Preseed kullananlar

kızlar sürekli lavaboya gidiyorum ha geldi ha gelecek diye şimdilik geldiğini görmüyorum ama adet sancısından başka bir sancı olamaz bu diyede düşünmüyor değilim bende herhangi bir belirti yok tek belirti adetime yakın aşırı tatlı tüketen bir insanım bu ay hiççç canım tatlı matlı istemiyor sanırım kendimi dinliyorum her nekadar dinlemiyorum desemde

kızlar merhaba hepınıze hayırlı ramazanlar dılıyorum.bı sorum olucak cevap verırsenız cook sevınırım.sımdı ben presedı bugun yarın kullanıcam ılk kullanısım olucak.sımdı ben paketı acıp tek tupu ıvajınama bosaltıcam ya sonra ılıskı sırasında o ıcımden akarmı sevısırken yanı ay utanıyorum sormayada yanı onu kullandıktan sonra malak gıbımı yatıcam :eek:uste falan cıksamdaa olurmu akarmı acaba

kızlar merhaba hepınıze hayırlı ramazanlar dılıyorum.bı sorum olucak cevap verırsenız cook sevınırım.sımdı ben presedı bugun yarın kullanıcam ılk kullanısım olucak.sımdı ben paketı acıp tek tupu ıvajınama bosaltıcam ya sonra ılıskı sırasında o ıcımden akarmı sevısırken yanı ay utanıyorum sormayada yanı onu kullandıktan sonra malak gıbımı yatıcam :eek:uste falan cıksamdaa olurmu akarmı acaba

utanılacak bir durum yok tatlım rahat ol hepimiz zaman zaman soruyoruz böyle sorular sıkma canını ...preseed bende akma yapmadı canım malak gibide yatmadım aksa bile içinde kalan yetiyor merak etme gönül rahatlığıyla dilediğini yap ..hem biliyormusun kadının orgazm olması sırasında kasılmalar spermi daha rahat taşıyormuş bunuda yeni öğrendim söylemeden geçemeyeceğim a.s

Azizecim cnm mrb,inşallah bu mübarek günlerde verirsin bize müjdeyi,günün geldi mi tatlım?

bu arada sanada hayırlı ramazanlar canım allah gönlünde yatan bütün güzellikleri nasip etsin inşallah

Azizecim cnm mrb,inşallah bu mübarek günlerde verirsin bize müjdeyi,günün geldi mi tatlım?

Merhaba ayşencim hoş geldin hayırlı ramazanlar dilerim tatlım..25nde adet görmem gerekiyor canım daha var ama benim adet sancılarım başladı bile sanırım ikide bir lavaboya gidiyorum ne bir akıntı nede afedersin kan var tabiri caizsse kupkuru ama adet olacakmışım gibide sancım var hayırlısı allahtan

SLM
durucum umarim kalirsin bu ay hamile
belirti kimisinde hic belli olmuyor.adet sancisi erkenden geliyormu? benim bir iki gun kala olur yada en fazla 3gun oncesi
internette 10ml baya hasas olan testler var.onlar varsa yapsana.bakalim ne cikicak.o testler icin yaziyor iceriginde yumurtlamadan 7gun sonra cikiyor diyo
hatta bazi kadinlarda dahada erken

Merhaba ayşencim hoş geldin hayırlı ramazanlar dilerim tatlım..25nde adet görmem gerekiyor canım daha var ama benim adet sancılarım başladı bile sanırım ikide bir lavaboya gidiyorum ne bir akıntı nede afedersin kan var tabiri caizsse kupkuru ama adet olacakmışım gibide sancım var hayırlısı allahtan
cnm adetlerin hep sancılı mı olur???

SLM
durucum umarim kalirsin bu ay hamile
belirti kimisinde hic belli olmuyor.adet sancisi erkenden geliyormu? benim bir iki gun kala olur yada en fazla 3gun oncesi
internette 10ml baya hasas olan testler var.onlar varsa yapsana.bakalim ne cikicak.o testler icin yaziyor iceriginde yumurtlamadan 7gun sonra cikiyor diyo
hatta bazi kadinlarda dahada erken

Canım ben bu ay neyin ne olduğunu iyice karıştırdım canım kaydirigubbakcemile3
benim adet sancısı gibi sancılarım 10 gün önceden başladı 2-3 gün sürdü kesildi bu gün yine başladı dengemmi şaşırdı nedir :uhm: testlere gelince evde var testlerim ama erken olduğunu düşündüğüm için yapmadım açıkçası en azından adet günümü bekleyeyim dedim

cnm adetlerin hep sancılı mı olur???

yılda bir iki kez sanırım oda üşüttüğüm dönemlerde olur canım hemde ne sancı bayıltır öyle bırakır a.s ama bu normal hani adet oluken hafiften hissedersinya kasıkta ve vajinal bölgede beni rahatsız edecek derecede değil ama işte sonuçta adet sancısı

Bence de yapma. negatif çıkınca üzülüyoruz,sonra yine bir umut,erkendi o yüzden çıkmamıştır diyoruz.O yüzden beklemek en iyisi.Seninle aynı günü beklemiyoruz:)Benimde 25 ağustos bakalım hayırlısı

Canım ben bu ay neyin ne olduğunu iyice karıştırdım canım kaydirigubbakcemile3
benim adet sancısı gibi sancılarım 10 gün önceden başladı 2-3 gün sürdü kesildi bu gün yine başladı dengemmi şaşırdı nedir :uhm: testlere gelince evde var testlerim ama erken olduğunu düşündüğüm için yapmadım açıkçası en azından adet günümü bekleyeyim dedim

testin fazla varsa yarin sabah ilk idrarinla yap derim, adet gunune kadar acaba oldumu, bu belirtiler neyin nesi diyerek kafan karisik olucagina bence yap derim,en azinda olumluda cikma ihtimalin var.cunku bu ay preseed kullandin bakarsin :))))
eger hassas test ise yap cikabilir.

Bence de yapma. negatif çıkınca üzülüyoruz,sonra yine bir umut,erkendi o yüzden çıkmamıştır diyoruz.O yüzden beklemek en iyisi.Seninle aynı günü beklemiyoruz:)Benimde 25 ağustos bakalım hayırlısı
Hayırlısı allahtan canım allah hepimize hayırlı olacak olanı nasip etsin ben diğer aylardan farklı olarak bu ay preseedi kullandığım için kendimi dinliyorum sanırım normalde böyle adetimi beklemem ümitlendim ondan böyleyim ama adet olsam bile öyle kahrolacak duruma girmem allahın izniyle talimliyim böyle durumlara yine dediğin gibi hayırlısı allahtan a.s

testin fazla varsa yarin sabah ilk idrarinla yap derim, adet gunune kadar acaba oldumu, bu belirtiler neyin nesi diyerek kafan karisik olucagina bence yap derim,en azinda olumluda cikma ihtimalin var.cunku bu ay preseed kullandin bakarsin :))))
eger hassas test ise yap cikabilir.

kız bacım dur gaz verme bana eli kulağında gelecek gibi zaten kaydirigubbakcemile3
benim bey yıllardırrr test yaptığımı görmedi görürse yine başladı benim hatun diyecek garibimide ümitlendirmeyeyim ben bekleyeyim malum günü kaydirigubbakcemile3

ben bu ay preseedi sadece bir kez kullanabildim.Açıkçası tatilde olduğumuz için hiç yumurtlama olayınada girmedim.Yani çok düşük ihtimal benim için.Çünkü aşılama yaptırmaya karar verdik.Bayramdan sonra bu yolda adımımızı atacağız.O yüzden ben kendim için değil ama senin için daha umutluyum Azizecim.O gülen yüzünü Rabbim daha da güldürsün:)

ben bu ay preseedi sadece bir kez kullanabildim.Açıkçası tatilde olduğumuz için hiç yumurtlama olayınada girmedim.Yani çok düşük ihtimal benim için.Çünkü aşılama yaptırmaya karar verdik.Bayramdan sonra bu yolda adımımızı atacağız.O yüzden ben kendim için değil ama senin için daha umutluyum Azizecim.O gülen yüzünü Rabbim daha da güldürsün:)

Canım benim allah razı olsun opuyorumnanaktan aşılamaya bile gerek kalmaz inşallah birde bakmışsınki sürprizzz genelde öyle oluyor bakma ben istisnayım a.s 6 yıldır bırakmıştım bu işin yakasını çok rahat hiç aklıma getirmediğim günler hatta aylar bile oldu.ancak kısmet işi bu işler allah ne zaman yazdıysa o zaman ..illa neden olmuyor deyip isyanda etmemek lazım rabbim boş çevirmez albette verir ama önemli olan hayırlısını vermesi bizim hayır bildiğimz şer şer bildiğimiz hayır olabiliyor yaradan ne yapacağını bilir diyelim hayırlısını isteyelim yine her zaman olduğu gibi a.s

kız bacım dur gaz verme bana eli kulağında gelecek gibi zaten kaydirigubbakcemile3
benim bey yıllardırrr test yaptığımı görmedi görürse yine başladı benim hatun diyecek garibimide ümitlendirmeyeyim ben bekleyeyim malum günü kaydirigubbakcemile3

sen bilirsin tabi daha iyi.onemli olan kendini nasil hisetmen. ben senin yerinde olsaydim yapmistim.ben kendi dusuncemi soyluyorum

herseyin hayirlisi. bekliyelim bakalim.bebemiz umarim sana gulumser bu ay
sansin bol olsun arkadasim:nazar:

sen bilirsin tabi daha iyi.onemli olan kendini nasil hisetmen. ben senin yerinde olsaydim yapmistim.ben kendi dusuncemi soyluyorum

herseyin hayirlisi. bekliyelim bakalim.bebemiz umarim sana gulumser bu ay
sansin bol olsun arkadasim:nazar:

sağol canım benim allah razı olsun :Saruboceq:

Hayat,sürprizlerle dolu.Ama sen sabrın meyvesini yemeyi çoktan hakettin bence.Umutlandırmak istemiyorum seni Azize ama bu ay ya da gelecek ay bilmiyorum ama çok güzel bir oğluşun olacak.Al benden de bu kadar.Hislerim çok kuvvetlidir.Bu da bir ayrıntı:)

Hayat,sürprizlerle dolu.Ama sen sabrın meyvesini yemeyi çoktan hakettin bence.Umutlandırmak istemiyorum seni Azize ama bu ay ya da gelecek ay bilmiyorum ama çok güzel bir oğluşun olacak.Al benden de bu kadar.Hislerim çok kuvvetlidir.Bu da bir ayrıntı:)

oy oy canım benim rabbim hayırlısıyla sesini duysun inşallah allah razı olsun ne dileğin varsa gönlünde kabul olsun inşallah bidenem :Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

X