Preseed kullananlar

canım benim yaa sağolasın ben de inan çok heyecanlıyım genelde gününde gelir pek şaşmaz ama artık hayırlısı canım nasibimizde varsa olur yoksa olmaz yarına kadar gelmezse ben de kan tahlili yaptırmayı düşünüyorum...ama hiç gebeliğe ilişkin belirti filan yok...inş. sen de preseedin vesilesiyle umuduna kavuşursun canım.

yok canım doğru yazmışsın rahat ol a.s eşime diyorumki elimiz bitti okeye dönüyoruz ya yenicez ya yenilicez hakkımızda hayırlı olan neyse o olsun elimizdeki okeyimizde preseedimiz kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol:valla doğru söylemişsin tek taş bekliyoruz bakalım....

:roflol::roflol::roflol:valla doğru söylemişsin tek taş bekliyoruz bakalım....

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
napalım hayatım hayat gülmedende çekilmiyor bazı şeylerin inadına üstüne gitmek lazım hemde güle oynaya sonuçta kısmetsiz dayak bile yenmiyor varsa kısmette o taş gelir bize kaydirigubbakcemile3

bende en son 18 adet oldum bu ay soğan kürü yaptım kür biteli 2 gün oluyor,
ama ben pko olduğum için adetlerim genelde şaşar bakalım ne olacaklaelaelaelaelae

bana müsaade kızlar uykum geldi sanırım biraz uzanayım dinleneyim uyuyabilrsemde uyuyayımmirmirmirmir yeşimcim inşallah yarın girdiğimde güzel haberleri okumak istiyorum allahın izniyle opuyorumnanaktan rabbime emanetsiniz hayırlı geceler canlar a.s.

evet 18in de bakalım olabilecekmiyim
ben hamile kalmakatan çok ggününde adet olduğuma seviniyorum:çoküzgünüm:

arkadaşlar preseed kullanıpta kasıklarında ağrısı olanlar oldumu?preseedi kullandıktan sonra hemen kasıklarımda ağrı başladı.bunun nedeni ne olabilir bir fikri olan varmı?

sanirim birkac arkadasdada olmus, bir onceki sayfalarda okumustum yanlis hatirlamiyorsam
istersen birkac sayfa geriye git incele
bende buhafta kullanacagim, daha hic tecrubem yok canim

günaydın arkadaşlar herkese benim günüm dündü...ben beklemedeyim bi gelişme olursa haber veririm.

günaydın arkadaşlar herkese benim günüm dündü...ben beklemedeyim bi gelişme olursa haber veririm.

günaydın canımcımmm ayy inşallah gelmezzzzlerrrrr opuyorumnanaktan
benimde iki günüm var ama kaç gündür kasıklarımdaki ağrı sancı batma ne olursa var gelicekler herhalde hatta sabah ateşim düşmüştü kasıklarda bir hareket ped taktım erken gelicekler diye pek bir umudum yok benim canım inşallah senden alırız güzel haberrrr opuyorumnanaktan

mrb arkadaşlar,birşey sormak istiyorum size:benim eşimde sperm hareketlerinde yavaşlama sorunu var,sayı normal 70 milyon ama hareketlilik %40,acaba aşılamaya gitmeden önce preseed kullansam nasıl olur sizce?bu şekilde hareket problemi olup da fayda gören var mı biliyor musunuz?bir de preseedi denesek mi acaba?3 yıldır olmuyor da,umut işte.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…