Preseed kullananlar

Allahım hakkımızda hayırlısını versin.Belki mucizelerin yaşandığı bir ay olur belli mi olur.Ben de bu ay aşılama yaptırmayı düşünüyordum ama az önce aniden vazgeçtim.Şu Ramazan bir geçsin hayırlısyla,ondan sonra daha iyi olur gibi geldi.

kısmet canım bellimi olur belki gerek bile kalmaz seninde dediğin gibi mucizelerin yaşandığı bir ay olur inşallah :Saruboceq:a.s

slm duru, nasilsin?
ne alemdesin varmi bir belirti?
ne zaman seninki belli olucak?

bende dun ovulasyon testi yaptim, birde bugun cift cizgiler netti.dun denedik preseedi, cok kolaydi,hic disarida akmadi.
2 hafta sonra regli olucam,
herseyin hayirlisi diyorum

slm duru, nasilsin?
ne alemdesin varmi bir belirti?
ne zaman seninki belli olucak?

bende dun ovulasyon testi yaptim, birde bugun cift cizgiler netti.dun denedik preseedi, cok kolaydi,hic disarida akmadi.
2 hafta sonra regli olucam,
herseyin hayirlisi diyorum
canım kusura bakma şimdi gördüm msjını opuyorumnanaktan
hadi hayırlı olsun inşallah mübarek ayda mübarek haberler almak dileğiyle :Saruboceq:
beninm beklenmeyen adet günüm 25 ağustos canım ama inan şimdilik hiç birr belirti yok geçen hafta içinde adet görecekmişim gibi kasıklarım ağrıyordu hafiften oda yok artık ne ağrı ne sızı a.s hayırlısı allahtan artık canım ya opuyorumnanaktan

canım kusura bakma şimdi gördüm msjını opuyorumnanaktan
hadi hayırlı olsun inşallah mübarek ayda mübarek haberler almak dileğiyle :Saruboceq:
beninm beklenmeyen adet günüm 25 ağustos canım ama inan şimdilik hiç birr belirti yok geçen hafta içinde adet görecekmişim gibi kasıklarım ağrıyordu hafiften oda yok artık ne ağrı ne sızı a.s hayırlısı allahtan artık canım ya opuyorumnanaktan

canim dualarim seninle, umarim olur bu mubarek ayda.
aslinda yarin kan testi yapsan cikar. yapmayi dusunuyormusun kan testini?

canim dualarim seninle, umarim olur bu mubarek ayda.
aslinda yarin kan testi yapsan cikar. yapmayi dusunuyormusun kan testini?

allah razı olsun hayırlısı canım ..ben 25 ni beklemeyi tercih ediyorum canım günüm geçerse düşünürüm diyorum ..panik halim yok şimdilik gayet relax durumdayım acelemde yok her türlü sonuca hazırlıklıyım galiba fazlamı rahatım ne opuyorumnanaktan

aslinda en iyisi o
eger bekliyorsan daha iyi
sana bol sanslar canim,
ben cikiyorum gorusmek uzere iyi akslar

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar: :emir_bebek: bebişi bugün gedi. (24.07.09) :nazar: 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar: 2 kez kulladı.
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan :nazar: (11.07.09)
14-dila06 :nazar: (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove :nazar: (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby :nazar: presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana :nazar: 2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain :nazar: :CüvCüv::hooray:

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

cnnsnyrt..................22/ağustos
Duru_......................25/ağustos
casper28.................28/ağustos
anjelic....................31/ağustos
sebnemgün................1/eylül
aysouk......................3/eylül
ayrederya .................3/eylül
aymes......................4/eylül
Pınar&Musti..............8/eylül
cicekcik..................12/eylül
kukuleta09..............13/eylül
aurora79.................13/eylül
337545...................17/eylül
SadeceMeyra
selmas88
ss2302
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
minipisi
zelal83
emel78
siber
batik
gamze-su
ceylan83
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
tuanay
ceylin_naz
picardi
dila_naz
havva83
aysouk
loneliness
kuzu81
asi74
KEDERSİZ
volina
sidelya81
misi

kızlar hepinize hayırlı ramazanlar. anjeliccim yazacam elim degmiyor yazamiyorum. Corumdayım annemlerin yanında. yarın ıstanbula gececez. dugun falan vardı hepsını hallettik. gelen giden ev curcuna. valla iyi ustesinden geldik. Eda da 1 aylık oldu neredeyse. 4 haftalşık oldu. zaman ne cabuk geciyor degil mi?

gecen sene ben de ramazan baslarken hamile degildim. tam ovulasyon gunum ramazan 1 di ama evde yatili misafir falan. pek deneyememistik. sonra regl oldum. bir arkadasim dedi ki 4444 duasından okuyalım dedi. daha once baska bir arkadasa okumuslar 12 senedir cocugu olmayan. 2 ay sonra hamile kalmisti. kolay degil o duayı okumak. 22. gun falandı ben temizlendim. basladik okumaya. 5 gunde bitirdik. zaten en fazla 1 haftada bitirilmeli imis. kadir gecesi de dualadık. o gece sabah namazına kadar hic uyumadım. hep dua ettim. o ay hamile kaldim arkadaslar.
bu ay cok mubarek bir ay. cok kıymetli geceler var. kacırmamak lazım. insallah Allah kuzuşarınıza kavusturur en kısa zamanda.

nerde bu gençlik kızlarr yemek ertesi mahmurluğunamı yakalandınız hadi alın çay kahvelerinizi gelin ben aldım geldima.s

X