Preseed kullananlar

kızlar acıktınız mı bakem. size pizza yaptım.
resim246s.jpg

http://www.kadinlarkulubu.com/hamur-isleri/306305-harika-karisik-pizzaresimli.html

aayy canım benim hoşgeldinnn tatlımmmm
ben buralardayım tatlım yeni iki gün önce regli oldum:KK43:(( bu ay preseed kullanmamıştım zaten ara kanamam oldu yine bende ziyan etmim dedim şimdi reglim bitsin preseedle 3. denemem olucak kocamıda sperm testine baktırmaya yolluyorum nolur nolmaz diye hakkımzıda hayırlısı tatlım ya
senin de inşallah biran önce toparlanır rahmin tatlım hayırlısı olsun canım yaa sağlığın olsunda gelir bebişlerimiz elbet bir gün kendine dikkat et canım benimm opuyorumnanaktan

saol çiçekcim, tatile çıkmadan doktora gitmiştim, o da moralimi bozdu, yok miyom mu şu yok bu mu anlayamadı, rahim kendini toparlasın öyle gel dedi, dinlenecekmişimkafamçokkarıştı neyse sağlık olsun, inşallah eşinin test sonuçları iyi çıkar, ben de kromozom testi yaptırdım ay sonuna alırım artık, doktora tedavi için 2010 dan önce gitmek istemiyorum, yoruldum yaaaaavlaelaelaelaelae UMarım sen de bu ay güzel haberler verirsin bize tatlım.

DURUUUUUU kıs seni de göremiyoruz burada, ben 10 günlük bi tatil yaptım şimdi evdeyim, valla çok iyi geldi, sen neler yapıyorsun?

Kibele canım döndün mü türkiyeye? Mailime giremiyorum, sanırım IP adresine sabitlenmiş, bir tek lap toptan girebiliyorum onu da işyerinde bıraktım maalesefCADIARZU

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar: :emir_bebek: bebişi bugün gedi. (24.07.09) :nazar: 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar: 2 kez kulladı.
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan :nazar: (11.07.09)
14-dila06 :nazar: (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove :nazar: (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby :nazar: presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana :nazar: 2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain :nazar: :CüvCüv::hooray:

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

SadeceMeyra..........22/ağustos
cnnsnyrt..................22/ağustos
Duru_......................25/ağustos
casper28.................28/ağustos
anjelic....................31/ağustos
sebnemgün................1/eylül
aysouk......................3/eylül
ayrederya .................3/eylül
aymes......................4/eylül
Pınar&Musti..............8/eylül
cicekcik..................12/eylül
kukuleta09..............13/eylül
aurora79.................13/eylül
337545...................17/eylül
selmas88
ss2302
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
minipisi
zelal83
emel78
siber
batik
gamze-su
ceylan83
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
tuanay
ceylin_naz
picardi
dila_naz
havva83
aysouk
loneliness
kuzu81
asi74
KEDERSİZ
volina
sidelya81
misi

ARKADASLAR MERHABA benım preesedlerım geldı ınsallah bugunlerde kullanıcam pekı ovulasyonumun oldugu 6 gun ıcınde hergunmu kullanmalıyım YOKSA gunasırımı kullanıp ılıskıye gırmelıyım yarın baslıycam.hargun presedı kullanırsam bı zararı olurmu kullananlardan yorum beklıyorum ILK kullanısım olucak RABBIMIN ıznıyle ınsallah bu ay hamıle kalırım coookk umutluyum sankı bu sefer olucak gıbı ama umıtlenmıyorum.mubarek ramazan ayının yuzu suyu hurmetıne dualarımız kabul olur ve hepımızz kavusuruz yavrularımıza

selam kizlar. listenin en basinda ben varim
girip haber veriyim dedim. ramazanla birlikte benim kirmizi kartta yola cikti:KK43: geldi gelecek bir durumdayim.
yani beni asagilara yazabilirsiniz.

kuzu81 ovulasyon 6 gün degil, sadece bir gündür zaten. ovulasyon testlerinde geldiyse aksama dogru her gün ayni saatte 4 saat sivi almayarak bekleyip yaptigin testler sonucunda cift cizgi ciktigi gün sadece bir veya iki gündür. o günler ovulasyondur. koyulasmaya basladiktan sonra her gün silik cizgiye dönene kadar degerlendirin.
zaten bir ayda 3-4 preseed gidiyor.
fazlasi gerekli degil
sansin bol olsun

hayirli ramazanlar bu arada
dualarimiz kabul olur ins
birbirimize dua edelim
oruclariniz kabul olsun
bana yine ramazan gelmedi bu yil kaydirigubbakcemile3
her yil mutlaka 1 hafta gec karsilarim gelenek bozulmadi yine:))
herseyin hayirlisi

selam kizlar. listenin en basinda ben varim
girip haber veriyim dedim. ramazanla birlikte benim kirmizi kartta yola cikti:KK43: geldi gelecek bir durumdayim.
yani beni asagilara yazabilirsiniz.

kuzu81 ovulasyon 6 gün degil, sadece bir gündür zaten. ovulasyon testlerinde geldiyse aksama dogru her gün ayni saatte 4 saat sivi almayarak bekleyip yaptigin testler sonucunda cift cizgi ciktigi gün sadece bir veya iki gündür. o günler ovulasyondur. koyulasmaya basladiktan sonra her gün silik cizgiye dönene kadar degerlendirin.
zaten bir ayda 3-4 preseed gidiyor.
fazlasi gerekli degil
sansin bol olsun

meyramm hoş geldin canım geldimi eminmisin kırmızı kart yani ? öyle bile olsa yıpratma kendini hayırlısı canım ya

bu arada cümleten selamün aleyküm hepinize hayırlı bir ramazan ayı diliyorum arkadaşlar

hayirli ramazanlar bu arada
dualarimiz kabul olur ins
birbirimize dua edelim
oruclariniz kabul olsun
bana yine ramazan gelmedi bu yil kaydirigubbakcemile3
her yil mutlaka 1 hafta gec karsilarim gelenek bozulmadi yine:))
herseyin hayirlisi

sağlık olsun canım ya a.s

aleyküm selam cnm:))
emin sayilirim. geldi gelcek, eli kulaginda:))
yine ikimizden baskasi yok:))) demirbasiz burda:))

durucum ovulasyon topiginin listesiyle ilgilenirmisin? sanirim kimse liste tutmuyor orda. yeni hamile varmi bilmiyorum. sen bi el atsan oraya:))

hayırlısı canım üzülüp yıpratma kendini rabbim uygun görecek inşallah bir gün opuyorumnanaktan
evet demirbaşız biz ben birkaç gündür doğru dürüst giremiyorum sayfalar hemen hemen yerinde duruyor meğer ne çok gevezelik yapıyormuşum onu anladım kaydirigubbakcemile3

tek basina degilsin cnm , ben olmasam kimle konusacaksin burda:))) ikimizinde cenesi düsük masallah:)))
ins bana geleceksin unutma, sözün var:))
ben cikiyorum cnm, iyi geceler
ins sen güzel haberler vereceksin

iyiyim cnm Azizecim,sen nasılsın?Yıllık izindeydim,yeni geldim,tatil güzeldi ama geri dönmesi çok zor.Pazartesi işbaşı yapacağım.Sen neler yaptın var mı bir gelişme???

tek basina degilsin cnm , ben olmasam kimle konusacaksin burda:))) ikimizinde cenesi düsük masallah:)))
ins bana geleceksin unutma, sözün var:))
ben cikiyorum cnm, iyi geceler
ins sen güzel haberler vereceksin

tamam canım benim sözümde söz ayrıca :)allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin ne diyelim :)kendine dikkat et enişteyede selamlar opuyorumnanaktan

bir tanesin opuyorumnanaktan
Şeniz
iyiyim cnm Azizecim,sen nasılsın?Yıllık izindeydim,yeni geldim,tatil güzeldi ama geri dönmesi çok zor.Pazartesi işbaşı yapacağım.Sen neler yaptın var mı bir gelişme???
tatil işleri öyledir giderken güle oynaya dönerken somurta somurta bilirim kaydirigubbakcemile3 hoşgeldin topicte yanlızdı artık dönsün tatilciler aa yeter kaydirigubbakcemile3 ...Ben iyiyim canım şimdilik bir gelişme yok gün sayıyoruz kaderde varsa pozitifi görürüz yoksa negatifi allahtan gelecek herşeye razıyız çok şükür a.s

Allahım hakkımızda hayırlısını versin.Belki mucizelerin yaşandığı bir ay olur belli mi olur.Ben de bu ay aşılama yaptırmayı düşünüyordum ama az önce aniden vazgeçtim.Şu Ramazan bir geçsin hayırlısyla,ondan sonra daha iyi olur gibi geldi.

X