Preseed kullananlar

Ben geldim şekerler geceniz hayırlı umudunuz bol olsun opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canim senin ve esinin canin sagolsun yeter
Allah size omur boyu mutluluk, saglik ve huzur versin, hic hic isyan etme Allah`in gucune gider
belkide bu senin icin bir sinav, vardir elbet bir sebebi
onumuzdeki ay yine denersiniz bu sefer yumurtlamadan birkac gun oncesinden denersiniz
uzme kendini, olmuyacagi varsa olmuyor iste, belkide zamani suanda degilmis. belkide birgun sende bir mucize yasarsin.hic umudunu yitirme. ama bir beklentiyede girme.hayati akisina birak
biliyorum bunlari soylemek kolay, senin icindeki firtinalari kimse anlayamaz...
gercekten cok guclu birisin.seni cok cok tektir ediyorum. bence oyle bir esin oldugu icinde cok sanslisin.Allah sizi birbirinize bagislasin. birgun elbet sans sizden yana olucak canim benim

Allah sabır versin canım. insan üzülmeden edemiyor. dediğin gibi herşey kader kısmet. herşeyin bir zamanı var ben de ona inanıyorum. ama olaylara hep iyi tarafatan bakmak lazım. en azından adet olmuşsun. adet olmak için bile hap kullananlar var canım.umudunu kaybetme. bana da yakın gelmeleri, ben de hissediyorum. şimdiden ahzırladım kendimi. bir de tekrar doktor randevusu aldım. tekrar muayene olucam bir sorun var mı diye. ne yapalım hayat devam ediyor.

canım yaa çok tatlısın....senin kendini teskin etmene hayranım...yaşamış olduğun tecrübelerin bunları öğretmiş sana çok güzel şeyler yazmışsın özellikle sana 2. şansı veren rabbimden gelen herşeye razıyım demişsin çok güzel bir cümle bu...bizim bilmediğimiz herşeyi bilen o ve herşeye kadir inşallah hayırlı bir zamanda nasip edecek...

duru belkı ben senden cok cok kucuk ve tecrubesızımdır.14 aydır bebek ıstıyoruz ve sebebsız olmuyo ıste.henuz ısyan etmemeyı durumuma alısmayı pek ogrenemedım.her kırmızı kartda delı gıbı aglıyor ve hırcınlasıyorum ısyan edıyorum herseye. hamılelerıde kıskanıyorum ne yalan soyleyım.ama senın bu yazdıkların okadar etkıledıkı benı farkında olmadan bana yardımın bıle olucak ınsallah.sayende bazı seylerı ogrenıcek ve kotu durumlarada alısıcam galıba.cook tesekkur ederım sana .ve ALLAHIM EN KISA ZAMANDA HEPIMIZE NASIP ETSIN ANNE OLMAYI EVLATSIZ BIRAKMASIN DUSMANIMI BILE.opuyorum hepınızı ıyıgeceler...

selmacım canım seni hepimiz anlıyoruz, aynı şeyleri yaşadık, yaşıyoruz, canımız saolsun tatlım, Rabbim hayırlısını versin, ben buradaki herkesin birgün anne olacağına inanıyorum, zorlu bir süre., sakin olup tevekkül edip bekleyelim canım.

cetrefilli nasıl aile kıs o??? okurken sinir oldum heee, görümcenin yaptığına bak sen, Rabbim görsün ne diyeyim, inşallah bu ay sabrının meyvesini alırsın bacım.

Durucum canım arkadaşım kırmızı kartı yemişsin, tevekkülün ve sabrın tebessüm etmeme neden oldu, böyle olmamız gerek dedim içimden, yoksa kendimizi yer bitirir hayatı da zindan ederiz, oysa herşeye rağmen sevdiklerinle bir dakika bile çok önemli, seviyom kıs senizemuszemus
Canlarım yeni bir gün başlıyor düne bakmıyoruz neden çünkü dün bitti umutla hep beraber yola devam bende sizleri seviyorum iyiki varsınız opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Hüzün bize yakışmaz artık.
Acılarımızdı yollarımızı birleştiren

Kızmak nafileki; bize yakışmaz artık.
Umudu, yarınları bilenlerdeniz.

Beklemek ki biz deki en acılı tebessüm,
Gözler buluşmasada, gözyaşı yakışmaz artık

Biz bir uzun köprünün iki ayrı ucunda olanlardanız
Bedenlerimiz buluşmasada;biz bizdeyiz artık biliriz
a.s.

günaydın kızlar, dünki desteğiniz için teşekkürler, sabırsızlanıyoruz preseedı kullanmak için, adetimin bitimine 2-3 gün var, hayırlısı olsun, o kadar güzelsiniz ve iyisiniz ki rabbim görecek elbet ve emeklerimizi karşılıksız bırakmayacak inşallah

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMıLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar: :emir_bebek: bebişi bugün gedi. (24.07.09) :nazar: 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar: 2 kez kulladı. :ecrin_bebek: kızımız olacak...
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan :nazar: (11.07.09)
14-dila06 :nazar: (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove :nazar: (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby :nazar: presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana :nazar: 2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain :nazar: :CüvCüv::hooray:

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

casper28.................28/ağustos
anjelic....................31/ağustos
sebnemgün................1/eylül
aysouk......................3/eylül
ayrederya .................3/eylül
aymes......................4/eylül
Pınar&Musti..............8/eylül
kuzu81.....................9/eylül
cicekcik..................12/eylül
kukuleta09..............13/eylül
aurora79.................13/eylül
337545...................17/eylül
Duru_.....................19/eylül
cetrefilli..................22/eylül
cnnsnyrt
SadeceMeyra
selmas88
ss2302
siber
batik
ceylan83
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
tuanay
ceylin_naz
picardi
dila_naz
havva83
aysouk
loneliness
asi74
KEDERSıZ
volina
sidelya81
misi

Son düzenleme:
ayderyam yaz bacım yeni dönem 19 eylül hayırlısıysa rabbim uygun görürse olur inşallah devam preseedlea.s

canım üzülmedim desem yalan olur ama sen sözlerinle yine bizi kendimize getirdin.. biz seni teselli etmemiz gerekirken sen yine bizi toparlardın.. allah bilir allahın dediği olur. vakti zamanı o en iyi bilir.. biz kafaya taktık diye her ay zırlayıp duruyoruz..
rabbim önce sana sonra isteyen herkese versin.... allah gönlüne göre versin.. tarihini yazdım canım hayırlı olur inş...:1hug:

günaydın kızlar, dünki desteğiniz için teşekkürler, sabırsızlanıyoruz preseedı kullanmak için, adetimin bitimine 2-3 gün var, hayırlısı olsun, o kadar güzelsiniz ve iyisiniz ki rabbim görecek elbet ve emeklerimizi karşılıksız bırakmayacak inşallah

canım hayırlısı olur inş. ilk ve son olur kullanman. sincap ına kavuşursun... listeye aldım senide.. bizi habersiz bırakma :lepi:

beni de eklermisin listeyeeee, gelmeyesice günüm 22 eylül:)
ya kızlar bana bir akıl verin bu ay rahim filmi çekileyim mi, çekilirsem tam ovulasyonun başlangıcında çekiliyo ve o zaman agrılı oldugu için biraz zor birliktelik yaşayabiliyoruz, preseeedı mundar etmesem mi? ama rahim filmini de şunun için istiyorum, ameliyat oldum ve ameliyat sonrası rahim içi yapışıklık var mı yok mu diye her gece kafayı yastıga koyup düşünmekten kendimi alamıyorum, bir akıl verin bana...

merhaba kızlar,

kusura bakmayın. bilhassa Ayderya arkadaşım. bazı nedenlerden dolayı sayfaya girmiyordum. ama artık yine buradayım:)) listede 4 ağustos beklenen adet olarak görülüyordu. ama ben sizlere cevap yazamadım. 3 agustosta adet oldum.:KK43:( sanırım ben çocuk sahibi olamayacağım. çok ağladım adet olunca. yumurtlama günlerimi bile o kadar güzel takip ediyordum ki.. ama maalesef yine olmadı yine olmadı:KK43:(

canım kusur flan aranmaz kimsede.. fakat hepimiz birimiz için seviniryoruz üzülüyoruz..
burdan uzak kalmak ta çözüm olmuyorki... listeden silmedik seni yola devam herşey yolunda... bazen ağlamak iyi geliyor sonra toparlanıyorsun. geçen bende yaptım aynısını evde yanlızdım hıçkıra hıçkıra ağladım...senağlama şimdi daha iyiyim.. alaha şükür ki yumurtluyoruz.. daha zor durumda olanlar var... hayrılısı allahtan dua etmekten başka yapacak birşey yok..:teselli: yeni tarihini de belirt yazalım listeye

ya kızlar bana bir akıl verin bu ay rahim filmi çekileyim mi, çekilirsem tam ovulasyonun başlangıcında çekiliyo ve o zaman agrılı oldugu için biraz zor birliktelik yaşayabiliyoruz, preseeedı mundar etmesem mi? ama rahim filmini de şunun için istiyorum, ameliyat oldum ve ameliyat sonrası rahim içi yapışıklık var mı yok mu diye her gece kafayı yastıga koyup düşünmekten kendimi alamıyorum, bir akıl verin bana...

canım rahim filmini çektir ... eğer tüplerinde tıkanıklık varsa zaten preseed bir işe yaramaz.. hem kafan da rahatlamış olur. zaten tıkanıklık varsa ilaç enjekte ediyorlar çoğu HSG esnasında açılıyor.. hayırlısı olsun

hihoyyytgünaydııınn herkese....hayırlısı olsun canım inşallah...biz de dün preseedi bu ay ilk kez kullandık (yani geçen ay kullanmıştık bu ayın ilk denemesini yaptık) dün benim adetimin 10. günüydü ve geçen ay 11. günümde ovulasyon testi kıpkırmızıydı dün biraz erken ama yapalım yine belli mi olur belki geçen ay gibi erken yumurtlama olur dedik ve 10. günde kızlar test çubuğu kontrol çubuğundan daha koyuydu yani 24-36 saat içinde yumurtlama gerçekleşecek demek...biz de hemen preseedle değerlendirdik...bugün aradan 36 saat geçsin diye sahurda yine preseedele çalışalım diye düşünüyoruz...çok erken olmaz değil mi kızlar hani doktorlar arada 48 saat gibi bir süre tanıyın diyorlar ya...ne bileyim ben beklerken yumurtayı kaçırmaktan korkuyorum :eek::eek: inşallah hepimizin de umutlarına kavuşmasına vesile olur ve allahın izniyle inşallah hepimiz hamiş oluruz...sositosositosositosositosositososito

canım bence de hsg çektir...ben çektirdim ovulasyon döneminde değil adet bitiminde çekiyorlar yani ovulasyon başlamadan...ve deryanın da dediği gibi hsgden sonra hafif yapışıklığı olanlarda açılma yaptığı için o ay gebelik olan çok kişi duydum canım...hem eğer ameliyet olduysan yapışıklık riski olabilir gerçekten (inşallah olmaz da) hem varsa açılır hem de bi sorun yoksa ki bence yoktur içini rahatlatmış olursun...bende ve eşimde herşey normaldi ve daha hsg çektirmemiştim ve ben hep buna bağlıyordum kesin bir problem var diye sonra öğrendim bişey yokmuş ve rahatladım canım...

hihoyyytgünaydııınn herkese....hayırlısı olsun canım inşallah...biz de dün preseedi bu ay ilk kez kullandık (yani geçen ay kullanmıştık bu ayın ilk denemesini yaptık) dün benim adetimin 10. günüydü ve geçen ay 11. günümde ovulasyon testi kıpkırmızıydı dün biraz erken ama yapalım yine belli mi olur belki geçen ay gibi erken yumurtlama olur dedik ve 10. günde kızlar test çubuğu kontrol çubuğundan daha koyuydu yani 24-36 saat içinde yumurtlama gerçekleşecek demek...biz de hemen preseedle değerlendirdik...bugün aradan 36 saat geçsin diye sahurda yine preseedele çalışalım diye düşünüyoruz...çok erken olmaz değil mi kızlar hani doktorlar arada 48 saat gibi bir süre tanıyın diyorlar ya...ne bileyim ben beklerken yumurtayı kaçırmaktan korkuyorum :eek::eek: inşallah hepimizin de umutlarına kavuşmasına vesile olur ve allahın izniyle inşallah hepimiz hamiş oluruz...sositosositosositosositosositososito

canım çift çizgiyi yakaladıysan çalışmalara devam et.... hadi hayırlısı....

canım hayırlısı olur inş. ilk ve son olur kullanman. sincap ına kavuşursun... listeye aldım senide.. bizi habersiz bırakma :lepi:
ellerine sağlıkopuyorumnanaktan
canım rahim filmini çektir ... eğer tüplerinde tıkanıklık varsa zaten preseed bir işe yaramaz.. hem kafan da rahatlamış olur. zaten tıkanıklık varsa ilaç enjekte ediyorlar çoğu HSG esnasında açılıyor.. hayırlısı olsun
inşallah yoktur bir yapışıklık da varsa da açılır:Saruboceq:
canım bence de hsg çektir...ben çektirdim ovulasyon döneminde değil adet bitiminde çekiyorlar yani ovulasyon başlamadan...ve deryanın da dediği gibi hsgden sonra hafif yapışıklığı olanlarda açılma yaptığı için o ay gebelik olan çok kişi duydum canım...hem eğer ameliyet olduysan yapışıklık riski olabilir gerçekten (inşallah olmaz da) hem varsa açılır hem de bi sorun yoksa ki bence yoktur içini rahatlatmış olursun...bende ve eşimde herşey normaldi ve daha hsg çektirmemiştim ve ben hep buna bağlıyordum kesin bir problem var diye sonra öğrendim bişey yokmuş ve rahatladım canım...
maşallah inşallah hiç bir sıkıntı çıkmaz da bebişleri alırsınız kucağınıza, allah isteyen herkese versin.
ben biraz kendimi dinliyorum çünkü solda çikolata kistim cıktıgı zaman doktorum sağın rahat, tek tüple hamile kalırsın dedi, aradan 2 ay geçti bişey olmayınca hsg çekildim bi baktık sağ tüp yıkalı, e şimdi ameliyat olalı 3 ay oldu, bana 6 verdi doktorum, 6 içinde cocugun olmazsa tüp yaptırcaksın dedi, şimdi de dogru diyosunuz bi da çekeyim o eziyeti ama kafam rahat olsun, dua edin nolur temiz çıksın hsg:sinifsinif:

biz de inatla birgün anne olacağım topiğindeyiz, komşuyuz yani, siz de bize çaya gelin, hamişlerimiz var ki doğuma giderken bile bize dua etmişler canlarım, allah yüzümüzü güldürsün

bir de ben ovulasyon testi kullanmadım hiç ,eczanelerden alıcam sanırım, kaçlı oluyo, önereceğiniz bir marka var mı? ne kadardır?

ellerine sağlıkopuyorumnanaktan

inşallah yoktur bir yapışıklık da varsa da açılır:Saruboceq:

maşallah inşallah hiç bir sıkıntı çıkmaz da bebişleri alırsınız kucağınıza, allah isteyen herkese versin.
ben biraz kendimi dinliyorum çünkü solda çikolata kistim cıktıgı zaman doktorum sağın rahat, tek tüple hamile kalırsın dedi, aradan 2 ay geçti bişey olmayınca hsg çekildim bi baktık sağ tüp yıkalı, e şimdi ameliyat olalı 3 ay oldu, bana 6 verdi doktorum, 6 içinde cocugun olmazsa tüp yaptırcaksın dedi, şimdi de dogru diyosunuz bi da çekeyim o eziyeti ama kafam rahat olsun, dua edin nolur temiz çıksın hsg:sinifsinif:

biz de inatla birgün anne olacağım topiğindeyiz, komşuyuz yani, siz de bize çaya gelin, hamişlerimiz var ki doğuma giderken bile bize dua etmişler canlarım, allah yüzümüzü güldürsün

canım bütün dualarım seninle inşallah hsg filmin sorunsuz ve ağrısız bir şekilde çekilir ve inşallah da sonucun normal gelir hiç bir yapışıklık yoktur canım...o topiki hep görüyorum uğrarım bi ara ordaki arkadaşlarla da tanışmış oluruz...

bir de ben ovulasyon testi kullanmadım hiç ,eczanelerden alıcam sanırım, kaçlı oluyo, önereceğiniz bir marka var mı? ne kadardır?

ben internetten sipariş verdim canım şu anda markasını hatırlamıyorum ama istersen eve gdince bakıp özeline msj atarım...çok pahalı olan birşey değil eczanelerde olmuyor hatta ne olduğunu sana soruyorlar ben çok aradım ancak netten temin edebildim...sipariş verdikten 2 gün sonra eline ulaşıyor...

X