere başlamadan önce,preseed sorun oldu yaaa kuzu81 in eşinde ters tepki yapmış ,bende kullanmakta kararsız kaldım

sabah mahmurlulu kocayı yolladık işe pc de takılıyorum işlere başlamadan önce,preseed sorun oldu yaaa kuzu81 in eşinde ters tepki yapmış ,bende kullanmakta kararsız kaldım

canım ben de şaşırdım kuzunun yazdıklarına çünkü ilk defa olumsuzluk yaşayan birinin yazısını okudum...ben 2. ayımı kullandım bu ay ve bize çok iyi geldi çok afedersin eşim de ben de daha iyi olduğunu düşündük ve zevki artırdığını söyleyebilirim hatta neredeyse herkes aynı yorumları yazmıştı burda...bilmiyorum biraz psikolojik de olabilir eğer erkek bunu zorunluluk olarak görürse psşkolojik baskı yaratabilir ve istenilen etkinin tam tersi etki yapmış olabilir...ama ben kendi tecribeme dayanarak kesinlikle tavsiye ederim hem gebelik şansını artırıyor spermler o sıvının içinde daha uzun süre canlı kalıyor canım tabi sen yine de araştır başkalarına da sor..

kuzunun vajinal nemlenme problemi yokmuş fazla sıvı oluşmuş ve ters tepki vermiş olabilir sanırım,benim biraz kuruluk problemim var 6 ay önce 2,5 aylık hamileyken benim bebişin kalp atışları durdu ,düşük doğumla aldılar,kürtajla temizlediler,3 ay korundum 3 aydırda deniyoruz,ama o olaydan sonra biraz kuruluk oluştu tam normale dönmedi. adetim biteli 2 gün oldu bakalım şimdi ne durumda olacak,ben o yüzden kullanmak istedim

canım çokk geçmiş olsun çok üzüldüm hayırlısı böyleymiş demekki...benim ovulasyon döneminde çok fazla kuruluk oluyor diyemem 2-3 gün ama önce si ve sonrası kuruluk problemi yaşıyorum ben de...zaten belki de bu nedenle bizim hoşumuza gitti...sanırım kendi durumuna göre karar vermen gerekli benim bu ay bitti yine sipariş vericemm...

kızlar ben ebaydan yurtdışından sipariş verdim ürünü ve 15 gün oldu hala elime ulaşmadı ne zaman ulaşır fikri olan varmı

ceylannn, mesaj atsana ebay a ((...ayy ben de sipariş vermiştim ve birkaç arkadaş daha :1shok: ...bize de yol gösterirsin canım

sabahları uyuyabilsem daha iyi olcem kıslar yauwww...eşimi yolladıktan sonra ne kadar çabalasam uyuyamıyorum...bende bu ara çalışma vs olmuyor canım...gerek sağlık problemlerinden dolayı gerek ramazandan dolayı ...
aklıma kargo işi takıldı yaa...preseed siparişi vermiştim yurt dışına..geri iade alan da olmuş, 15 gündür kargo yolu gözleyen de :gitme:

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele bebişi bugün gedi. (24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim 2 kez kulladı. :ecrin_bebek: kızımız olacak...
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan (11.07.09)
14-dila06 (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana 2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain :CüvCüv::hooray:

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

aysouk......................3/eylül
ayrederya .................3/eylül
aymes......................4/eylül
shyqueen..................5/eylül
Pınar&Musti..............8/eylül
kuzu81.....................9/eylül
cicekcik..................12/eylül
kukuleta09..............13/eylül
aurora79.................13/eylül
337545...................17/eylül
Duru_.....................19/eylül
cetrefilli..................22/eylül
sebnemgün.............26/eylül
anjelic....................30/eylül
cnnsnyrt
SadeceMeyra
selmas88
ss2302
siber
batik
ceylan83
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
tuanay
ceylin_naz
picardi
dila_naz
havva83
aysouk
loneliness
asi74
KEDERSİZ
volina
sidelya81
misi
casper28

sarıyer zekeriyaköy,1 ay oldu taşınalı edirnedeydik biz,doktor hastane araştırıyorum,bilmiyorum pek burayı,ve acil doktora gitmem gerek,ağustos27 de bel ve kasık ağrısıyla adet oldum 3 gün sürdü bu sefer,hep 4-5 günü bulurdu.adetim bitti benim kasık ve bel hala ağrıyo özellikle sol kasığım sağ tarafta hiç bi şey yok ,çıldırtacak beni ,bebek için uğraşırken başka şeylermi çıkacak karşıma ne

bana mail gelmiş, ürün postalandı diye...ancak deniz aşırı ülkelere teslimat gecikebiliyormuş...eğer 25 iş günü içinde teslim alınmazsa kontak kurulması rica ediliyor mafoldumben

ayrederya merhaba, kızmazsanız bir öneride bulunmak isterim..preseedi kullanmaya başlamayı yazmışsınız ancak bir de bence ne kadar zamandır deneniyordu onu da yazmak gerekir diye düşünüyorum...böylece gebeliği artırıcı rolünün olup olmadığını daha iyi anlamış olursunuz :1hug: ...tabii bu benim düşüncem

Ebru günaydın,

normali bu mu? bu kadar uzun mu sürüyor acaba gönderi mi? bu kadar uzun sürüyor ise ben bir ayı kaybederim ((

canım hoşgeldin öncelikle..özele mi devlete mi gideceksin...dur sakin ol çıldırma...kötüye de yorma...belki yumurtalıkların agresif çalışıyo bu ay, belki başka ii haberler var...önce sakin ol...çok çocuk istediğinde bu tarz şeyler olabiliyor, vücut kendini gebeliğe hazırladığı için...geçen sene benim de öyle olmuştu...yaşın kaç hayatım

29 yaşındayım ben,hamilelik gibi bi şüphem yok kısada sürde adet oldum ,başka bi sorun çıkacak karşıma diye korkuyorum,özel hastene düşünüyorum bu civara yakın bulabilirsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…